انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 31 فروردین1403 - 9:39pm

پاسخ به موضوع  [ 15 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2
 مدار حذف كننده ذرات زمين 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام دوست عزيز اقا مهدي البته حق با شماست البته اكثرا ايراد كار ما اينه از اسپره كاربن براي ارت كاري لوپ استفاده نميكنيم دوستم كه لوپ هاي زيادي درست كرد با همين روش درست ميكنه كه با باعث ميشه دستگاه رطوبت زمين و ذرات رو كمتر بگيره

شنبه 14 تیر1393 - 3:43pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام به همه دوستان گفته بودم كه دوستي دارم كه با اسپره كاربن لوپ درست مي كنه امروز رازش رو كشف كردم :-BD

یکشنبه 29 تیر1393 - 9:37pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اسپره اي كه با اون به صفحه كليد ارگ مي زنند و هر دوري كه سيم پيچ ميزنه يك لايه عايق بهش اضافه مي كنه
من با لوپ اون تست گرفتم واقعا عالي اصلا به زمين حساسيت نشون نمي ده

یکشنبه 29 تیر1393 - 9:41pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

روي ثبات دستگاه هم تاثير داره قراره يدونه از اون اسپره رو برام بياره كه قيمتش گفت از تهران ميگيره 100/000هزار تومن هست تا همين هفته برام ميار عكش رو براتون ميزارم كه بتونيد تهيه كنيد

یکشنبه 29 تیر1393 - 9:43pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

sajadm2296 نوشته است:
روي ثبات دستگاه هم تاثير داره قراره يدونه از اون اسپره رو برام بياره كه قيمتش گفت از تهران ميگيره 100/000هزار تومن هست تا همين هفته برام ميار عكش رو براتون ميزارم كه بتونيد تهيه كنيد

دوست من منظورتون همون اسپری کربن( نه کاربن) کربن معمولی یا همون کربن ۱۲ که به صورت معمول (گرافیت (مغز مداد)) هستش. که قیمتش هم حدود ۴۰ تومنه. به عنوان رسانای غیر فلزی برای شیلد کردن(نه عایق کردن) کویل استفاده میشه.

ایمان , راستی و خوش رویی = گنج واقعی

یکشنبه 29 تیر1393 - 10:00pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 15 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: MOHAMED ALI , Saeidpor2 و 85 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure