انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 6 اردیبهشت1403 - 7:08am

پاسخ به موضوع  [ 75 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8  بعدی
 تجربیات کاربران و نکات اپراتوری فلزیاب TL12000 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

سلام جناب هدایتی جان
امیدوارم همیشه سرتون شلوغ باشه و پر مشتری
من از اول که تاپیک رو شروع کردید و کار ساخت مدارو شروع کردید دائم به تاپیک شما سر میزدم
فقط چون خیلی با تحلیل مدار و الکترونیک آشنا نیستم و مدارو نساخته بودم وارد بحث نمیشدم
البته من مدار چنس رو ساختم و انشالله استارت ساخت این مدارو هم که شما و دوستان عزیز واقعا
زحمتشو کشیدینو بزنم . فقط میخواستم بدونم شما که به سلامتی قطعه فروشی زدید آیا اگر آی سی
و یا قطعه ای رو گیر نیاوردیم میتونیم به شما سفارش بدیم برای شهرستان یا باید از همون سایتهای آنلاین
مثل جوان سفارش بدیم ؟
ممنون و موفق باشید

پنج شنبه 22 خرداد1393 - 10:50pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام دوستان با بسته شدن تایپیکtl12000 کی می خواد دیگه جواب ما رو بده من الان مدارم مشکل داره کی می تونه راهنماییم کنه ! این همه خرج متحمل شدیم 3 باره قطعه خریدیم حالا که تو مسیر ساخت قرار گرفتیم دوستان دعواشون میشه کی جواب امثال من و میده ! بخدا خسته شدم ! آه ه ه ه ه
مدار من زیر 1 متر سنس میکنه مشکل از کجاست !
رکانس سر لوپ با روی پایه آی سی 555 فرق داره و وقتی پراب را به سر لوپ میزنی مدار جیغ میشه و میتر میچسبه وسط !!
لطفا راهنمایی بفرمایید چون دیگه جایی سراغ نداشتم که بخواهم این موضوع رو مطرح کنم !
آقایان مدیران سایت پیگیری کنید لطفاً!!!! :(

یکشنبه 1 تیر1393 - 10:56pm
مدیر کل
مدیر کل

وحید جان فعلا که میبینید اوضاع به چه صورته! اقا مجتبی هم خودشون اون تاپیک رو بستن حتما سر فرصت بازش میکنن.
ولی اگر مدار شسته و رفته بود و دوستانی که اینقدر ادعاشون میشه درست عمل میکردن ؛ الان شما بعد 3 ماه باید مشکل داشته باشین؟! مسئولیت مشکل شما با کسانی هست که در اون تاپیک فعال بودن! شما با تک تکشون تماس بگیرین و راهنمایی بخواین. اگر کمک نکردن بمن اطلاع بدین میدونم باهاشون چه برخوردی بکنم! :D

یکشنبه 1 تیر1393 - 11:44pm
مدیر سایت
مدیر سایت

vahid_vxm نوشته است:
سلام دوستان با بسته شدن تایپیکtl12000 کی می خواد دیگه جواب ما رو بده من الان مدارم مشکل داره کی می تونه راهنماییم کنه ! این همه خرج متحمل شدیم 3 باره قطعه خریدیم حالا که تو مسیر ساخت قرار گرفتیم دوستان دعواشون میشه کی جواب امثال من و میده ! بخدا خسته شدم ! آه ه ه ه ه
رکانس سر لوپ با روی پایه آی سی 555 فرق داره و وقتی پراب را به سر لوپ میزنی مدار جیغ میشه و میتر میچسبه وسط !!
لطفا راهنمایی بفرمایید چون دیگه جایی سراغ نداشتم که بخواهم این موضوع رو مطرح کنم !

دوست عزیز , فرکانس رو از کجا تنظیم میکنی ؟ مشخصات کویلت چیه ؟

یکشنبه 1 تیر1393 - 11:58pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین لاله های واژگون،لرستان
vahid_vxm نوشته است:

دوست گرامی تفاوت فرکانس در پایه 3 ایسی 555ودوسر لوپ وقدرت پایین نشون میده اهم لوپ شما خیلی بالاتر از حد مجازه لطفا کنترل کنید

آن کس که بداند و بداند که بداند*باید برود غاز به کنجی پچراند.
آن کس که بداند و نداند که بداند*به که برود خویش به گوری بچپاند.
آن کس که نداند و بداند که نداند*لنگان خرک خویش به منزل برساند.
آن کس که نداند و نداند که نداند*بر پست ریاست ابدودهر بماند.

دوشنبه 1 تیر1393 - 12:09am
استادیار
استادیار

محل اقامت: ایران
A.D.H1360 نوشته است:
vahid_vxm نوشته است:

دوست گرامی تفاوت فرکانس در پایه 3 ایسی 555ودوسر لوپ وقدرت پایین نشون میده اهم لوپ شما خیلی بالاتر از حد مجازه لطفا کنترل کنید

با اجازه از اساتید

وحید جان لوپ و کامل از مدار درار به همراه 709 و فرکانسها رو چک کن.اگه با هم همخونی داشتن که یا لوپت اتصال کوتاه شده و یا 709 سوخته.اگه باز اختلاف فرکانس داشتی ترانزیستورهای درایورت و چک کن که از نظر ترتیب پایه ها اشتباه جا نزده باشی.....

دوشنبه 1 تیر1393 - 12:32am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

حمید نوشته است:
وحید جان فعلا که میبینید اوضاع به چه صورته! اقا مجتبی هم خودشون اون تاپیک رو بستن حتما سر فرصت بازش میکنن.
ولی اگر مدار شسته و رفته بود و دوستانی که اینقدر ادعاشون میشه درست عمل میکردن ؛ الان شما بعد 3 ماه باید مشکل داشته باشین؟! مسئولیت مشکل شما با کسانی هست که در اون تاپیک فعال بودن! شما با تک تکشون تماس بگیرین و راهنمایی بخواین. اگر کمک نکردن بمن اطلاع بدین میدونم باهاشون چه برخوردی بکنم! :D

سلام حمید جان ممنون
من دنبال مجازات کردن نیستم! اینجا دادگاه نیست! من بدنبال علم هستم هرچه باشه اندکم باشه! و بدون دوستی امکان پذیر نیست!
لوپی که من دارم آقای کرمی مهندس هدایتی ساخته و کار میکرد با دستگاه قبلی که از مهندس خریدم چون دستگاه من رو در جریان بیرون روی ظبط کردند!
دوباره دارم خودم میسازمش!
لوپ رو جدا کردم اما باز همینطوره ترانزیستور ها رو هم عوض کردم! اما تفاوت فرکانس دارم در دو نقطه! وسنس زیر 1 متره؟؟؟
فرکانس هایی مه مهندس مهدی گذاشتن رو دارم بجز چند نقطه که معکوس اون مثبت هست فردا با تصویر مشخص میکنم!!
بازم ممنون!
ولی سعی کنید آقایان مدیر به این وضعیت سلامت ببخشید!
با سپاس

دوشنبه 1 تیر1393 - 12:49am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام وحید جان عکس از پشت و روی مدارت بزار کمکت میکنم در ضمن مدارت جایی نشتی داره؟

برای بلند شدن باید خم شد ، گاهی مشکلات تو را خم میکنند و بدان آغاز ایستادن است . .

دوشنبه 2 تیر1393 - 8:52am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

saman001 نوشته است:
سلام وحید جان عکس از پشت و روی مدارت بزار کمکت میکنم در ضمن مدارت جایی نشتی داره؟

سلام سامان جان نشتی چه قسمتی به چه صورت!!

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

آخرین بار توسط vahid_vxm در دوشنبه 2 تیر1393 - 12:09pm ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

دوشنبه 2 تیر1393 - 11:20am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

وحید جان اگه بتونی عکس با کیفیت بزاری میتونم بیشتر راهنمایید کنم احتمال 90 درصد از خازنهای الکترولیتت هست

برای بلند شدن باید خم شد ، گاهی مشکلات تو را خم میکنند و بدان آغاز ایستادن است . .

دوشنبه 2 تیر1393 - 11:57am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 75 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: mnbvcxzaqwsx و 134 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure