انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 10 اردیبهشت1403 - 1:28pm

پاسخ به موضوع  [ 75 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8  بعدی
 تجربیات کاربران و نکات اپراتوری فلزیاب TL12000 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: felezjoo
در ضمن اون ابعاد فلزی که شما فرمودین چون جنسشونم از گالوانیزه هست باید با لوپ 1 در 1 حد اقل از 3 متری راحت سنس کنه اونم در زیر خاک
لوپ منم در اون تستی که گفتم 1 در 1 بود
موفق باشید

gladyator_089

یکشنبه 18 خرداد1393 - 1:10pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: خراسان شمالی
آقا مهدی و گلادیاتور جان دستتان درد نکنه بابت راهنمایی

خداوندا ارامشی ده تا بپذیرم انچه را نمیتوانم تغییر دهم

یکشنبه 18 خرداد1393 - 5:53pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

gladyator_089 نوشته است:
سلام جناب جعفر
اصلا همچین چیزی که اون طرف به شما گفتن صحت نداره نه تنها در مورد این فلزیاب بلکه در مورد تمامی فلزیابها
اگه اونجوری بود که که دیگه فلزیابی معنایی نداشت و هیچ فلزیابی کار نمیکرد [-X :-w
بنده خودم بشخصه این مورد شما رو تست کردم با انواع فلزیابها و فلزیاب tl یه سینی 33 سانتی رو از عمق تقریبا 2 متری به وضوح سنس کرد با اینکه خاکش هم اصلا تا به حال دست نخورده بود و من از یه چاله دیگه تونل زده بودم @};-

سلام
بله حرفهای شما درسته

دوشنبه 19 خرداد1393 - 1:03pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: felezjoo
ممنون مهدی جان ما شاگرد شماییم

gladyator_089

دوشنبه 19 خرداد1393 - 3:48pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

gladyator_089 نوشته است:
ممنون مهدی جان ما شاگرد شماییم

سلام
شما اختیار داری شما استادی

دوشنبه 19 خرداد1393 - 6:10pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

jafar نوشته است:
سلام دوستان عزیز یک سوال دیگه داشتم . من یک ورق فلزی 40 در80 ( ورق قفسه ) را زیر یک قنات گذاشتم با لوپ یک در یک که از روش رد شدم اصلا دسگاه نگرفت با این که عمق خاک 1/5 متر بود و روش نیم متر هم فضای خالی بود , با فروشنده که صحبت کردم گفت که چون خاک دستی نبوده و شما زیر قنات گذاشتی دسگاه نفوذ نمیکنه برای همین نتونستی ورق را بگیری. میگفت باید یک چاله عمود بکنی و فلز بذاری زیرش تا دسگاه بتونه نفوذ کنه و اون را بگیره. حالا سوال من اینه آیا این تی ال هم عملکردش اونجوری هست یا این که نه و اگه زیر قنات ورق را بذارم ,دسگاه نفوذ داره و ورق را سنس میکنه.

سلام جعفر جان با دلتا که تست کردم فلز رو زیر سنگ هم سنس میکرد شما به اون یارو بگو مرد حسابی سینگاله باید نفوذ کنه شلنگ نیست که بگی تو خاک نرم یا دستی باید نفوذ کنه

علم را باید در ازمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه
نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است(ادیسون)

سه شنبه 20 خرداد1393 - 11:48pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اسد جان اون نقطه زن الان یک سال و نیم میشه کنار گذاشته ام. سه سال پیش من هفت تمنی بهش پول دادم . این ضرر کردن هم جزعی از این کاره . مشکل من این بود که هیچ کسی نداشتم که راهنماییم کنه . همین الان هم تو شهر ما من کسی را نمیشناسم که از دسگاه و آثار سر در بیاره . تو دوستانم هم حرفه ای شان منم!? در هر صورت از نظرتان ممنونم. یه سوال دیگه یک فلز یک در یک تو عمق سه متری آیا حجم میده یا این که نه و فقط رو خود فلز بوغ میزنه. و عکس العمل تی ال برای یک فلز قدیمی تو عمق سه متری چطوره. با تشکر فراوان.

چهارشنبه 21 خرداد1393 - 9:34am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام خدمت دوستان اقا جعفر فلز قدیمی رو خیلی خوب جواب میده چون فلز قدیمی تا یه یک متر بالاتر از خودش میدان مغناطیسی ایجاد میکنه که دستگاه اول اون رو میزنه و این هم بگم اگه بتونی این دستگاه رو با ثبات درست کنی در صورت بوق زدن میتونی صد در صد بهش اعتماد کنی فلز یک در یک رو راحت تو 3 متر سنس میکنه فک کنم عقربه میتر هم تا نزدیک 5 بیاد

چهارشنبه 21 خرداد1393 - 10:41am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

هدایتی جان دست گلت بابت راهنمایی درد نکنه , من از ساختنش چیزی بلد نیستم , الکترونیکم در حد لحیم کردنه, یکی از دوستان داره زحمت درست کردنشو میکشه. همین جا جا داره از زحمت که ایشان ودیگر دوستان میکشند تشکر فراوان داشته باشم. .

چهارشنبه 21 خرداد1393 - 12:57pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

خواهش میکنم من هر کاری از دستم بر بیاد براتون انجام میدم باور کنید از وقتی که قطعه فروشی زدم یک ساعت هم استراحت ندارم از یک طرف پروگرام کردن ای سی ها وقت منو گرفته ار یک طرف هم رسیدن به سفارشات مشتری اگه در روز چند ساعتی نیام سایت دلم میگیره چون در جمع دوستان بودن یه چیز دیگست فقط فرکانس مدارتون رو یا روی 150 بزارید یا روی 240 بعد نباید سیمی ازاد باشه تو جعبه همه رو با چسب گرم عایق کنید و زیر فیبر هم باید تمیز مونتاز بشه و قلع مردگی نداشته باشه یه سری از کارها رو هم میتونید خودتون انجام بدین تا مدارتون به ثبات برسه من که مال خودم رو حسابی عایق کرده بودم و سیمی ولو نبود تو جعبه و زیر فیبر رو هم حسابی عایق کردم و تک تک قطعات رو سفارش خارج داده بودم تا خطا نداشته باشن و خدا رو شکر خیلی خوب از اب در اومدش

چهارشنبه 21 خرداد1393 - 1:07pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 75 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: alisardarzadeh , mresever , zagalo16 و 212 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure