انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 13 اردیبهشت1403 - 1:27pm

پاسخ به موضوع  [ 75 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 8  بعدی
 تجربیات کاربران و نکات اپراتوری فلزیاب TL12000 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: the hell
zinteredi نوشته است:
دوستاني كه tl12000 رو درست كرده اند ببينين به سفال حساسه ؟ به ذرات چطور؟
وقتي در حداكثر قدرت تنظيم ميكنين با بالا پايين شدن مدار صداش در نمياد ؟

بله منم چون قصدساخت داشتم نمیخوام مثل چنس اذیت کنه همین سوالوداشتم.

Be The Change You Want To See In The World

چهارشنبه 14 خرداد1393 - 12:09pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان بيزحمت عکسى از کابل 5 رشته یا برق بزارن باتشکر

چهارشنبه 14 خرداد1393 - 12:14pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

از دوستان کسى فروشگاه اينترنتى فروش کابل 5*0/75 سراغ نداره انعطاف پذيری لوب در حمل و نقل لوب بزرگ ملاک اصلی محسوب ميشه لوپ کابل cat6بدنيست اما کابل پنج رشته بايد خيلی عالی باشه

چهارشنبه 14 خرداد1393 - 12:44pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام دوستان دیگه بیشتر از این به مدار ور نرین چون ثبات دستگاه رو بهم میریزه به نظر من تا اینجا بسته دیگه

برای بلند شدن باید خم شد ، گاهی مشکلات تو را خم میکنند و بدان آغاز ایستادن است . .

چهارشنبه 14 خرداد1393 - 1:13pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام دوستانی که این فلزیاب رو ساختن بیشرین عمقی رو که سنس کردن چقدر بوده وثبات و تفکیک چقدر بوده ممنون میشم اگه دوستان جواب بدن ؟؟
ایا میشه گفت بین فلزیاب چنس و این TL12000 کدام ثبات یا عمق خوبی دارن ممنون

چهارشنبه 14 خرداد1393 - 3:46pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام خدمت دوستان من یه مسافرت کوتاه رفته بودم تازه امروز اومدم سایت این تایپیک هم خیلی عالی اگه دوستانی که زیاد میرن سر زمین و با این ۱۲۰۰۰. زیاد کار کردن بتونن تجربیات خودشونو در اختیار بچه ها قرار بدن و روش اپراتوری این دستگاه رو توضیح بدن عالی میشه از اقا ارتین و اقا داود و اقای کاوشگر و اقا ارش و دیگر عزیزان هم تشکر میکنم که دارن فعالیت میکنن تو این بخش

چهارشنبه 14 خرداد1393 - 4:07pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: خراسان شمالی
سلام دوستان عزیز , اگه لطف کنید و از نحوه بالانس دسگاه بگین و این که بعد بالانس سرعت حرکت دادن لوپ آیا باید کن باشه یا نه . و تا چه میزان لوپ را بالا یا پایین کنیم, دسگاه صداش در نمیاد ( چون همونطوری که میدونید زمین کاوش همه جاش صاف وهموار نیست ) و برای یک فلز سی در سی با قدمت هزار سال با لوپ بزرگ احتمالا تا چه عمقی هدف قابل سنس هست , و اگه یک عکس هم از TL 12000 بذازین ممنون میشم .

خداوندا ارامشی ده تا بپذیرم انچه را نمیتوانم تغییر دهم

جمعه 16 خرداد1393 - 12:12pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام این فلزیاب رو شما میتونید یه بیست تا سی سانتی فاصله بدین از زمین و بعد بالانسش کنید تا رو استانه باشه و بعد با همون فاصله به ارامی حرکت میکنید روی زمین و یکم بالا پایین شدن تو حرکت زیاد مهم نیست و این فلزیاب اون شکل نیست که الکی بوق بکشه اگه در هنگام حرکت یک جا رو بوق کشید و عقربه میتر هم تا وسط اومد صد در صد چیزی رو سنس کرده و اگه درجا عقربه بچسبه به اخر و بوق تیزی بکشه مشخصه که تو سطح زمین پوست ساندیس یا میخ یا اهن بی ارزش باشه

جمعه 16 خرداد1393 - 12:25pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: خراسان شمالی
هدایتی نوشته است:
سلام این فلزیاب رو شما میتونید یه بیست تا سی سانتی فاصله بدین از زمین و بعد بالانسش کنید تا رو استانه باشه و بعد با همون فاصله به ارامی حرکت میکنید روی زمین و یکم بالا پایین شدن تو حرکت زیاد مهم نیست و این فلزیاب اون شکل نیست که الکی بوق بکشه اگه در هنگام حرکت یک جا رو بوق کشید و عقربه میتر هم تا وسط اومد صد در صد چیزی رو سنس کرده و اگه درجا عقربه بچسبه به اخر و بوق تیزی بکشه مشخصه که تو سطح زمین پوست ساندیس یا میخ یا اهن بی ارزش باشه

سلام هدایتی جان من فقط با یه نقطه زن دیپ مستر x3 کار کردم اون هر وقت بوق تیزی میکشید فلزی تو سطح بود و هر وقت بوق ضعیف میزد و مثلا تو یه حجم دو در دو این بوق ادامه داشت میشد فهمید که فلز تو عمق یک متری هست . و هر چقدر بالا پایین میکردی صداش در نمیامد

خداوندا ارامشی ده تا بپذیرم انچه را نمیتوانم تغییر دهم

جمعه 16 خرداد1393 - 1:27pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

سلام
من با تی ال و لوپ 60 چندین بار تو خونه و بیابون تست کردم
تو خونه لوپ رو دادم دست برادرم و بالانس کردم و لوپ از زمین فاصله داشت ؛ یه فیبر مسی 15 در 10 رو یک متری سنس کردم و سینی استیل 36 سانتی رو در 150 سانت گرفتم که به دلیل وجود آهن سقف بیشتر از اون نشد تست بگیرم.

در تست اول بیابون لوپ رو زمین گذاشتم و تونستم فیبر رو در 120 سانت بگیرم و سینی 28 سانتی رو در 170 سانت گرفتم.

در تست دوم بیابون باز رو زمین تنظیم کردم ؛ یه کلنگ رو نتونستم حتی از نیم متری بگیرم. سویچ ماشین هم تو 15 سانت بزور میزد.

در تست سوم بیابون باز لوپ رو زمین و بالانس اون ؛ باز مثل تست دوم جواب قابل قبولی نگرفتم.

من هم لوپ رو فاصله دادم از زمین و هم لوپ رو میزاشتم رو زمین و بالانس کردم و بعضی مواقع خوب بعضی مواقع بد.
داشت نا امید کننده میشد که بعد از پیگیری پست ها و راهنمایی اساتید ؛ معلوم شد که تنظیم ولومهای ست و تیون حتما حتما باید در حالتی استاندارد انجام بشه و گرنه چیزی جز علافی نیست.

یه بار لوپ رو زمین و بالانس اون سنس بسیار عالی داد دفعات بعد بسیار بد. این یعنی گذاشتن لوپ رو زمین به هیچ وجه قابل اعتنا نیست.

شنبه 17 خرداد1393 - 10:04pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 75 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 8  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 153 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure