انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 4 اردیبهشت1403 - 9:21pm

پاسخ به موضوع  [ 14 پست ]  برو به صفحه 1 , 2  بعدی
 نظر خواهی در مورد دستگاه مینی پالس 3 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین لاله های واژگون،لرستان
از همه اساتید ودوستانی که در مورد ورژنهای مختلف مینی پالس 3 اطلاعاتی دارن ویا با اون کار کردن خواهش میکنم که نظرات خودشون رو راجع به مشخصات و نقاط ظعف و قدرت این دستگاه و هر اطلا عات مفید دیگری راجع به مینی پالس 3 رودر اینجا قرار بدن! YMWHISTLE

آن کس که بداند و بداند که بداند*باید برود غاز به کنجی پچراند.
آن کس که بداند و نداند که بداند*به که برود خویش به گوری بچپاند.
آن کس که نداند و بداند که نداند*لنگان خرک خویش به منزل برساند.
آن کس که نداند و نداند که نداند*بر پست ریاست ابدودهر بماند.

جمعه 9 خرداد1393 - 3:47pm
استادیار
استادیار

محل اقامت: ایران
A.D.H1360 نوشته است:
از همه اساتید ودوستانی که در مورد ورژنهای مختلف مینی پالس 3 اطلاعاتی دارن ویا با اون کار کردن خواهش میکنم که نظرات خودشون رو راجع به مشخصات و نقاط ظعف و قدرت این دستگاه و هر اطلا عات مفید دیگری راجع به مینی پالس 3 رودر اینجا قرار بدن! YMWHISTLE

با سلام و درود

دوست عزیز اگه میخوای چیزی رو که پالس دتکتور منتشر کرده رو بسازی توصیه میکنم اصلا نساز...مینی پالس3 به همراه فایلای که تونت براش موجوده برای کار حرفه ای مناسب نیست.توصیه میکنم روی فلزیاب atiny4 مانور بدی بهتره ;) البته برای ساخت clon2 از مینی پالس بهتره

جمعه 9 خرداد1393 - 5:36pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

كرمي نوشته است:
A.D.H1360 نوشته است:

با سلام و درود

دوست عزیز اگه میخوای چیزی رو که پالس دتکتور منتشر کرده رو بسازی توصیه میکنم اصلا نساز...مینی پالس3 به همراه فایلای که تونت براش موجوده برای کار حرفه ای مناسب نیست.توصیه میکنم روی فلزیاب atiny4 مانور بدی بهتره ;) البته برای ساخت clon2 از مینی پالس بهتره

درود بی پاین به مهندس عزیز @};-
بنده نیز سر داستان ماینر به همین نتیجه رسیدم ولی اینی که من میگم مدارش مینی پالسه که البته تعقیراتی توش دادن که مهمتر از همه یه فایل هگز جدید بود با لوگوی siros1 طبق منو و گفته صاحبش دارای تفکیک قوی وعمق زنی تا سه متر اونهم با لوپ 60 سانت راستش من ساختمش ولی نمیدونم ایراد کار کجاست که نهایت سنسش رو هوا ده سانته.
جالب واسه من اونجا بود که صاحب دستگاه هم اینو داشت وهم مدار دوازده رگلاتور ولی میگفت دستگاه اصلی من اینه وازش کلی راضی بود حالا اگه بتونم راش بندازم وواقعا اونی باشه که نشون میده بعد اطمینان از صحت عملکرد واسه دوستان آپ میکنم وواسه همین مطرح کردم که هم واسه رفع عیب و هم سایره مشاوره ها از اساتید کمک بگیرم در نهایت اگه نتیجه داد مداره کاملشو تو یک تاپیک مجزا آپ کنم.

جمعه 9 خرداد1393 - 7:15pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام
مینی پالس فلزیاب بدی هم نیست ولی این که شما میگی احتمال تغییراتی داده تا بهتر شده ولی اگه یه عکس ازش بود میشد فهمید قضیه چیه یا اینکه خودت مدارشو ببینی و با مینی پالس مقایسه کنی
مینی پالس با لوپ 45 سانتی دیگه باید سکه رو تو 35 سانتی بزنه

جمعه 9 خرداد1393 - 7:29pm
استادیار
استادیار

محل اقامت: ایران
A.D.H1360 نوشته است:
كرمي نوشته است:
A.D.H1360 نوشته است:

با سلام و درود

درود بی پاین به مهندس عزیز @};-
بنده نیز سر داستان ماینر به همین نتیجه رسیدم ولی اینی که من میگم مدارش مینی پالسه که البته تعقیراتی توش دادن که مهمتر از همه یه فایل هگز جدید بود با لوگوی siros1 طبق منو و گفته صاحبش دارای تفکیک قوی وعمق زنی تا سه متر اونهم با لوپ 60 سانت راستش من ساختمش ولی نمیدونم ایراد کار کجاست که نهایت سنسش رو هوا ده سانته.
جالب واسه من اونجا بود که صاحب دستگاه هم اینو داشت وهم مدار دوازده رگلاتور ولی میگفت دستگاه اصلی من اینه وازش کلی راضی بود حالا اگه بتونم راش بندازم وواقعا اونی باشه که نشون میده بعد اطمینان از صحت عملکرد واسه دوستان آپ میکنم وواسه همین مطرح کردم که هم واسه رفع عیب و هم سایره مشاوره ها از اساتید کمک بگیرم در نهایت اگه نتیجه داد مداره کاملشو تو یک تاپیک مجزا آپ کنم.

خواهش میکنم بله منم مدار ماینر و ساختم و بیشتر از شما به زمین و زمان.... :D ببین منم چند وقت پیش شنیدم که یه نفر ادعا میکرد که برنامش و نوشته و مثلا3 متر و میزنه البته بعدا مشخص شد که اون فلزیاب اصلا مینی پالس 3 نبوده :-o فلزیاب مینی پالس 3 تقریبا با لوپ60 سانتی 1.5 به زور میزنه..بی اندازه بی ثبات و در کل نمره قابل قبولی نمیگیره...میکرو اصلی مینی پالس90s4433 هستش که شرکت پالس دتکتور منتشر کرده...حالا بینیم شما چی ساختین :-ss

جمعه 9 خرداد1393 - 7:34pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

احتمالا بقول اقای کرمی یا مدارش چیزه دیگه ای هست ویا تغییراتی در مینی پالس 3 داده که ........... به اون برد رسیده
اگه اشتباه نکنم چنین فلزیابی که اسمش رو بردی جناب صفایی ساخته که با لوپ 1در1 متر یه فلز 35 در 35 رو در فاصله 250 سانت میزنه

جمعه 9 خرداد1393 - 7:39pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

این هم عکس مدار
پیوست:
IMG_2154.jpg

پیوست:
14.jpg

پیوست:
IMG_2139.jpg

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

جمعه 9 خرداد1393 - 8:16pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اینهم مدار بنده
پیوست:
DSC00560.JPG

پیوست:
DSC00562.JPG

پیوست:
DSC00561.JPG

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

جمعه 9 خرداد1393 - 8:28pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام
با بررسی مدار دیدم که مقدار مقاومت فیدبک در پیش تقویت کننده و ایسی 358 خیلی بالا ست و این باعث بی ثباتی میشه حالا ............ چه کرده که تونسته ثبات رو حفظ کنه
یه بحث دیگه داره البته راه داره ولی.............

جمعه 9 خرداد1393 - 8:41pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

از نظرات شما مهندسین محترم ممنون وسپاس گذارم در هر صورت یک سری قطعات سفارش دادم که به محض اینکه به دستم برسن باز رو مدار کار میکنم وبعد رفع عیب اگه دیدم مالی بود! پی سی بی ولیست قطعات وفایل هگز رو برای سایر دوستان هم با اشتراک میزارم. ~X(

شنبه 9 خرداد1393 - 12:10am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 14 پست ]  برو به صفحه 1 , 2  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Majestic12 , mikimaus و 103 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure