انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 14 اردیبهشت1403 - 11:43am

پاسخ به موضوع  [ 35 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4
 فلزیاب سوپر متال smd با تفکیک از آقا ابی 
نویسنده پیغام
مدیر کل
مدیر کل

جناب ebi-gold وجدانا یک نگاه به عنوان این تاپیک که خودت هم ایجاد کردی بکن و ببین میتونی خجالت نکشی یا نه! :D
من خیلی وقته وارد این درگیری های مضحک با فروشنده هایی نظیر شما نمیشم! ولی خوب شد خود شما در صحبتتون از فروش مدار به برادر گرامیتون حرف زدین! ;)
گفتنی ها رو با شما فکر کنم در گذشته گفتم. زمان آیدی خدا بیامرز قبلیتون!!! :D خلاصه کنم. شما برای فروش فقط در تاپیک خودش اجازه کار دارین. اونم در صورتی که کسی از شما شکایت داشته باشه طبیعتا با شما باید برخورد بشه. در سایر تاپیک ها فعالیتهایی که صرفا رنگ و بوی تبلیغات و فروش دستگاه داره نه از نظر ما بلکه از نظر هیچ کاربری قابل قبول نیست. فکر میکنم از نوع واکنش دوستان تا حالا اینو متوجه شده باشین!
وانگهی اون کسی یا کسانی که الان در چند تاپیک مختلف مرتب دارن مدارات مختلف میسازن یا کار میکنن بدون اینکه از هیچکدوم در عمل استفاده آنچنانی بکنن ؛ خب مشخصه هدفشون چیه!

یکشنبه 11 خرداد1393 - 1:44pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اقا حمید شما اختیار ما رو دارید ما که بدون اجازه شما چیزی نمیگیم همیشه از شما اجازه میگیریم من به دوستان هم گفتم به خاطر اینکه ناراحت نشن من مدارمو باطل کردم با اینکه خیلی هم ازش راضی بودم من گفتم یک چیزه جدیدیه ازش 2 تا عکس بزارم نمیدونستم که بچه ها ناراحت میشن
دیگه هم سعی میکنم تایپیک جدیدی ایجاد نکنم اگر شما میتونید این قسمت رو پاک کنید تا دیگه بچه ها منو ملامت نکنند
من فقط دستگاه قبلی رو که تو بخش فروش گذاشته بودم خارج از این انجمن به برادرم فروختم این مدار رو به کسی تو این انجمن ندادم که کسی شاکی بشه

یکشنبه 11 خرداد1393 - 4:09pm
استادیار
استادیار

محل اقامت: ایران
ebi-gold نوشته است:
جناب کرمی اون مداری رو که شما میگید من اونو ساختم که اسنیفر هست که همون دلتا پالسه . وتو زمین پایداری نداره فقط قطعاتش smd هستند که نقششو میزارم

ابی جان عزیز خدمت شما عرض کنم که من گفتم همین اسنیفر رو یه فیبر جدید براش زدن با اندکی تغییرات.شما اصل مدار اسنیفر و گذاشتین که =)) ببین پایداری هر سیستم فلزیابی به عوامل زیادی بستگی داره که با رعایت نکات کلیدی و ...میشه هر فلزیاب لجوجی رو رام کرد حالا چه دلتا پالس باشه چه ماینر و ......دوست عزیز اگه به چینش قطعات و ارتباط اونا توجه کنی میفهمی که من الکی نگفتم ;) این بحث و هم ادامه نمیدیم و براتون آرزوی موفقیت میکنم :D @};-

یکشنبه 11 خرداد1393 - 4:22pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

جناب کرمی منم این بحث رو گفتم که تمومش کردم دیگه هم کاری به این مدار ندارم

یکشنبه 11 خرداد1393 - 4:40pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

كرمي نوشته است:
ebi-gold نوشته است:
جناب کرمی اون مداری رو که شما میگید من اونو ساختم که اسنیفر هست که همون دلتا پالسه . وتو زمین پایداری نداره فقط قطعاتش smd هستند که نقششو میزارم

ابی جان عزیز خدمت شما عرض کنم که من گفتم همین اسنیفر رو یه فیبر جدید براش زدن با اندکی تغییرات.شما اصل مدار اسنیفر و گذاشتین که =)) ببین پایداری هر سیستم فلزیابی به عوامل زیادی بستگی داره که با رعایت نکات کلیدی و ...میشه هر فلزیاب لجوجی رو رام کرد حالا چه دلتا پالس باشه چه ماینر و ......دوست عزیز اگه به چینش قطعات و ارتباط اونا توجه کنی میفهمی که من الکی نگفتم ;) این بحث و هم ادامه نمیدیم و براتون آرزوی موفقیت میکنم :D @};-

ازنکته بینی ودقت نظردوست خوبمون اقای کرمی بسیارممنونم
درسته این همون مداراستیفرهست که فیبرش کمی بهینه شده بافرصتی که داشتم قسمتهایی ازمداروچک کردم اون چیزی که مشخصه ایسی های 14و16پایه همونهایی هستندکه درمداراستیفراستفاده شده و...
فقط نکته اموزنده ای که این مدارداره اون قسمت سون سگمنته که به کمک اون تفکیک انجام میشه ه مطمئنااین قسمت هم ازمداری دیگه کپی برداری شده و...

یکشنبه 11 خرداد1393 - 11:10pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 35 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: amir reza , Google , uyanik و 181 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure