انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 14 اردیبهشت1403 - 1:31pm

پاسخ به موضوع  [ 35 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4  بعدی
 فلزیاب سوپر متال smd با تفکیک از آقا ابی 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

gladyator_089 نوشته است:
جناب ابی عزیز میدونم جاش اینجا نیس اما میشه در مورد اون مقاومت tl 12000 هم یه توضیحی بدین؟

گلادیاتور عزیز کنار 220 نانو که تقریبا کنار 358 هستش مقاومت 220 کیلو پایه بالاییش به جای وصل نیست شما اونو به 220 نانو وصل کن

ردیاب انجمن-Fpl35 * توباکس ساشو * چنس *کوثر

سه شنبه 6 خرداد1393 - 1:20pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

خوب دوستان ما اینجا جمع شدیم تا به یک نتیجه خوب برسیم
من این تایپیک رو ایجاد کردم که بگم همچین چیزی هم هست اگر اطلاعاتی به دستم برسه در اختیار دوستان با کمال میل میزارم
من سعی میکنم اگر اطلاعات رو ندادن با یک زیر میزی حلش کنم
خواهشن دوستان اینقدر پا فشاری نکنن برای اطلاعات به محض گرفتن اطلاعات برای شما اینجا میزارم
من یک بردی داشتم و اینجا گذاشتم شاید به جز من کس دیگه ای بتونه ازلاعاتشو بگیره
یا علی عید همه هم مبارک یادم رفته بود

سه شنبه 6 خرداد1393 - 3:38pm
استادیار
استادیار

محل اقامت: ایران
ابی جان این مدار برای من خیلی آشناست.فک کنم اینو داشته باشم :-? سون سگمنت هم قسمتی از یه ولت متره که نصفش و مونتاژ نکردن و توضیحاتش تو نت موجوده ..البته خاطر نشان کنم که تغییرات اعداد به فاصله فلز تا لوپ بستگی داره :D فک کنم 30 سانت......به هر حال اگه توضیحات کاملش داشتم اینجا میذارم.البته با اجازه شما و دوستان همکارتون

جمعه 9 خرداد1393 - 7:22pm
استادیار
استادیار

محل اقامت: ایران
با سلام ودرود

ابی جان من مداری که داشتم و چک کردم.اتفاقا از یه سایت ترکی دانلود کرده بودم که فلزیاب اسنیفر یا همون دلتا پالس 1 هستش که یه فیبر دیگه براش زدن البته با کمی تغییرات... =p~

شنبه 10 خرداد1393 - 4:28pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

جناب کرمی اون مداری رو که شما میگید من اونو ساختم که اسنیفر هست که همون دلتا پالسه . وتو زمین پایداری نداره فقط قطعاتش smd هستند که نقششو میزارم

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

شنبه 10 خرداد1393 - 11:32pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: felezjoo
سلام ابی جان
آیا این همون مداری نیست که شما تو تاپیک خرید و فروش دستگاه های دست دوم (توسط کاربران) واسه فروش گذاشتین؟حالا جچوری هست که میگین اطلاعاتی ازش در اختیارتون نیست؟ :-?

ebi-gold
کاربر حرفه ای

پست Re: خرید و فروش دستگاه های دست دوم (توسط کاربران)
با سلام دوستان من تعدادی نقطه زن برای فروش دارم البته با اجازه آقا حمید همیه قطعات نظامی با لوپ 45
نقطه زن چنس با اخرین تغییرات بردش با لوپ 45 یک سکه پول خرد رو از 35 سانت سنس میکنه و سینی 15 در 15 از 1.70 قیمت 400000 تومان
نقطه زن دلتا پالس 3 با اخرین تغییرات و تفکیک صد در صدی فلزات با ال سی دی گرافیکی که بردش با لوپ 30 یک النگو با تفکیک 100 در صدی رو از 80 سانت میزنه و یک سینی 15 در 15 رو از 1.70 با تقکیک قیمتشم گذاشتم 1500000 تومان

فلزیاب ساخت خودم با تفکیک به صورت عدد روی سون سگمنت قطعات اس ام دی با لوپ 19 سانت تخت 2 طرفه که با فایبرگلاس طراحی کردم با حمل راحت و آسان فقط با 4 ولوم قدرت تری شولد آستانه صدا ولوم صدا قیمتشو گذاشتم 800000 تومان

فلزیاب tl12000 انالوگ با لوپ 90 و میتر بزرگ با لوپ 90 که یک سینی 20 در 20 رو از 2.70 سنس میکنه با فرکانس کاری پایین و قدرت نفوذ در خاک قیمتشو گذاشتم 600000 تومان

فلزیاب کلون پی ای بدون تفکیک با ال سی دی 2 در 16 با قدرت بالا و بالانس اتومات با زمین و سازگاری با هر نوع لوپ که یک سکه رو از 40 سانت میزنه با لوپ 40 که قیمتشو گذا شتم 300000 تومان

یک ردیاب هم که الگو برداری شده از to tem خارجی هست 3 انتنه با فرکانس های خود ردیاب تو تیم با باطری و جعبه و 3 انتن گذاشتم 350000 تومان

اینم از آدرس:
viewtopic.php?f=17&t=599&start=570

gladyator_089

یکشنبه 10 خرداد1393 - 1:13am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

عجب وجب وعجیب
ای بابااقایون من ناراحت شدم به این بنده خداتوهین نکنین نیت این اقاخیره فعلاهم اطلاعاتش درمورداین فلزیاب کامل نیست وداره تلاششو میکنه نقشه واطلاعات کاملشوازفروشنده وسازندش بگیره ودراختیاردوستان انجمن بزاره حتی اگه شده باپرداخت زیرمیزی :^o فکرمیکنین واسه خودش میخواد نه اشتباه نکنین فقط واسه تچه های انجمن :D
البته این هم بگم که قصدتولیدانبوه وفروش این دستگاه رونداره بلکه این یکی که برای فروش گذاشته همونیه که قبلابااطلاعات وقطعات مجهولی که سازنده اصلی بهش داده بوده که تونسته باهوش سرشارش بسازه وفقط به این دلیل حاضربه فروشش شده چون پول نقدکم داره اون هم برای دادن زیرمیزی وگرفتن اطلاعات کاملش البته فقط به عشق بچه های انجمن نه واسه خودش :)) :ymdevil:

یکشنبه 11 خرداد1393 - 9:00am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوست عزیز آقای گلادیاتور و آقای روشیک فقط کار شما شده توهین و مسخره کردن واقعان ادم خجالت میکشه از این طرز برخورد شما
اولش اون مداری رو که برای فروش گذاشته بودم که دیدی که سوپر متال نبود و به در خواست یک کاربر که گفت اطلاعاتشو بزار من ببینم که من برای فروش گذاشتم و اونو به برادر خودم فروختم و به بچه های انجمن ندادم که پشت سر من حرفی نباشه
و این مداری رو که اینجا مطرح کردم دیگه کامل از زهنم به خاطر برخورد خوب بچه ها پاکش کردم و امروز صبح یک بنزین ریختم روش اتیشش زدم تا دیگه فکر بد در مورد من نکنید یک مدار چقدر ارزش داره که منو تحقیر کنید و پروندشو بستم
از این حرف ها اگر بگذریم چندین بار هم گفتم این مدار رو 2 نفر از دوستام تو انجمن مخترعین روش کار کردن و الان هم میگن به هیچ عنوان نه نقشه نه اطلاعات ساختنشو بیرون میدن میخوان به تولید انبوه برسونن و به صورت برد اماده بفروشن من چه تقصیری دارم که 2 تا عکس گذاشتم من گفتم میخوام تلاشمو بکنم که نتونستم
من از اولش گفتم 3 نفری روش کار کردیم ولی جون من مشغاه کاری داشتم ازشون 1 ماهی فاصله گرفتم که اونها دیدم مدار رو تموم کردن
من اگر قصدم کمک نبود که بچه ها رو تو قسمت زمین شناسی ردیاب کمک نمیکردم یا نقشه های کامل دلتا 3 و...... رو برای بچه ها نمیگذاشتم
من یک ماه پیش دیدم چند تا نقطه زن اضافه دارم که اولش هم گفتم با اجازه آقا حمید برای فروش گذاشتم چون من نقطه زن دلتا 3 دارم که باهاش راحتم هم تفکیکش درسته و هیچ وقت هم نشده تو این انجمن کسی رو مسخره کنم همه حرف منم همین بود دیگه هیچ نطری در مورد این نقطه زن هم ندارم
چون با لطف و هم کاری شما مدار رو آتیش زدم

یکشنبه 11 خرداد1393 - 9:55am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: felezjoo
سلام ابی عزیز
شما تمامی پست های بنده رو تو سایت مطالعه کنید اگه من تنها یک کلمه حرفی زده باشم که حالت مسخره کردن فردی رو داشته باشه کلا از این سایت میرم
من فقط با استناد به حرفهایی که شما در یه تاپیک دیگه زدین ، ازتون یه سوال پرسیدم و قصدم نه توهین به جنابعالی هست و نه تحقیر و نه توهین به شما
از ما دلخور نشو ابی جان حالا هم برو اون مدار رو که آتیش زدی خاموش کن

gladyator_089

آخرین بار توسط gladyator_089 در یکشنبه 11 خرداد1393 - 10:45am ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

یکشنبه 11 خرداد1393 - 10:03am
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

دوستان دیروز ؛ دشمنان امروز

:| /:) :ymsigh:

یکشنبه 11 خرداد1393 - 10:16am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 35 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 180 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure