انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 14 اردیبهشت1403 - 3:31pm

پاسخ به موضوع  [ 35 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4  بعدی
 فلزیاب سوپر متال smd با تفکیک از آقا ابی 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ebi-gold نوشته است:
دوستان اگر نقشه این مدار دست من بود همیه اطلاعات ساختنشو به شما میدادم من دیدید که نقشه دلتا 3 رو کامل با تمام توضیحاتش گذاشتم من اگر هر چه قدر هم الکترونیک بدونم بازم میگم چیزی بلد نیستم دوستمون اقای روشیک دارن بد قضاوت میکنن
این مدار رو ما 3 ماه داریم 3 نفر روش کار میکنیم که من مدار رو مونتاز کردم و 2 نفر دیگه هم تو انجمن مخترعین بودن که خیلی به من کمک کردن تا مدار رو تموم کردیم اون 2 نفر نقشه و اطلاعات ساختنشو به من که نمیدن هیچ
خودشون میخان به تولید برسونن برای یک شرکت که تو پیدا کردن لوله های گاز ازش استفاده میکنن بعد من با هزار بد بختی تونستم فیبرشو با یک پرینت جا گذاری قطعات رو ازشون گرفتم به خاطر همین میگم ساختنش سخته من با یک فیبر و یک پرینت این مدار رو ساختم
امروز هم باهاشون صحبت که کردم تعجب کردن چجوری من این رو ساختم و خیلی هم ناراحت بودند
من اگر اطلاعاتی از این مدار البته کاملش به دستم برسه با کمایل میل تقدیم میکنم اگر شما روی برد دقت کنید من یک آیسی 6 پایه رو به صورت خط خورده ازشون خریدم بعد چجوری یک چیزی که ناقص هست اطلاعاتش رو بزارم
من سعی میکنم که بتونم این مدار رو اطلاعاتش رو به هر طریقی که شده تهیه کنم

آقا ابی جان الان هدفت از گذاشتن مداری که خودتم نمیدونی چجوری درستش کردی چیه؟
اگر نیاز به تشویق جمعی هستش بفرمایید تا با دوستان اینکار رو انجام بدیم تا تکلیف این تاپیک هم معلوم بشه

این مملکت بیشتر از دشمن،خائن وطن فروش داره

سه شنبه 6 خرداد1393 - 11:40am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

جناب ابی طلای عزیزازرک گویی من رنجیده خاطرنشین
اگه فعالیتت توی این انجمن زیادبوده باشه به عینه دیده ایدکه افرادبسیاری فقط برای منافع مادی اینجاتایپیک ایجادکردندو...
وهمونطوریکه قبلاهم بارهاگفتم برای من نوعی ساخت فلزیاب اولویت اول نیست بلکه بالابردن اطلاعات واشنایی باتکنیکهای مداری مهمتره
اگه شمامایل باشین وهمون اطلاعات ناقص رواینجااپلودکنین میشه اطلاعات بیشتری روازش استخراج کردمن الجمله شماره ایسی پاک شده و...
بنظرمن که بایدازتکنیک جالبی برای تفکیک استفاده کرده باشه چون ازمیکرویی برای اینکاراستفاده نکرده وتونسته به کمک Seven segmentاین کارروانجام بده

سه شنبه 6 خرداد1393 - 11:41am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

آقا روشیک من به خدا اطلاعات ساختنشو ندارم من فقط قطعات رو روی برد لحیم کاری کردم
من از آقا کوروش تعجب میکنم که چنین برداشتی داره
اقا کوروش اگر قصد من کمک کردن نبود که 2 روز پیش در مورد tl12000 که سر کارم بودم که شما به من زنگ زدین و جای یک مقاومت رو که از پشت فیبر نمیدونستین به کجا وصل باید بشه یادتون اومد میتونستم کمکتون نکنم نمیخواستم اینو بگم ولی با کمال میل راهنماییتون کردم که قلق 12000 هم همون بود
دوستان من قصدم کمک کردنه دارم سعی میکنم که به هر طریقی شده اطلاعات رو بتونم از چنگشون بیرون بکشم
خیلی ببخشید این مطلب رو در مورد آقا کووروش عزیز گفتم کوروش دوست عزیز منه ناراحت نشه از من یک مثال زدم من خودم هم بعضی وقتا چیزی رو نمیدونم سوال میکنم
یا امروز از ساعت 10 برای یکی از دوستان تا ساعت 1 وقت گذاشتم و اطلاعات دادم تا دستگاهش راه بیوفته
خوب نباید شما انتطار داشته باشید ک شرکتی که میخواد مدارشو به تولید برسونه بیاد 1 روزه اطلاعات ساخت بده پله به پله

سه شنبه 6 خرداد1393 - 12:02pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: felezjoo
دوست من اگه واسه پیدا کردن لوله گاز میخوان دیگه تفکیک واسه چی گذاشتن روش؟در ضمن مدارات خیلی ساده تری هم برای این کار هست حالا چرا این؟؟؟؟؟؟
فک کنم موضوع یه چیز دیگست

gladyator_089

سه شنبه 6 خرداد1393 - 12:07pm
مدیر سایت
مدیر سایت

اقا کوروش اگر قصد من کمک کردن نبود که 2 روز پیش در مورد tl12000 که سر کارم بودم که شما به من زنگ زدین و جای یک مقاومت رو که از پشت فیبر نمیدونستین به کجا وصل باید بشه یادتون اومد میتونستم کمکتون نکنم نمیخواستم اینو بگم ولی با کمال میل راهنماییتون کردم که قلق 12000 هم همون بود

ابي جان كدوم مقاومت ، كجاي پشت فيبر ؟ :-?

سه شنبه 6 خرداد1393 - 12:11pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

گلادیاتور عزیز دیگه اونو من خبر ندارم دیدید که برد تفکیکش جداست

سه شنبه 6 خرداد1393 - 12:13pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

جناب ابی عزیز میدونم جاش اینجا نیس اما میشه در مورد اون مقاومت tl 12000 هم یه توضیحی بدین؟

gladyator_089

سه شنبه 6 خرداد1393 - 12:19pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

شرمنده آرتین جان پستمون همزمان شد

gladyator_089

سه شنبه 6 خرداد1393 - 12:23pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

تو تایپیک 12000 میزارم برای دوستان مقاومت 200 کیلو کنارlm358 اگر از زیر نگاه کنید به برد وصل نیست که باید وصلش کنید به برد

سه شنبه 6 خرداد1393 - 12:39pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ebi-gold نوشته است:
تو تایپیک 12000 میزارم برای دوستان مقاومت 200 کیلو کنارlm358 اگر از زیر نگاه کنید به برد وصل نیست که باید وصلش کنید به برد

ابی جان ابتدا باید بگم ممنونم بابت راهنمایی والا بخدا من هر بار در مدار چنس به کسی کمک کردم نیومدم تایپیک نزدم @-) حتی به خود شما

ابی جان ;) (اون روز هم اشتباهی شما رو گرفتم میخواستم جناب هدایتی رو بگیرم (منظور اخفی شما) شما هم با اسرار گفتی الان بهت میگم :)

قلق رو خوب اومدی ، چون مدار tl12000 قلق زیاد داره ، شاید جدل من با دوستان قلق دان ، حداقل باعث بشه قلقهای بسیاری به کاربرا گفته بشه

دوستانی که مدار جناب هدایتی رو ساختن اولین قلق رو یادداشت کنن تا بقیه قلقا در بیاد :D

در مورد این مدار هم من فقط نظرمو گفتم مثل کاربرای دیگه ، هر مطلبی یه برداشتی داره

ردیاب انجمن-Fpl35 * توباکس ساشو * چنس *کوثر

سه شنبه 6 خرداد1393 - 1:14pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 35 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 200 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure