انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 7 اردیبهشت1403 - 9:36am

پاسخ به موضوع  [ 47 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5  بعدی
 دیپ مستر ایکس پنج ( Deep Master X5 ) 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

این هم بگم فرکانس کاری دستگاه ۱۲۰۰۰ اصلی که برام اورده بودن برای تعمیر روی ۱۵۰ هرتز بوده فرکانسش ۲۰۰ یا ۳۰۰ نبوده

جمعه 16 خرداد1393 - 7:55pm
کاربر فعال
کاربر فعال

هدایتی نوشته است:
این هم بگم فرکانس کاری دستگاه ۱۲۰۰۰ اصلی که برام اورده بودن برای تعمیر روی ۱۵۰ هرتز بوده فرکانسش ۲۰۰ یا ۳۰۰ نبوده

سلام آقای هدایتی من این دستگاه رو دارم به نظرتون میشه رو ای دستگاه حساب باز کزد

جمعه 16 خرداد1393 - 10:21pm

سلام آقای هدایتی من هم deep master x5 البته زمانی که خریدمش با یک پسوندadvenser به من دادند که گفتم این ادونسر دیگه چیه گفتند آسی هاش عوض شده زیاد ازش راضی نبستم میتونیددر این رابطه کمکی کنید متشکرم

جمعه 16 خرداد1393 - 11:46pm

سلام آقای هدایتی میشه در مورد کالیبره کردنش هم توضحیی بدید متشکرم

شنبه 17 خرداد1393 - 3:00pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

mahdi8877 نوشته است:
سلام delta2014
میگم یه عکس از پشت بخش دیجیتال بزار ببینیم وضعیت طراحیش چجوره گرچه فایل هگزش قابل دسترس نیست

سلام delta عزيز
اگه ممكنه چند تا عكس با كيفيت از پشت و روي هر دو فيبر بزار
ممنونم

شنبه 31 خرداد1393 - 1:23pm

چند عکس دیگر از داخل و برد دستگاه جهت کمک به آنالیز

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

یکشنبه 1 تیر1393 - 2:18pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ممنونم دوست عزيز
قدرت مدار چقدره براي سكه 500 توماني با چه لوپي ؟
اگه برايتان مقدور باشه ازپشت فيبر ديجيتال هم عكس بزارين و از پنل جلويي دستگاه و ميخوام روي سيستم auto tune كار كنم
سپاس @};- @};- @};- @};-

یکشنبه 1 تیر1393 - 2:41pm

mohandes1 نوشته است:
ممنونم دوست عزيز
قدرت مدار چقدره براي سكه 500 توماني با چه لوپي ؟
اگه برايتان مقدور باشه ازپشت فيبر ديجيتال هم عكس بزارين و از پنل جلويي دستگاه و ميخوام روي سيستم auto tune كار كنم
سپاس @};- @};- @};- @};-

خواهشمندم بزرگوار
با توجه به اینکه این ست ساخت کا ایکس ... است و بنده بر مبنای کارهای قبلی و شناخت قبلی از محصولات این دستگاه اعتماد چندانی به کارکردش ندارم برا تستش وقت نزاشتم و فقطیک مشلی داشت که برا رفعش آورده بودن اما از توضیحات صاحب دستگاه یک لوپ با کابل یونیورسال داره که رو لوپش اصلا حساب باز نمیشه کرد اما یک فلز 50*50 را با بالانس روی زمین رو هوا در 2.5 با کابل یونیور سال 1.1 سنس کرد که برام جالب بود امااز لحاظ ثبات و پایداری در حد قابل قبول نمی باشد.
سعی کردم عکسایی با کیفیت و قابل قبول برا فیبرا بگیرم حالا باز اگر شد از فیبر جلویی ام عکس میگیرم و رو تاپیک آپلود میکنم.
موفق باشید.

سه شنبه 3 تیر1393 - 11:12am

دوست عزیز متاسفانه دیپ مستر ایکس 5 همشون مشکل دستگاه شمارو دارن همین دو روز پیش خودم باهاش کار کردم واقعا نمیشه بالانسش کرد بالانسم بشه بعد از دودقیقه بهم میخوره با لوپ 1*1باز بهتره ولی لوپ دیسکیش واقعا افتضاحه قدرت تفکیکشم که خودت بهتر میدونی چطوره :)) من موندم شرکت سازنده ش اسم نمیارم البته وجدان کاری نداره همچین سیستمی رو زده بیرون که سوای پولی که از دست میره امنیت و عمر و جوانی دم با این دستگاه هدر میره

دوشنبه 16 تیر1393 - 10:32pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

یوتاب نوشته است:
دوست عزیز متاسفانه دیپ مستر ایکس 5 همشون مشکل دستگاه شمارو دارن همین دو روز پیش خودم باهاش کار کردم واقعا نمیشه بالانسش کرد بالانسم بشه بعد از دودقیقه بهم میخوره با لوپ 1*1باز بهتره ولی لوپ دیسکیش واقعا افتضاحه قدرت تفکیکشم که خودت بهتر میدونی چطوره :)) من موندم شرکت سازنده ش اسم نمیارم البته وجدان کاری نداره همچین سیستمی رو زده بیرون که سوای پولی که از دست میره امنیت و عمر و جوانی دم با این دستگاه هدر میره

سلام دوست عزیز
اینطوریا هم نیست تستی که من با این دستگاه گرفتم نسبت به املاح و مواد معدنی کارکردش خوبه و با توجه به اکثر دستگاه های فلزیاب که وقتی به سنگی نزدیک بشوند بوغ میزنند دیپ مستر واقعا به سنگ ها حساسیت نداره من اعتقاد دارم اگه دوستانی که دیپ مستر ایکس 5 دارند با پالسی های دیگر تستی انجام بدهند قدر دیپ مستر خواهند دانست خوب معلومه که در هنگام کار بالانس دستگاه گه گاهی به هم خواهد خورد باید حوصله کرد و اصلا تسلیم نشد من یکی از کسانی بودم که به شدت از دیپ مستر یا اصلا دستگاه های kxs ناراضی بودم و حتی گاهی میخواستم بندازمش بیرون و از شرش راحت بشم ولی بعد از مدتی و پس از تمرین محکم نگهش داشتم. اگه یه جایی بوغ بزنه حتما یه فلزی اونجا هست صد در صد . اما نه هر بوغی منظور اینه که اگر در 2 متری یه فلزی به ابعاد 30 در 30 باشه با لوپ 1 در 1 وقتی که حرکت میکنیم تقریبا دو متر مانده به بالای نکته بوغ میزنه و دومتر هم بعد از نکته شد چهار متر و شما باید چندین بار از جهات مختلف و بالانس در بیش از سه متری هدف آنجا را تست کنید شما پس از انجام دادن تست یاد خوهید گرفت که آیا آنجا هدفی هست یا نه و همچنین یاد خواهید گرفت که صدای بوغ به علت نزدیک شدن نا خواسته لوپ به زمین هست یا نه و اگر نزدیک شدن لوپ به زمین یا تماس لوپ با علف های متصل به زمین موجب قاطی کردن یا بوغ اضافی میشه این بار لوپ را کمی بالاتر بگیرید که اگه واقعا اونجا هدفی باشه خواهد زد. در واقع مشکل ما بیچاره ها همون نداشتن جای تست راحت و تمرین بیشتر که کاملا موجب اندیشه متفاوت ما به این دستگاه ها میشه.

همیشه امید داشته باش

شنبه 11 مرداد1393 - 11:59pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 47 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 126 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure