انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 14 اردیبهشت1403 - 4:29pm

پاسخ به موضوع  [ 48 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5  بعدی
 کسی این مدار رو داره 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

جناب هدایتی این اقاداره ازفروش این فلزیاب نون میخوره به نظرشمابه سادگی میاداینجاوتمام اطلاعات فلزیابشودراختیارهمه قرارمیده؟
به نظرمن هم همون مداریه که شماگذاشتین ولی کمی بهینش کرده که میتونه عملکردشوترمیم کرده باشه

یکشنبه 4 خرداد1393 - 10:42pm

با سلام مجدد
جناب اقای هدایتی شما نمی تونید پشت مدار فیبر چاپی را برامون بذارید تا همه دوستان استفاده کنند من خودم دانشجوی الکترونیک هستم ولی تا آنجایی که اطلاعات دارم در اختیار همه دوستان قرار میدم متاسفانه اقای شمسی بیشتر به فکر منافع شخصی هست تا اینکه علم و اطلاع در اختیار دوستان قرار بده

دوشنبه 5 خرداد1393 - 9:10am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام خدمت همه دوست من این مدار که دیگه لو رفته همون مدار ۱۲۰۰۰ که ماها همه ساختیم و داریم ازش استفاده میکنیم خیلی از دوستان و مردم که عضو این سایت نیستن و نمیدونن جریان چی باز میرن از این اقا میخرن ولی بچه های این سایت دیگه سه ملیون یا سه ملیون و پنصد ندارن که بدن این وسیله رو بخرن و با یه قیمت ناچیز میتونن همین مدار رو در اختیار داشته باشن اون اقا هم که مشتری های خودشو داره من دو سه بار از نزدیک دیدمش بچه خوبی چند بار هم تلفنی از من راهنمایی گرفته در مورد مدارات دیگه دیگه اجبار نمیشه کرد که بیاد تو سایت یبار پیشنهاد دادم بهش گفت سرم شلوغه وقت ندارم بیام سایت و این اقای شمسی چند سال پیش ماینر رو میفروخت که الان فقط برا فروش همین مدار رو داره تغییرات انچنانی هم نداده روی دستگاه من از نزدیک کار کردم با دستگاهش فرقی نداره با ۱۲۰۰۰

دوشنبه 5 خرداد1393 - 9:15am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

تمام اطلاعات این فلزیاب تو تایپیک tl12000 هستش اگه اشتباه نکنم تو صفحه ۱۲۹. یه فایل هستش اگه اون رو دانلود کنیید میتونید راحت بسازیدش و هیچ تغییرات و دستکاری روش انجام ندین چون همه تغییرات روش داده شده اقای شمسی اگه بدونه همین مدارش لو رفته میره سمت مدار دیگه

دوشنبه 5 خرداد1393 - 9:18am

اقای هدایتی من با تلفنی باهاش حرف زدم متاسفانه می گفت اگر مدار رو خالی بفرستم 1500000 تومان میگیرم ایشان متاسفانه بفکر منافع شخصی هست اگر امکان دارد خودتون یه جوری پشت این مدار رو ازش بگیرید تا همه دوستان استفاده کنند ممنون از زحماتتان که در این زحمت فراوان می کشید و علمتان را دراختیار دوستان قرار میدید من از طرف بچه ای سایت از شما صمیمانه تشکر می کنم

دوشنبه 5 خرداد1393 - 9:23am
کاربر فعال
کاربر فعال

دوست عزیز میشه اون 2 تآ ترانزیستور فلزی بگی شمارش چیه

سه شنبه 5 خرداد1393 - 2:42am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان اطلاعات کامل این مدار تو بخش تایپیک مدار tl12000 هستش این چندمین باره که دارم میگم این همون مدار 12000 هستش هیچ فرقی نداره تو صفحه اول همه اطلاعات ساختش هست

سه شنبه 6 خرداد1393 - 9:48am

جناب آقای هدایتی پشت مدار این برد با فلزیاب 12000 فرق داره اگر امکان داره پشت فیبر این مدار رو برا دوستان بذارید هزینه اش را من می پردازم ولی خواهشا بزرگواری کنید و پشت فیبر این مدار رو اینجا بذارید چون دوستوم که این مدار رو خریده بود گقته بود باهاش وسایل عتیقه پیدا کردم
با تشکر

سه شنبه 6 خرداد1393 - 10:30am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

جناب هدایتی عزیز همونطوریکه قبلاهم اشاره کردم این مدارحاصل ازبهینه شدن مداری است که شمابرای دوستاتون تایپیک ایجادوراهنمایی های لازم روانجام دادیدبنظرم عملکرداین مداردرقسمت خروجی پیش تقویت کننده وقسمت پالس نمونه ارتقاءداده شده است

سه شنبه 6 خرداد1393 - 12:02pm

roshik نوشته است:
جناب هدایتی عزیز همونطوریکه قبلاهم اشاره کردم این مدارحاصل ازبهینه شدن مداری است که شمابرای دوستاتون تایپیک ایجادوراهنمایی های لازم روانجام دادیدبنظرم عملکرداین مداردرقسمت خروجی پیش تقویت کننده وقسمت پالس نمونه ارتقاءداده شده است

اقای هدایتی ممنون که جواب دادید اگر امکان داره یکبار با آقای شمسی تماس بگیر ببین میتونه پشت مدار رو بهت بده نیاز مبرم دارم هزینه اش را میدم چون برای یه پروژه میخوام استفاده کنم
منتظر جوابتان هستم
با سپاس فراوان

چهارشنبه 7 خرداد1393 - 11:19am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 48 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: kaakasat , mtg212 و 170 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure