انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 6 اردیبهشت1403 - 11:19pm

پاسخ به موضوع  [ 2062 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 95 , 96 , 97 , 98 , 99 , 100 , 101 ... 207  بعدی
 بعد از خوندن تاپیک ساخت فلزیاب چنس دلم شکست - 12 رگلاتور 
نویسنده پیغام
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان
رستم عزیز خدا بهتون هرچی میخواین ان شاا... عطا کنه .
امیدوارم همه دوستان از تجربیات شما و بقیه اساتیدی که بدون منت و چشمداشت کمک میکنن بهره ببرن.
یاحق

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

شنبه 3 آبان1393 - 10:28am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام خسه نباشید جمیعا اقا ارش قسمت تصویری دستگاه کلا به صورت اماده به دستم رسید با اون که دارای قطعات کم و مدار ساده هستش دارای ایسی پولو گرام و اتمگاه هستش و احتمالا نمیشه ایسی را کپی کرد به دلیل قفل بودن پس اگه مدار من بزارم دردی دوا نمیکنه مشکل دوم این که سیم به میتر دستگاه میخوره پس نمیشه روی تفکیکش حساب باز کرد با اون که تصویر جالبی نشون میده نتیجه این که بیخیالش بشیم بهتره حالا اگه کسی برنامشو داره من مدارشو میزارم پر کردن برنامه باشما

شنبه 3 آبان1393 - 12:15pm
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان
مقدسی جان میشه لطفا فیلم کوتاهی از عملکرد تصویری دستگاه بزاری؟
برای کپی میکرو هم بهتره با مهندس حمید و اساتید دیگه مشورت کنین.
یاحق

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

شنبه 3 آبان1393 - 12:18pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

باشه عکس بردشو میزارم برنامشم با وندوز ایکس پی وا میشه

شنبه 3 آبان1393 - 1:12pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اقا رستم از نظر دو شخصیت بودن ما دو نفریم با یک اسم کار بری با هم رفیقیم چون دست رسی به اینترنت ندارم با گوشی میام تو سایت بعضی پایپ هارو دوستم میده

شنبه 3 آبان1393 - 1:18pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اون روز قرار بود عکس بردو بزارم وقت نشد به بچها هم قول داده بود دیگه نشد عکسشو میزارم فیض. ببرین

شنبه 3 آبان1393 - 1:22pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان یه خبر تازه یه شرکتی تو تهران پیدا کردم که یه کیت میده که میشه رو 12000 و 12 رگلاتوره و لامینوس و dx8000 و dx7000 نصبش کرد بعد این کیت اطلاعات رو از دستگاه میگیره و به لب تاب میده و تو لب تاب توسط برنامه تردی ویژوال تصویر 3 بعدی میده حالا یه شرکتی رو پیدا کردم همین 12 رگلاتوره رو با همون کیت و یه لب تاب sony میده بیرون و ادعا میکنه که این فلز یاب شرکت سونی هستش که ما از ژاپن وارد کردیم همه هم ماشالا فریب مارک لب تاب رو میخورن و قیمت 35 تومنی برا اون دستگاه دارن پول میدن
من با خود شرکت صحبت کردم و گفتن که حاضر هستن اون کیت رو به همراه نرم افزار 1.5 میلیون بدن
احتمالا مدار آقای مقدسی هم همین باشه چند وقت پیش تو سایت خودمون هم در مورد دستگاهای سونی یه بحثی شد که فکر میکنم مربوط به همین شرکت ایرانی باشه

موفق باشید :-BD

باد می وزد …
میتوانی در مقابلش هم دیوار بسازی ، هم آسیاب بادی
تصمیم با تو است . . .

شنبه 3 آبان1393 - 3:55pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

http://www.iran-module.ir/large_image.p ... 1%D9%88-SD

دوستان واسه تصویری کردن مدار بهترین راه استفاده از این دیتا لاگر و نرم افزار سورفر هست که البته اگه دیتا لاگری که قابلیت ستون دهی داشته باشه مثله دستگاه زمین شناسی خیلی خوبه لازم به ذکر که شرکت لورنز با این روش و همین نرم افزار دستگاهاشو تصویری میکنه اگه یکی از دوستان برنامه نویس یه برنامه دیتا لاگر با قابلیت تغییر ستون x y بسازن و خروجی مدار تو یه فایل تکست ذخیره شه تمام دستگاههایه پالسیو میشه به اصطلاح تصویری کرد

شنبه 3 آبان1393 - 5:09pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام اقای کاوشگر دستگاهو یکی از دوستام اورده بود با غاب رویال متال ادعا میکرد اصل چند سال قبل ترم یکی از دوستام اورده بود اون اصل بود واقعا کار میکرد جنسم زده بود بعد این که این دوستم اینو اورد با اون همه ادعا ولی کم قدرم بود شک کردم گفتم بزار بازش کنم اوایل نه میگفت چند بار رفتیم کاوش دیدم چیزای سطحی میگیر تصویر درست میداد ولی کم قدرت بود گفتم از کجا اوردی گفت طلب داشتم طرف پول نمیداد اینو گرفتم میگفت از اونور اب اورده

شنبه 3 آبان1393 - 5:19pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اقای کاوشگر برنامش همونیه که شما گفتین وافعا. کار میکنه ازکیت عکس گرفتم توگوشی هستش ولی نمیدونم چه جوری با گوشی ارسال کنم

شنبه 3 آبان1393 - 6:38pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 2062 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 95 , 96 , 97 , 98 , 99 , 100 , 101 ... 207  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Majestic12 , mikimaus , Saeidpor2 و 148 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure