انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 9 اردیبهشت1403 - 9:24pm

پاسخ به موضوع  [ 2062 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 91 , 92 , 93 , 94 , 95 , 96 , 97 ... 207  بعدی
 بعد از خوندن تاپیک ساخت فلزیاب چنس دلم شکست - 12 رگلاتور 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اقا وحید قطعات رو معلوم کردم برات

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

چهارشنبه 30 مهر1393 - 8:36pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

rostam نوشته است:
با سلام
با تشکر ویژه از دوست خوبم کاوشگر عزیز که دوستان رو راهنمایی میکنن

ممنونم رستم جان

دوستانی که منتظر هستن ببینن که مدار جواب میده یا نه میتونن شروع بکنن تا از تغیرات دوست خوبم آقا رستم هم بهره مند بشن مدار خیلی خوب داره جواب میده و دوستانی که تی ال رو ساختن و ازش راضی نیستن میتونن یه تعداد قطعات رو تو مدار خودشون تغییر بدن تا مدارشون بشه دقیقا مثل 12 رگلاتوره که البته تغیراتش رو امشب آخر وقت تو قسمت 12000 برا دوستان میزارم

باد می وزد …
میتوانی در مقابلش هم دیوار بسازی ، هم آسیاب بادی
تصمیم با تو است . . .

چهارشنبه 30 مهر1393 - 8:38pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

kavoshgar نوشته است:
rostam نوشته است:
با سلام
با تشکر ویژه از دوست خوبم کاوشگر عزیز که دوستان رو راهنمایی میکنن

ممنونم رستم جان

دوستانی که منتظر هستن ببینن که مدار جواب میده یا نه میتونن شروع بکنن تا از تغیرات دوست خوبم آقا رستم هم بهره مند بشن مدار خیلی خوب داره جواب میده و دوستانی که تی ال رو ساختن و ازش راضی نیستن میتونن یه تعداد قطعات رو تو مدار خودشون تغییر بدن تا مدارشون بشه دقیقا مثل 12 رگلاتوره که البته تغیراتش رو امشب آخر وقت تو قسمت 12000 برا دوستان میزارم

درود.

منتظر هستیم.

ایمان , راستی و خوش رویی = گنج واقعی

چهارشنبه 30 مهر1393 - 8:43pm
مدیر سایت
مدیر سایت

كار خوبيه آقاي كاوشگر البته بايد تست بشه و ببينيم روي 12000 جواب ميده يا نه ، از زحمات شما سپاسگذاريم برادر

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

چهارشنبه 30 مهر1393 - 8:50pm
مدیر سایت
مدیر سایت

درضمن سيم 050 اصلا مناسب براي بدست آوردن برد بالا توسط فلزياب نيست ، نبايد سيم كمتر از 070 استفاده كنيد اگر ميخواهيد به برد مناسب برسيد با يك مولتي متر خوب راحت ميشه اهم و ظرفيت لوپ رو تنظيم كرد .

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

چهارشنبه 30 مهر1393 - 8:56pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ممنون از دوستان
مطمعن باشید با هم فکری دوستان میتوانیم فلزیابی در حد عالی طراحی کنیم از اساتید سایت مخصوصا مهندس حمید عزیز تقاضا دارم دوستان را یاری نمایند اگر من وشما با هم مشکلی داریم فقط در زمینه بحث علمی است و مطمعنا شخصیتمان فرای بحثهایمان است
باز هم از اساتید که دوستان را با علم بالای خود یاری میکنند ممنونم
دوستان شماتیکی از اصول کار کرد مدارت pi می کذارم و انشا الله با یاری دوستان و بخصوص استا دان این فن به نتایج خوبی خواهیم رسید
با توجه به بلوک زیر تقویت این مدار را شروع میکنیم من شاید توانایی انجام تمام مراحل را نداشته باشم خواهش میکنم از دوستان هر کس در توان خود قدرتی میبیندکمک بکند و مطمعن باشید آنقدر اطلاعات بدست خواهید آورد که در مورد این نوع فلزیابها از نظر اطلاعات بی نیاز خواهید شد
من استارت را در این مدار از منبع تغذیه شروع کردم خواهشن اگر دوستان و اساتید معایبی در کار می بینند متذکر شوند
با تشکر

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

چهارشنبه 30 مهر1393 - 9:31pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

rostam نوشته است:
ممنون از دوستان
مطمعن باشید با هم فکری دوستان میتوانیم فلزیابی در حد عالی طراحی کنیم از اساتید سایت مخصوصا مهندس حمید عزیز تقاضا دارم دوستان را یاری نمایند اگر من وشما با هم مشکلی داریم فقط در زمینه بحث علمی است و مطمعنا شخصیتمان فرای بحثهایمان است
باز هم از اساتید که دوستان را با علم بالای خود یاری میکنند ممنونم
دوستان شماتیکی از اصول کار کرد مدارت pi می کذارم و انشا الله با یاری دوستان و بخصوص استا دان این فن به نتایج خوبی خواهیم رسید
با توجه به بلوک زیر تقویت این مدار را شروع میکنیم من شاید توانایی انجام تمام مراحل را نداشته باشم خواهش میکنم از دوستان هر کس در توان خود قدرتی میبیندکمک بکند و مطمعن باشید آنقدر اطلاعات بدست خواهید آورد که در مورد این نوع فلزیابها از نظر اطلاعات بی نیاز خواهید شد
من استارت را در این مدار از منبع تغذیه شروع کردم خواهشن اگر دوستان و اساتید معایبی در کار می بینند متذکر شوند
با تشکر

درود.
:ymapplause:
رستم خان بنده هم هرکاری از دستم بر بیاد از برنامه نویسی گرفته تا شبیه سازی در خدمتم....................

:-BD

ایمان , راستی و خوش رویی = گنج واقعی

چهارشنبه 30 مهر1393 - 11:32pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اقا رستم اگه همیه دوستان و اساتید دست به دست هم بدیم و رو یک مدار تمرکز کنیم مطما ن باشید که همین مدار رو میتونیم تصویرش کنیم چون هم از لحاظ قدرت مدار خوبی هست و هم از لحاظ تفکیک و ثبات

پنج شنبه 30 مهر1393 - 12:35am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام دوستان میشه لطف کنید طریقه نصب 2n9205 را بجای bc321 را بگید ممنون میشم و اینکه میشه کلا بجای هر دوتا ترانزیستور bc321 از این ترانزیستور ااستفاده کرد چون bc321 نتونستم گیر بیارم کسی میدونه از کجا میشه اینترنتی خرید کرد
جناب کاووشگر در pcb که قرار دادین زیر ترانزیستور 3 یک خازن و یک مقاومت هست اما ندیدم کسی نصب کرده باشه میشه بررسی کنید و توضیح دهید مقدارش چیه؟
آقا ابی تو عکسی که از مدار قرار دادید کنار 4013 یک دیود 4007 خست اما شما نصب نکردید چرت؟
و در پشت 4013 یک مقاومت اگه اشتباه نکنم 100r هست اما شما دو نا سیم کشبدین به ولوم؟؟؟
بابت اون شماره قطعات که اعلام کردید سپاسگزارم
از همه دوستان تشکر می کنم! بلکه شاید ما هم بتونم کمکی کرده باشیم!!

پنج شنبه 30 مهر1393 - 12:49am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

آقا وحید اون دیود 4007 رو از پشت فیبر نصب کردم و بغل 4013 هم یک دیدو د 4148 هست که نصب شده

پنج شنبه 30 مهر1393 - 12:58am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 2062 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 91 , 92 , 93 , 94 , 95 , 96 , 97 ... 207  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: mikimaus , mnbvcxzaqwsx , zagalo16 و 119 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure