انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : چهارشنبه 5 اردیبهشت1403 - 8:05pm

پاسخ به موضوع  [ 2062 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 86 , 87 , 88 , 89 , 90 , 91 , 92 ... 207  بعدی
 بعد از خوندن تاپیک ساخت فلزیاب چنس دلم شکست - 12 رگلاتور 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ابی جان میشه لطفا یه عکس با کیفیت از این مدار جدید که زدی و از بردش راضی هستی بذاری . طوری که قطعات مشخص باشن ؟
ممنونم ازت ابی عزیز @};-

سه شنبه 29 مهر1393 - 12:14pm
آنلاین
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز لطفا یه تست طلا برای این فلزیاب 12 رگلاتور انجام بدید و نتیجه رو حتما حتما و بدون دوز کلک و دروغ به انجمن اعلام کنید و تست به این صورت باشد که یک سکه پارسیان ارزان قیمت که قطر زیادی و به اندازه سکه 200 تومنی دارد بخرید و فکر کنم حدود 30 تا 40 هزار تومن قیمت دارد و با لوپ 30 یا 50 سانتی تست زیر خاک انجام دهید تا بفهمیم قدرت این فلزیاب برای سنس طلای زیر خاک چقدر است با تشکر و درود فراوان و آرزوی موفقیت و سربلندی در تمام مراحل زندگی @};- @};-

سه شنبه 29 مهر1393 - 1:00pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

با سلام
ابی عزیز اتفاقی که میگید 3 حالت بیشتر نداره
یا در برد قبلیتون که ضعیفتر بوده قطعهای اشتباه زدید
یا در برد جدیدتون آی سی ها با هم مچترند
یا در تنظیماتتون فرقی است
روش تنظیم ولوم تفکیک:
برای آل متال:ولوم تفکیک را در مقدار یک دهم اندازه قرار میدهیم و ولوم تیون را تا آستانه باز میکنیم با مقدار کمی تعقیر در ولوم تفکیک مقدار عمق زنی دستگاه را می سنجیم و عدد مشخص را پیدا میکنیم
دقت کنید که تنظیم نبودن ولوم تفکیک حتی به اندازه 1 کیلو نصف قدرت مدار شمارو کم میکنه
و برای فلز خاص همون روش بالا رو انجام میدید با این تفاوت که ولوم تفکیک و هشت دهم باز میکنید و عمق زنی رو مقایسه میکنید

سه شنبه 29 مهر1393 - 3:47pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: El.Dorado
rostam نوشته است:
با سلام
ابی عزیز اتفاقی که میگید 3 حالت بیشتر نداره
یا در برد قبلیتون که ضعیفتر بوده قطعهای اشتباه زدید
یا در برد جدیدتون آی سی ها با هم مچترند
یا در تنظیماتتون فرقی است
روش تنظیم ولوم تفکیک:
برای آل متال:ولوم تفکیک را در مقدار یک دهم اندازه قرار میدهیم و ولوم تیون را تا آستانه باز میکنیم با مقدار کمی تعقیر در ولوم تفکیک مقدار عمق زنی دستگاه را می سنجیم و عدد مشخص را پیدا میکنیم
دقت کنید که تنظیم نبودن ولوم تفکیک حتی به اندازه 1 کیلو نصف قدرت مدار شمارو کم میکنه
و برای فلز خاص همون روش بالا رو انجام میدید با این تفاوت که ولوم تفکیک و هشت دهم باز میکنید و عمق زنی رو مقایسه میکنید

سلام رستم جان من مدارم ر اه افتاد ولی سنس ندارم با لوپ 30 سانتی و اهم 7.2و اندوکتانس 1300میکرو تست کردم سنس نکرد :D مدار ثباتش نسبتا خوبه ولوم های تنظیم فقط روی یک مورد روی آستانه قرار میگیره !

یا علی گفتیم و عشق آغاز شد

سه شنبه 29 مهر1393 - 4:49pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

mnbvcxzaqwsx نوشته است:
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز لطفا یه تست طلا برای این فلزیاب 12 رگلاتور انجام بدید و نتیجه رو حتما حتما و بدون دوز کلک و دروغ به انجمن اعلام کنید و تست به این صورت باشد که یک سکه پارسیان ارزان قیمت که قطر زیادی و به اندازه سکه 200 تومنی دارد بخرید و فکر کنم حدود 30 تا 40 هزار تومن قیمت دارد و با لوپ 30 یا 50 سانتی تست زیر خاک انجام دهید تا بفهمیم قدرت این فلزیاب برای سنس طلای زیر خاک چقدر است با تشکر و درود فراوان و آرزوی موفقیت و سربلندی در تمام مراحل زندگی @};- @};-

ببخشید شما :-?

سه شنبه 29 مهر1393 - 5:36pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام رستم جان من مدارم ر اه افتاد ولی سنس ندارم با لوپ 30 سانتی و اهم 7.2و اندوکتانس 1300میکرو تست کردم سنس نکرد :D مدار ثباتش نسبتا خوبه ولوم های تنظیم فقط روی یک مورد روی آستانه قرار میگیره ![/quote]
با سلام
اندوکتانس سیمپیچ بالاست
بعد دوست خوبم چطور سنس نداری ولی ثبات داری :-?
فرکانس رو اندازه گیری کن و ولتاژهارو برسی کن

سه شنبه 29 مهر1393 - 5:38pm
آنلاین
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

rostam نوشته است:
mnbvcxzaqwsx نوشته است:

ببخشید شما :-?

کوچیک شما حروف کیبوردم :D

سه شنبه 29 مهر1393 - 6:30pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: El.Dorado
رستم جان اشتباه گفتم منظورم از ثبات فرکانس بود :D فرکانس دارم ولی ولتاژهام کمی فرق دارن پایه 3 آیسی 555 کانورتور 4.5ولت [-X -------پایه 8 آیسی 358 حدود 19.5 ولت :-? ------پایه 3 مولد پالس حدودا 13 ولت [-X -----پایه 6 آیسی 709 حدود 7 ولت [-X -----پایه 13 آیسی 4013 730 میلی ولت [-X ------پایه 5 آیسی 398 هم 12.5 ولت :-H

یا علی گفتیم و عشق آغاز شد

سه شنبه 29 مهر1393 - 6:32pm
آنلاین
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

منظورم اینه که موقع ثبت نام همینطور شانسی زدم رو حروف کیبورد و یه اسم کاربری واسه خودم تراشیدم :D ;)

سه شنبه 29 مهر1393 - 6:34pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

[
ببخشید شما :-?[/quote]
کوچیک شما حروف کیبوردم :D[/quote]
شما بزگوارید انشا الله که هیچ وقت سیم رابطت قطع نشه و کلیدات گیر نکنه

سه شنبه 29 مهر1393 - 6:36pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 2062 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 86 , 87 , 88 , 89 , 90 , 91 , 92 ... 207  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google , mnbvcxzaqwsx و 98 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure