انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 13 اردیبهشت1403 - 9:09pm

پاسخ به موضوع  [ 2062 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 85 , 86 , 87 , 88 , 89 , 90 , 91 ... 207  بعدی
 بعد از خوندن تاپیک ساخت فلزیاب چنس دلم شکست - 12 رگلاتور 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

کاوشگر عزیز فعلا داریم مدارو از نظر جریان تقویت میکنیم بعد از این که این تعقییر در دستگاه شما موثر بود در مرحله دوم به سراغ قطعات اطراف ترانزیستور قدرت میرویم لطفا عجله نکنید
تعقیرات در فلزیابهای پالسی شامل مراحلی است که باید پله به پله و درست انجام شود در غیر این صورت باعث بهم ریختن کارکرد مدارتان خواهد شد

دوشنبه 28 مهر1393 - 5:16pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ممنون رستم جان :ymhug: @};- پس پله پله بریم جلو ببینیم چی میشه

باد می وزد …
میتوانی در مقابلش هم دیوار بسازی ، هم آسیاب بادی
تصمیم با تو است . . .

دوشنبه 28 مهر1393 - 5:19pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

فرج نوشته است:
vahid_vxm نوشته است:
سلام خدمت دوستان از دوستانی که مدار رو زدن میشه لطف کنید میشه pcb رو بصورت pdf با اندازه واقعی برای جاپ قرار بدید ممنون میشم یک تصویر از جا گذاری ققطعات بزارید که واضح باشه ;)

وحید جان این باید کمکت کنه :ymhug:

درود.

با تشکر از همه دوستان به خصوص اقا رستم و کاوشگر جان.

دوست گرامی در صورت امکان فایل پروتئوس رو هم بذارید تا تغییرات رو به تدریج رو پی سی پی اعمال کنیم
.

ایمان , راستی و خوش رویی = گنج واقعی

دوشنبه 28 مهر1393 - 7:21pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

با سلام وخسته نباشید خدمت همه اساتید من پتانسیومتر 50 کیلورو وقتی تا ته میبندم اصلا دستگاه صدا نداره و وقتی به دستگاه کویل وصل نیست دو تا ولوم کار نمیکنه اما وقتی کویل رو وصل میکنم دو تا ولوم کار میکنه و 7915 به شدت داغ میکنه و اصلا دستگاه ثبات نداره و عمق زنیش هم ضعیف هست؟

دوشنبه 28 مهر1393 - 11:48pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوست عزیز اقای علی داداشی ١٢ ریگلاتوره بعد وصل کردن لوپ ولوم تری شلد باید کار کنه و اگر ریگلاتور شما داغ میکنه ترانزیستورهای ٣٢٠١ و 212 رو چک کن و ببین فرکانس دستگاهت از فرکانس ١٠٠ به بالا تنظیم میشه

سه شنبه 28 مهر1393 - 2:06am
مدیر سایت
مدیر سایت

rostam نوشته است:
کاوشگر عزیز فعلا داریم مدارو از نظر جریان تقویت میکنیم بعد از این که این تعقییر در دستگاه شما موثر بود در مرحله دوم به سراغ قطعات اطراف ترانزیستور قدرت میرویم لطفا عجله نکنید
تعقیرات در فلزیابهای پالسی شامل مراحلی است که باید پله به پله و درست انجام شود در غیر این صورت باعث بهم ریختن کارکرد مدارتان خواهد شد

با سلام احترام @};-
باید عرض کنم خدمت آقا رستم گرامی ، این درایت و تدبیر شما در ارتقاء و ساخت این مدار و همچنین کمک صادقانه به دوستان بسیار ستودنی و قابل تحسین بوده و امیدوارم این صداقت نفس و پاکی دلتون باعث رشد و ترقی شما در تمامی مراحل زندگیتان باشد و در پناه حق سلامت و تندرست باشید :YMPRAY: @};-

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

سه شنبه 29 مهر1393 - 9:36am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اى روزگار نامروت ای ی ى

سه شنبه 29 مهر1393 - 9:43am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

با سلام
آقا مهدی عزیز از شما بسیار ممنونم و جز وظیفه کاری نبوده امیدوارم کارهای انجام شده موثر باشد
آرش جان غمتو نبینم چرا پکری

سه شنبه 29 مهر1393 - 10:58am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اقا رستم من یکی دیگه 12 ریگلاتوره ساختم برد و قدرتش از اون 2 تای قبلی بیشتر بود نمیدونم شاید یک قطعه ای رو اشتباه جا زدم که این طوری شد
این مدار جدیدی رو که زدم با لوپ 50 و اهم لوپ 4.5 یک اسپره رو از 1.20 سنس میکنه و یک سینی استیل 30 در 30 رو از 1.80 نزدیک میکنی با صدا سنس میکنه و ثباتش هم خوبه خودم موندم چون 2 تای قبلی رو که ساختم همون سینی رو از 1.65 تازه با صدا سنس میکرد
باید این مدار جدید رو به دقت نگاه کنم

سه شنبه 29 مهر1393 - 11:17am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اقا رستم شما بیشترین قدرت رو که از این مدار گرفتید چقدر بوده و ولوم تفکیک شما رو چند دور بوده من این بردی رو که گرفتم فکر کنم ولوم تفکیکم رو 4 دور و نیم بود

سه شنبه 29 مهر1393 - 11:19am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 2062 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 85 , 86 , 87 , 88 , 89 , 90 , 91 ... 207  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: arta1987 , Google , Majestic12 و 155 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure