انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 29 اردیبهشت1403 - 2:36am

پاسخ به موضوع  [ 2062 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 61 , 62 , 63 , 64 , 65 , 66 , 67 ... 207  بعدی
 بعد از خوندن تاپیک ساخت فلزیاب چنس دلم شکست - 12 رگلاتور 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

بله فکر کنم به خاطر همینه که مدارشون راه نمیوفته من خودم تو مدارک اون جامپر رو ندیدم ولی با برسی عکسهای جناب رستم دیدم که یه جامپر اونجا هستش با جا زدن اون ولومها درست کار کردند

باد می وزد …
میتوانی در مقابلش هم دیوار بسازی ، هم آسیاب بادی
تصمیم با تو است . . .

دوشنبه 13 مهر1393 - 2:04am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

راستی کاوشگر جان اگه لیست قطعات و اینکه از روی کدوم فیبر بسازم دارید اینجا بذار تا دیگه نرم از صفحه اول بخونم ;;) امروز مته 08 نداشتم نتونستم کاری بکنم فردا باید بخرم

علم را باید در ازمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه
نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است(ادیسون)

دوشنبه 13 مهر1393 - 2:06am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

asadof نوشته است:
kavoshgar نوشته است:
اسد جان وقتی مدار رو داشتم مونتاژ میکردم متوجه شدم که قسمت 709 این مدار با 12000 متفاوته به نظرم اگه این قسمت مدار رو به 12000 انتقال بدیم مشکل گاز خوردن اون هم بر طرف میشه

درسته داداش تو tl12000 قسمت ورودی و خروجی 709 بدون سنس تغییر ولتاژداریم همین باعث گاز خوردن میشد :( کاوشگر جان اینکه گاز نمی خوره ثباتش خوبه :D @};- :ymhug:

اسد جان ثباتش فعلا که عالیه 15 دقیقه یک ریز کار کرد میتر همونجا وسط که تنظیم کرده بودم دقیقا همونجا بود البته 6 رگلاتور فعلا کم دارم اونها رو هم بزنم فکر کنم باز تاثیر داشته باشه @};- @};-

باد می وزد …
تصمیم با تو است . . .

دوشنبه 13 مهر1393 - 2:07am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

kavoshgar نوشته است:
بله فکر کنم به خاطر همینه که مدارشون راه نمیوفته من خودم تو مدارک اون جامپر رو ندیدم ولی با برسی عکسهای جناب رستم دیدم که یه جامپر اونجا هستش با جا زدن اون ولومها درست کار کردند

من میدونستم شما تو اولین استارت مدار رو راه اندازی منیکنید. شک نداشتم راستی عکس جناب رستم تو کدوم صفحه هستش. فکر کنم از فردا دیگه دوستان به اینجا حمله کنند چند روز دیگه میشه صفحه 500 :))

دوشنبه 13 مهر1393 - 2:09am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوست عزیز همون یه دونه رگولاتور هم کارش رو درست انجام میده مشکلی نداره که اضافه کنید ولی برای رگوله شدن به نظر من باطری باید 15 ولت باشه تا رگوله بشه البته شما بهتر از میدونید (-|
میدونی چه دوست عزیز من همون فیلم جناب رستم رو دیدم فهمیدم مدار خوبی هستش

دوشنبه 13 مهر1393 - 2:11am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

asadof نوشته است:
راستی کاوشگر جان اگه لیست قطعات و اینکه از روی کدوم فیبر بسازم دارید اینجا بذار تا دیگه نرم از صفحه اول بخونم ;;) امروز مته 08 نداشتم نتونستم کاری بکنم فردا باید بخرم

اسد جان تمام اطلاعات رو آقا رستم تو صفحه 26 گذاشتن فقط اینو یه بار دیگه یاد آوری کنم که پی سی بی رو تو word باز کنید و اندازشو 16.5*8 تنظیم کنید

اسد جان باطری رو 18 گذاشتم چون کل مدار 12 تا رگلاتور 15 ولت داره اینو عنوان کردم که دوستان سر در گم نشن که چرا مدار کاوشگر 6 تا رگلاتور داره

باد می وزد …
تصمیم با تو است . . .

دوشنبه 13 مهر1393 - 2:15am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اسد جان باید خودمون رعایت کنیم که تو تایپیکی که برا یه مدار ایجاد شده فقط در مورد اون مدار بحث و تبادل نظر بشه تایپیک چنس یا توباکس رو نگاه بکن تو کل تایپیکهایی که توسط حمید آقا ایجاد شده فقط در مورد همون دستگاه تبادل نظر شده

باد می وزد …
تصمیم با تو است . . .

دوشنبه 13 مهر1393 - 2:20am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

kavoshgar نوشته است:
asadof نوشته است:

اسد جان تمام اطلاعات رو آقا رستم تو صفحه 26 گذاشتن فقط اینو یه بار دیگه یاد آوری کنم که پی سی بی رو تو word باز کنید و اندازشو 16.5*8 تنظیم کنید

اسد جان باطری رو 18 گذاشتم چون کل مدار 12 تا رگلاتور 15 ولت داره اینو عنوان کردم که دوستان سر در گم نشن که چرا مدار کاوشگر 6 تا رگلاتور داره

دوست عزیز رگولاتور 15 ولت رو خودت گذاشتی؟ چون فکر کنم رو مدار 12 ولت باشه اگه میتونی یه سینی رو با همون لوپ تست کن ببین چقدر میزنه البته مانیتور و تلوزیون خاموش باشه چون هایولتاژ تلوزیون خیلی رو مدار تاثیر داره البته اگه ال سی دی باشه موردی نداره

دوشنبه 13 مهر1393 - 2:26am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

کاوشگر جان اگه حوصله داری یه عکس از پشت فیبر هم بذار مرسی @};-

دوشنبه 13 مهر1393 - 2:31am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

نه داداش از خودم نزاشتم رو فیبر سبز رو نگاه کنی اونجا نوشته که 15 ولته
البته اینو بگم که قسمت 709 این مدار از نظر مدار چاپی دقیقا برابر با 12000 هستش فقط مقادیر قطعات با هم فرق دارن که ایشالا اونم رو مدار خودم تست میکنم نتیجه رو فردا شب اعلام میکنم

باد می وزد …
تصمیم با تو است . . .

دوشنبه 13 مهر1393 - 2:32am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 2062 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 61 , 62 , 63 , 64 , 65 , 66 , 67 ... 207  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: alinamy525 , Google , Majestic12 و 76 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure