انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 29 اردیبهشت1403 - 1:12am

پاسخ به موضوع  [ 2062 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 60 , 61 , 62 , 63 , 64 , 65 , 66 ... 207  بعدی
 بعد از خوندن تاپیک ساخت فلزیاب چنس دلم شکست - 12 رگلاتور 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

مهندس بفرمایید

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

یکشنبه 13 مهر1393 - 3:48pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان امروز من از تعطیلی استفاده کردم و مدار 12 ریگلاتوره رو تمومش کردم مونده لوپش رو درست کنم تا ببینیم این مدار چجوری جواب میده

یکشنبه 13 مهر1393 - 6:31pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام دوستان از الان دارم میگم ها هر کی با این مدار شمشیر یا قمه یا چیزی در اورد باید عکسش رو هم بذاره نگید نگفتی :D

علم را باید در ازمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه
نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است(ادیسون)

یکشنبه 13 مهر1393 - 6:44pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با سلام خدمت همه کاربران
از شما یک خواشی دارم
لطفا تو این تایپیک حرفی از حفاری یا پیدا کردن حلب و آهن قراضه وسماور نفتی و شمشیر میرزاکوچک و غیره چیزی تایپ نکنید حداقل بزارید یه تایپیک فقط در مورد خود دستگاه و نحوه ساخت و عیب یابی اون جلو بره هر کس مایله که اکتشافات خودش رو نشون بده یه تایپیک جداگانه با نام (وسایل پیدا شده توسط 12 رگلاتوره) ایجاد کنه و اونجا همه مراحل رفتن سر زمین و بقیه موارد رو توضیح بده کل تایپیک 12000 رو نگاه کنید نصف بیشتر حرفهای مفت و به درد نخوره یه کاربر جدید میخاد از اول بخونه کلافه میشه خواهشن صفحات تایپیک رو الکی شلوغ نکنید
فقط صحبت در مورد مدار :-Q
ممنونم @};- @};-

باد می وزد …
میتوانی در مقابلش هم دیوار بسازی ، هم آسیاب بادی
تصمیم با تو است . . .

یکشنبه 13 مهر1393 - 8:20pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

خوب دوستان مدار 12 رگلاتوره من تموم شد و تو خونه تست کردم یه میخ 6 سانتی رو با لوپ 40 از 30 سانت داره سنس میکنه من مدار رو طبق مدارکی که دوست عزیزم جناب رستم گذاشته بودن درست کردم البته تو فیبرش دوتا تغییر کوچیک دادم که اونهم به کار کرد مدار مربوط نمیشه فقط باب سلیقه ای بود ( رگلاتور 9 ولت رو دوتا گذاشتم ببینم تو کار کردش تاثیری داره یا نه) در مقایسه با مدار 12000 کمی قدرت بیشتر احساس میشه البته نتایج نهایی رو ایشالا که بیرون تست کردم براتون خواهم گفتفقط دوستان اینو اضافه کنم که چون رگلاتور 15 ولت به اندازه کافی نداشتم من از 6 عدد استفاده کردم که ایشالا فردا ما بقی رو تهیه میکنم و رو مدار جا میزنم تا برا تست بیرون تکمیل بشه
موفق و پیروز باشید :-BD

باد می وزد …
تصمیم با تو است . . .

دوشنبه 13 مهر1393 - 12:32am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

قط دوستان این رو متذکر بشم که نمیدونم قبلا گفته شده یا نه ولی یه جامپر هستش که تو مدارک من ندیدم موقع مونتاژ باید این جامپر هم که تو عکس مشخص کردم لحیم کاری بشه در غیر این صورت مدار ضعیف عمل خواهد کرد

باد می وزد …
تصمیم با تو است . . .

دوشنبه 13 مهر1393 - 12:48am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

kavoshgar نوشته است:
خوب دوستان مدار 12 رگلاتوره من تموم شد و تو خونه تست کردم یه میخ 6 سانتی رو با لوپ 40 از 30 سانت داره سنس میکنه من مدار رو طبق مدارکی که دوست عزیزم جناب رستم گذاشته بودن درست کردم البته تو فیبرش دوتا تغییر کوچیک دادم که اونهم به کار کرد مدار مربوط نمیشه فقط باب سلیقه ای بود ( رگلاتور 9 ولت رو دوتا گذاشتم ببینم تو کار کردش تاثیری داره یا نه) در مقایسه با مدار 12000 کمی قدرت بیشتر احساس میشه البته نتایج نهایی رو ایشالا که بیرون تست کردم براتون خواهم گفتفقط دوستان اینو اضافه کنم که چون رگلاتور 15 ولت به اندازه کافی نداشتم من از 6 عدد استفاده کردم که ایشالا فردا ما بقی رو تهیه میکنم و رو مدار جا میزنم تا برا تست بیرون تکمیل بشه
موفق و پیروز باشید :-BD

افرین اقا کاوشگر من میدونستم تو اولین استارت مدار رو راه اندازی میکنید. خسته نباشید :ymapplause: دوستان به نظر من به جای tl12000 اینو بسازید بهتره چون بردش همون طور که جناب رستم هم تو صفحه 11 فرمودند بردش بیشتره و دیگه دنگ و فنگ گاز خوردن رو نداره من هم اگه فرصت شد حتما میسازم از جناب رستم عزیز هم تشکر میکنم که این مدار رو گذاشتند @};- امیدوارم دوستان دیگه سو استفاده نکنند و تبلیغ دروغ نشه رو مدار بیشتر عملی کار بشه هر چند از یه فلزیاب پالسی دیگه بیشتر از 4 متر نمیشه انتظار داشت البته اگه همون 4 متر هم همراه باثبات باشه خوبه موفق باشید

دوشنبه 13 مهر1393 - 1:49am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اسد جان وقتی مدار رو داشتم مونتاژ میکردم متوجه شدم که قسمت 709 این مدار با 12000 متفاوته به نظرم اگه این قسمت مدار رو به 12000 انتقال بدیم مشکل گاز خوردن اون هم بر طرف میشه

باد می وزد …
تصمیم با تو است . . .

دوشنبه 13 مهر1393 - 1:59am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

کاوشگر جان دوست عزیز مون تو عکس بالا مثل اینکه جامپر رو نزده من هم می خوام از صفحه اول مطالعه کنم بسازم :D

آخرین بار توسط asadof در دوشنبه 13 مهر1393 - 2:02am ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

دوشنبه 13 مهر1393 - 1:59am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

kavoshgar نوشته است:
اسد جان وقتی مدار رو داشتم مونتاژ میکردم متوجه شدم که قسمت 709 این مدار با 12000 متفاوته به نظرم اگه این قسمت مدار رو به 12000 انتقال بدیم مشکل گاز خوردن اون هم بر طرف میشه

درسته داداش تو tl12000 قسمت ورودی و خروجی 709 بدون سنس تغییر ولتاژداریم همین باعث گاز خوردن میشد :( کاوشگر جان اینکه گاز نمی خوره ثباتش خوبه :D @};- :ymhug:

دوشنبه 13 مهر1393 - 2:01am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 2062 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 60 , 61 , 62 , 63 , 64 , 65 , 66 ... 207  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 72 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure