انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 8 اردیبهشت1403 - 2:55am

پاسخ به موضوع  [ 2062 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 50 , 51 , 52 , 53 , 54 , 55 , 56 ... 207  بعدی
 بعد از خوندن تاپیک ساخت فلزیاب چنس دلم شکست - 12 رگلاتور 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: زمین
davood_zzz نوشته است:
مشابه ka331=xr4151
آیسی پایینی 555و بالایی 398

ممنون داوود جان زحمت کشیدی خدا بهت سلامتی بده @};-

امام حسن مجتبی (ع): لو سکت الجاهل لما وقع الخلاف
اگر جاهل سکوت کند اختلافی پیش نمی آید

شنبه 11 مرداد1393 - 5:28pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

kooroshxfx نوشته است:
rostam نوشته است:
kooroshxfx نوشته است:
رستم جان ممنونم

یه توضیح کوچکی درباره مدار گودو بدین که آیا همه قطعات گودو رو باید نصب کرد؟ مختصرا توضیح بدین ممنون میشم

با سلام
بله تمام مدار را منتاژ کنید و در 12 رگلاتوره نیازی نیست آپ امپ را وصل کنید از مدار در بیاورید و بالطبع نیازی به ولتاژ +و-12 ندارید ولی در مدار TLکامل مونتاژ شود به جای آی سی آپ امپ میتوانید از TL074هم استفاده کنید
موفق باشید

رستم جان پس در مدار 12 رگلاتوره نیازی به نصب ای سی 8544 نیست

من 8544 رو دارم و این مدار گودو به کجای مدار تی ال نصب میشه؟

نحوه نصب رو صفحه قبل گذاشتم

شنبه 11 مرداد1393 - 9:13pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سید جواد نوشته است:
davood_zzz نوشته است:
مشابه ka331=xr4151

ممنون داوود جان
سید عزیز همونطور که داوود جان گفتن درسته ای سی هم قیمتش 1000 تومانه و اکثر جا ها هم دارن تعجب میکنم که پیدا نمیکنید
راستی اگه دقت کرده باشید وقتی مداری تو این سایت میزارن 2 هفته دیگه قطعاتش گیر نمیاد آدم بیاد با قطعه فروشا جوینت بشه نونش تو روغنه :-?

شنبه 11 مرداد1393 - 9:18pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: زمین
rostam نوشته است:
سید جواد نوشته است:
davood_zzz نوشته است:
مشابه ka331=xr4151

ممنون داوود جان
سید عزیز همونطور که داوود جان گفتن درسته ای سی هم قیمتش 1000 تومانه و اکثر جا ها هم دارن تعجب میکنم که پیدا نمیکنید
راستی اگه دقت کرده باشید وقتی مداری تو این سایت میزارن 2 هفته دیگه قطعاتش گیر نمیاد آدم بیاد با قطعه فروشا جوینت بشه نونش تو روغنه :-?

واقعا هم همینطوره رستم عزیز من دیروز جایی بودم یکی از بچه ها گفت یک ردیاب زن سراغ دارم دیگه نگو و نپرس هر چی هست همینه و خودش مخترع ردیابه میارمش تستش کن ببین چطوره
گفت مخترع یه حدس هایی زدم اومد دیدم fpl22 دستشه میگه اینو من خودم ساختم بچه سوسول تو عمرش ردیاب دست نگرفته بود خلاصه سرتو درد نیارم کار بجایی رسید گفت اگه بخوای برات یکی میسازم چون تویی 7 میلیون تومن X_X
یعنی یه همچین وضعیتی داریم ما....

امام حسن مجتبی (ع): لو سکت الجاهل لما وقع الخلاف
اگر جاهل سکوت کند اختلافی پیش نمی آید

شنبه 11 مرداد1393 - 11:41pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سید جان منهم با شما موافقم
راستشو بخوایید من اصلا دنبال فلزیاب نیستم و به خاطر این با این موضوع درگیر شدم که تو یه پروژه خاص میخواستم از زیر 2 متر سنگ خورد شده آهن اونم تو پالت فلزی به وزن 20 تن بتونم سنگ طلا رو سنس کنم لازم بود که یه سیستم آشکار ساز فلز استفاده کنم که کارم رسید به اینجا و هنوزم موفق نشدم تامدار خاص خودمو بسازم ابتدا میخواستم با ردیاب این کارو انجام بدم و حتی با مدیرای سایت هم تماس گرفتم و با اینکه تنشهایی هم باهم داشتیم که تو این کار و هر پروژه دیگه طبیعیه باز هم با حوصله منو راهنمایی کردن البته با یه ای پی دیگه
وجالب اینه که یه روز یکی از آشنا ها گفت یه مهندسی سراغ دارم که یه ردیاب ساخته و شاید بتونه بهت کمک کنه و وقتی دستگاهو آورد دیدم همین ردیاب انجمنه و من فکر کردم یا آقا حمیده یا آقا مجتبی ولی خودش میگفت که نیستم
ولی هیچ آشنایی با دستگاه نداشت تستو واسم انجام داد و نتونست 20 گرم سنگ طلا رو زیر 10 کیلو سنگ آهن پیدا کنه و جالب این بود که میگفت من دستگاهو 10 ملیون میفروشم ولی چون شما برای پروژه خاص میخوایید بهتون 5 ملیون میدم که مطمعن شدم آقا حمید و آقا مجتبی نیستن
دوستان خوبم مواظب باشن شاید همون شخص و امثال اونا تو این سایت زیاد باشه هر چیزی که میخوایید بخرید از خود سایت و یا شخص مورد تایید مدیران سایت بخرید تا سرتون کلاه نره
موفق باشید

یکشنبه 12 مرداد1393 - 10:28pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام اقا رستم عزیز .شما اینقدر زحمت کشیدین در مورد دوازده رگولاتوره .چرا داداش گلم اون پی سی بی که خودتون زدین رو پی دی افشو برامون نذاشتین .اگه محبت کنین عکسی که فیبرشو زدین پی سی بی شو برامون بزارین خیلی ممنون داداش گلم

چهارشنبه 15 مرداد1393 - 10:29pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

منظورم این پی سی بی بودش ممنون میشم این وبزارین

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

چهارشنبه 15 مرداد1393 - 10:35pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

HOSSEIN447 نوشته است:
منظورم این پی سی بی بودش ممنون میشم این وبزارین

دوست خوبم من هیچ پی سی بی خاصی نزدم دستگاه از جایی گیرم افتاد و این پی سی بی بدون قطعه رو یکی برام آوردش
فکر نکنم که مقایسه کردن ااین عکس با پی سی بی موجود درتایپیک که دوستان زحمتشو کشیدن برای کسی که میخواد این مدارو بسازه کار مشکلی باشه مگه اینکه خیلی راحت طلب باشید که من دوستانه خدمتون عرض میکنم که برای کاری که شما میخواهید با دستگاه انجام دهید تلاش شرط اول موفقیت است
موفق باشید

پنج شنبه 15 مرداد1393 - 12:09am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اقا رستم عزیز سلام من موقعیت شغلی اینجور ایجاب میکنه که وقت طراحی پی سی بی رو زیاد ندارم.گفتم شاید شما زحمتشو کشیدین بزارین لااقل بچه های که وقتشو ندارن استفاده کنن اگه بیکاریم زیاد بود مطمنا خودم زحمت شو می کشیدم برای دوستای عزیز می گذ اشتم از این که زحمت کشیدین جوابمو دادین ممنون داداش گلم

شنبه 17 مرداد1393 - 12:02am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

HOSSEIN447 نوشته است:
اقا رستم عزیز سلام من موقعیت شغلی اینجور ایجاب میکنه که وقت طراحی پی سی بی رو زیاد ندارم.گفتم شاید شما زحمتشو کشیدین بزارین لااقل بچه های که وقتشو ندارن استفاده کنن اگه بیکاریم زیاد بود مطمنا خودم زحمت شو می کشیدم برای دوستای عزیز می گذ اشتم از این که زحمت کشیدین جوابمو دادین ممنون داداش گلم

ممنونم دوست خوبم
منهم مانند شما سرم خیلی شلوغه و این فیبرهم دستم رسیده و پی سی بیشو ندارم ولی اگه وقت کنم در اولین وقت انجام میدم
وضع تایپیکم که میبینید یه زمانی برای این فلزیاب چیا که نشد ولی حالا میبینید که یه جورایی بایکوت شده
خلاصه ما قصدمون کمک بود ولی زوری که نمیشه به کسی کمک کرد
اگه مدارو ساختید و مشکلی بود در خدمتم
موفق باشید

شنبه 18 مرداد1393 - 1:42pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 2062 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 50 , 51 , 52 , 53 , 54 , 55 , 56 ... 207  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Majestic12 , mikimaus , Reza.t , Reza8003 , اولدوز و 97 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure