انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 6 اردیبهشت1403 - 11:13pm

پاسخ به موضوع  [ 2062 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 48 , 49 , 50 , 51 , 52 , 53 , 54 ... 207  بعدی
 بعد از خوندن تاپیک ساخت فلزیاب چنس دلم شکست - 12 رگلاتور 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام دوستان
این فیبر یه چند تا تغییر تو قطعاتش داره مثل اینکه .متاسفانه جناب سید جواب مونتاژ شده همین فیبری که ما زدیم دارن اما کمکی نمیکن (چند تا سوال تو صفحات قبل ازشون کردم که بی جواب موند )
از دوستانی که جواب گرفتن از این مدار خواهش میکنم ولتاژ نقاطی رو که من رو فیبر اندازه گرفتم رو اندازه گیری کنن ببینن کدوم ولتاژها فرق داره رو فیبر بیان کنن تصویر فیبر رو پیوست هست. اگر این کار بشه و جناب رستم همکاری کنن و نقاط حساس و کلیدی رو ولتاژ صحیحشون رو ارائه بدن چند تا نقطه مرجع برای تست داریم
attachment=0]finalll0.jpg[/attachment]
با تشکر

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

چهارشنبه 1 مرداد1393 - 4:42pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

Soheil2014 نوشته است:
rostam نوشته است:
دوستان فکر کنم این برد یه جایی ایراد داره من عکس فیبر اصلی رو بالا گذاشتم دوستان حتما چک کنن منهم نگاه میکنم

رستم جان شما فیبر خودتون رو دقیقا از کدوم فایل زدی؟ اونو توسایت اپلود کن تا مشکل حل شه :D

با سلام من مدار کامل دستم اومده از جایی فیبر نزدم

چهارشنبه 1 مرداد1393 - 5:13pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: El.Dorado
سلام رستم جان میشه جواب سوالمو بدید صفحه قبله :-\

یا علی گفتیم و عشق آغاز شد

جمعه 3 مرداد1393 - 11:43am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

alirezaii21 نوشته است:
سلام رستم جان منم از پیسیبی سامان استفاده کردم و اینکه با وصل لوپ صدای دستگاه قطع میشه؟/و ولوم کار نمیکنه؟

با سلام
دوست خوبم موردی که شما دارید از نوسان سازتونو 555 و اطراف اونو چک کنید

جمعه 3 مرداد1393 - 2:35pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوستانی که مشکل با عمق زنیش دارن
ولوم 100 کیلو دیلی رو چک کنند بهترین سنس برای تمام فلزات وقتی حاصل میشه که مقاومت ولوم فوق بین 20 تا 35 کیلو باشه که با توجه به تلرانس قطعات این عدد در این بازه تعقییر میکنه مثال وقتی ولوم دیلی دقیقا تنظیم باشه بهترین عمق زنی رو دارید و اگر فقط در حد چند کیلو بالا یا پایین باشه عمق زنی بسیار کم میشه
برای حالت تفکیک بین 60 تا 75 کیلو که کمپلت اهن حذف میشه البته خودتون باید مقدار آهنی رو که میخوایید حذف کنید مشخص کنید
مثال
اگر ولوم توی 65 کیلو باشه یه آهن 20*20 رو کاملا حذف میکنه ولی دستگاه میتونه آهن 30*30 رو سنس کنه برای حذف اون ولوم رو باید به 70 کیلو برسونید
و برای حذف میخ تو 40 کیلو این کارو براتون انجام میده ولی آهنهای بزرکترو سنس میکنه (دقت کنید اعداد تقریبی و جهت مثال بود)
اگر با مورد فوق در ست نشد مقاوتها و خازنها رو چک کنید احتمالا اشتباهی شده مخصوصا دو رو بر 709 رو برسی کنید بعد 398 و بعد 358 رو
موفق باشید

جمعه 3 مرداد1393 - 2:47pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: El.Dorado
rostam نوشته است:
alirezaii21 نوشته است:
سلام رستم جان منم از پیسیبی سامان استفاده کردم و اینکه با وصل لوپ صدای دستگاه قطع میشه؟/و ولوم کار نمیکنه؟

با سلام
دوست خوبم موردی که شما دارید از نوسان سازتونو 555 و اطراف اونو چک کنید

تشکر رستم جان برسی میکنم :ymhug:

یا علی گفتیم و عشق آغاز شد

جمعه 3 مرداد1393 - 2:55pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوستان نتیجه این مدار چی شد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ایا شروع به ساختش کنیم یا هنوز به نتیجه نرسیدین.

جمعه 3 مرداد1393 - 11:21pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

با سلام
اینهم از تعقیرات مهم و نحوه نصب مدار go do
lمقدار ولوم محورy 100 کیلو است

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

شنبه 4 مرداد1393 - 11:03pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: زمین
saman2 نوشته است:
سلام دوستان
این فیبر یه چند تا تغییر تو قطعاتش داره مثل اینکه .متاسفانه جناب سید جواب مونتاژ شده همین فیبری که ما زدیم دارن اما کمکی نمیکن (چند تا سوال تو صفحات قبل ازشون کردم که بی جواب موند )
از دوستانی که جواب گرفتن از این مدار خواهش میکنم ولتاژ نقاطی رو که من رو فیبر اندازه گرفتم رو اندازه گیری کنن ببینن کدوم ولتاژها فرق داره رو فیبر بیان کنن تصویر فیبر رو پیوست هست. اگر این کار بشه و جناب رستم همکاری کنن و نقاط حساس و کلیدی رو ولتاژ صحیحشون رو ارائه بدن چند تا نقطه مرجع برای تست داریم
attachment=0]finalll0.jpg[/attachment]
با تشکر

سلام سامان جان من واقعا ازت معذرت میخوام باور کن مدتیه سرم شلوغه هنوز مشکل دستگاه خودم هم حل نکردم!
در مورد اون خازن ها که مشخص کرده بودی وسطی 2200 میکرو فاراد 25 ولت هست و دو تای کناری 2200 میکرو فاراد 35 ولت هست
بقیه قطعات همه ی شماره هاش پاک شده
رستم جان شما فرمایش کردید آی سی ka331 رو عوض کنم ولی اصلا پیدا نمیشه!!! نمیشه از آی سی دیگه ای استفاده کنم؟
الان مشکل دستگاه من دقیقا اینه وقتی روشن میکنم از بلندگو صدا ندارم باید هدفون بزارم تا دو دقیقه اول که روشن هست سنس داره و بالانس میشه و بعد دو دقیقه بوق یکسره میزنه و با چرخش ولوم ها هیچ تغییری تو صدا ایجاد نمیشه!!!

امام حسن مجتبی (ع): لو سکت الجاهل لما وقع الخلاف
اگر جاهل سکوت کند اختلافی پیش نمی آید

یکشنبه 5 مرداد1393 - 1:09pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: زمین
بعد سامان جان من هیچ دستگاه اندازه گیری ندارم حتی یک ولت متر ساده خداشاهده موندم چجوری فرکانس دستگاه رو تنظیم کنم!!!

امام حسن مجتبی (ع): لو سکت الجاهل لما وقع الخلاف
اگر جاهل سکوت کند اختلافی پیش نمی آید

یکشنبه 5 مرداد1393 - 1:12pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 2062 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 48 , 49 , 50 , 51 , 52 , 53 , 54 ... 207  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Majestic12 , mikimaus , Saeidpor2 و 139 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure