انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 28 اردیبهشت1403 - 1:18pm

پاسخ به موضوع  [ 2062 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 ... 207  بعدی
 بعد از خوندن تاپیک ساخت فلزیاب چنس دلم شکست - 12 رگلاتور 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ممنونم داداش رستم فقط یک سوال دستگاه رو شما خریدی یا خودت ساختی ؟

برای بلند شدن باید خم شد ، گاهی مشکلات تو را خم میکنند و بدان آغاز ایستادن است . .

دوشنبه 22 اردیبهشت1393 - 6:25pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: فلزجو
koohyar نوشته است:
ولا نمزونم چه خوره :(
هرکه مای یه چی موشی :-\
مه که منمه بینم کی راسه مه کی درو #-o
یوشه ارا یه مه نویسا تا نوشینون ایمه بلد نیمن و زون وژمون گپ بیمن @-) :)) =))
خوشاله وژتون \:d/

دمت گرم داش منیش هام ده هولت هر کو بینه تا ایسکه :ymhug:

حاصلضرب توان در ادعا مقداری ثابت است هرچه توان انسان بیشتر باشد ادعایش کمتر است و هرچه توانش کمتر باشد ادعایش بیشتر است.

دکتر حسابی.

دوشنبه 22 اردیبهشت1393 - 6:30pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

چند روز پیش رفته بودم یه منطقه ای رو بازدید کنم که یکی از اهالی روستا گفت تقی با پسرم از بالای کوه یه چیزی در اورد بعد این دستگاهو پرت کرد تو دره از خوشحالی بعد سر پسرمو با یه موتور طرح هوندا کلاه گذاشت :-s والان رفته خارج :-J بعدش پسرم رفت دید دستگاه که تو کیف بود به درخت گیر کرده 8-} بدرد شما میخوره ^:)^ منم یه نگاش کردم و 300 هزار تومن بهش دادم
اینم از قصه دستگاه فقط خواستم به دوست خوبمون کرجی بگم اخلاقتو درست کن نقی با دستگاهت مال در آورده و تو 10 ساله الافی اقلا جایی نگو
تو هم بگو ما هم در اوردیم ولی دلمون نیومد بندازیمش :))
راستی شنیدم به اونایی که دستگاهودارن میگی 3 ملیون بدید لبتابیش کنم 2 ماه بهت فرصت میدم هر چی تو انبار داری زیر قیمت بفروش چون میخوام قسمت تصویریشم بذارم :-Q

دوشنبه 22 اردیبهشت1393 - 6:44pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

پهلوون رستم (جان) ممنون از شما
من هم یکی از این دستگاهها برای تعویض باطری پیشم هست . وقت نکردم راش بندازم .( ال سی دی داره و یک برد اضافه روش گذاشتن 2 تا باطری 12 ولت داره و بغیر از آی سی ها میشه بقیه قطعات رو شناسایی کرد ) اگر میخوای قطعاتی رو با مداری که پیش من هست ، چک کنی ، بنده با کمال میل در خدمت شما و دوستان هستم .

علم گنج بزرگیست که با خرج کردن تمام نمی شود.

دوشنبه 22 اردیبهشت1393 - 7:04pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام این مدار من ساختم کاملا شبیه مدار رستم هستش دوربینم ضعیفه مدار کاملا کار میکنه بردش بد نیست کل قطعاتو مینویسم روکاغدبعد اسکن میکنم اسکن میکنم

دوشنبه 22 اردیبهشت1393 - 7:22pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ممنون از جوابت رستم جان ببخش من ترکی بلد نیستم ؟ پس به نظر شما این دستگاه ارزش ساخت داره ؟

برای بلند شدن باید خم شد ، گاهی مشکلات تو را خم میکنند و بدان آغاز ایستادن است . .

دوشنبه 22 اردیبهشت1393 - 11:54pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

هوشیار عزیز و مقدسی دوست خوبم ممنونم
این دستگاه متعلق به تمام دوستانی است که در بین این همه دستگاه سردر گم هستند هر کمکی بکنید من از طرف دیگر دوستان از شما تشکر میکنم
با یکی از بچه ها صحبت کردم تا پس از نمونه برداری از اطلاعات خروجی یا برایش برنامه ای بنویسیم و در صورت نشد من مدار دیجیتالی را تست کردم که جواب داد ولی فعلا در حد میتر جواب میدهد در اولین فرصت فیلمش و اطلاعاتش را را میگذارم
هوشیار عزیز قسمت دیجیتالی که روی این دستگاه شما است فکر میکنم فقط یک ولت متر میباشد که تعقیرات ولتاز را اندازه میگیرد و سرعت پاسخدهی ان تقریبا با قسمت صوتی برابر است در این دستگاه که اینگونه است ولی در رابطه با ان برد اضافی که فرمودید ممنون میشم تصویر ان را بگذارید
برای کار روی مدار احتیاج به شماتیک داریم من رسم شماتیک را شروع میکنم (انشا الله که وقت پیدا کنم ) بقیه دوستان علاقه مند هم در صورت تمایل کمک کنند تا زودتر به نتیجه برسیم
باز هم از شما ممنونم

سه شنبه 22 اردیبهشت1393 - 12:06am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سامان عزیز اگر مدتی صبر بکنید تا به کمک دوستان به جمع بندی برسیم انوقت جواب صحیح تری میتوانم به شما بدهم

سه شنبه 22 اردیبهشت1393 - 12:08am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

پیوست:
shematic.pdf
من کمک میکنم برادر این شماتیک

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

سه شنبه 22 اردیبهشت1393 - 12:12am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: آذربایجان
باسلام خدمت همه دوستان بامرام و با معرفت

خداییشش آدم وقتی میبینه در یه همچین جمعی تعداد بچه های لوتی و بامرام کم نیست خیلی حال میکنه .
جناب رستم عزیز و آقای مقدسی ما هم منتظر شاهکارتون هستیم.
دم همتون گرم :ymapplause: :ymapplause: :ymapplause: :-BD

سه شنبه 22 اردیبهشت1393 - 12:15am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 2062 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 ... 207  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: zagalo16 و 56 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure