انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 13 اردیبهشت1403 - 1:06am

پاسخ به موضوع  [ 2062 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 ... 207  بعدی
 بعد از خوندن تاپیک ساخت فلزیاب چنس دلم شکست - 12 رگلاتور 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام خدمت دوستان و خسته نباشید میگم به اقا رستم و همه دوستان اخرین تغییرات و pcb رو میشه بزارید من رو ساخت این مدارات که شبیه به sx500 و tl 12000 هستش دیگه وارد شدم اگه تغییرات رو بزارید من میسازمش بیشتر قطعاتش رو دارم

یکشنبه 21 اردیبهشت1393 - 8:43pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

با سلام
اطلاعات کامل رو به صورت نیمه حرفه ای گذاشتم و دستگاه هم سالم اینجا موجوده و دلیلم اینه که دوستانی که اطلاعات بیشتری از علم الکترونیک دارن شروع به ساخت بکنن و بعد راهکارهای تقویت رو اعمال بکنیم و در نهایت در صورت مثبت بودن عملکرد دستگاه مدار کامل رو برای بقیه دوستان هم بگذاریم
تا هر کس دوست داشت بسازد و هر کس هم که دوست داره بفروشه(با توجه به وجدان خودش) ولی دیگه دعوا سر یه مدار نباشه که واقعا در شان یک ایرانی نیست
مطمعن باشید من تمام سعی خودمو برای اینکه یک دستگاه خوب و رایگان در سایت ایرانی باشه انجام میدم همونجور که اقا حمید انجام داد ولی متاسفانه بعضی از دوستان مسیر کاری ایشون رو به اینجا کشوندن
من پیشنهاد میکنم از این به بعد هر گاه دستگاهی از ناحیه مدیریت سایت که بدون هیچ چشمداشت و یا هزینهای به رویت عموم میرسد شفاف سازی لازم انجام بگیرد تا قشر چهارمیها بدانند که دستگاه فقط جهت انجام تعقیرات با هم فکری اساتید میباشد و در نهایت فروش حق مسلم مدیریت سایت برای جبران هزینه های مربوط به سایت میباشد که هم عرفا و هم شرعا حق مسلم مدیران سایت میباشد ودر نهایت قشر دو میها سو استفاده نکنن
همینجا اعلام میکنم این مدار کاملا رایگان بوده و از دوستانی هم که کمک در رابطه با بهبود عملکرد دستگاه انجام میدهند با این ذهنیت شروع به همکاری بکنند در غیر این صورت خواهشن منتظر بمانند تا در اتمام جمع بندیهای لازم از مدار بنا به مقتضیات خود استفاده کنند و تنها کسی که میتواند در این سایت در صورت مثبت بودن عملکرد دستگاه از فروش آن استفاده ببرد فقط گردانندان محترم سایت میباشند

یکشنبه 21 اردیبهشت1393 - 9:36pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام و ممنون آقا رستم بابت این مدارتون فقط اگه زحمتی نیست یک عکس با کیفیت از پشت و روی مدارتون بزارید و دوم شما جای آیسیها و شماره اونها رو ننوشتید ممنون میشم زحمتشو بکشید

برای بلند شدن باید خم شد ، گاهی مشکلات تو را خم میکنند و بدان آغاز ایستادن است . .

یکشنبه 21 اردیبهشت1393 - 11:05pm

طرف کاسبه و kahyal که کل پروژه رو آپ کرد جدی نگرفتین!
چرا بعضیا منتظره معجزن؟! من 10 سال با این فلزیاب کار کردم اوایل که خودم زیاد باهاش بیرون میرفتم بعدش کلی از اون رو فروختم اما خداوکیلی تابحال نشنیدم کسی چیزی با اون در اوورده باشه...

با کسی سر دعوا ندارم...

یکشنبه 21 اردیبهشت1393 - 11:17pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

karaj.insight نوشته است:
طرف کاسبه و kahyal که کل پروژه رو آپ کرد جدی نگرفتین!
چرا بعضیا منتظره معجزن؟! من 10 سال با این فلزیاب کار کردم اوایل که خودم زیاد باهاش بیرون میرفتم بعدش کلی از اون رو فروختم اما خداوکیلی تابحال نشنیدم کسی چیزی با اون در اوورده باشه...

دوست عزیز به نظر شما دستگاه خوبی هست از نظر قدرت و تفکیک ؟

برای بلند شدن باید خم شد ، گاهی مشکلات تو را خم میکنند و بدان آغاز ایستادن است . .

یکشنبه 21 اردیبهشت1393 - 11:28pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اولده سلام دیرم تامام دوسلارا
ایکمجی ده بو کی آقا رسوستمنن ده چوخلی تشکر الیرم کی بوردا اوز نتایجلرینی گویولار ایشالاه کی بو مدار دار موفق بیر مدار اولا @};-

باد می وزد …
میتوانی در مقابلش هم دیوار بسازی ، هم آسیاب بادی
تصمیم با تو است . . .

دوشنبه 21 اردیبهشت1393 - 12:01am
مدیر سایت
مدیر سایت

ولا نمزونم چه خوره :(
هرکه مای یه چی موشی :-\
مه که منمه بینم کی راسه مه کی درو #-o
یوشه ارا یه مه نویسا تا نوشینون ایمه بلد نیمن و زون وژمون گپ بیمن @-) :)) =))
خوشاله وژتون \:d/

نگذارید گوشهایتان گواه چیزی باشد که ندیده اید
نگذارید زبانتان چیزی را بگوید که قلبتان باور نکرده
صادقانه زندگی کنید

دوشنبه 21 اردیبهشت1393 - 12:40am

masoud0029 نوشته است:
اقا این تاپیک شد اموزش لهجه و زبان :D
لر نداریم منم چهار کلام باهاش گپ بزنم ~O)

من عاشق تو یکی هستم مسعود داداش : :ymhug: :x

دوشنبه 21 اردیبهشت1393 - 12:43am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام دوستان
خواهشا ديگه با لهجه و زبان محلي ننويسين
زبان محلي خود من آذري هست ولي بهتره مثل گذشته به زبان فارسي بنويسين :ymapplause:
در مورد اين مدار همون 12 رگولاتور قبلا به علت مسائل حاشيه اي نتونستيم ارتقا بديم :-?
براي دوستان آرزوي موفقيت دارم و از رستم جان هم تشكر ميكنم كه اين فلزياب رو در اختيار مهندسين اين انجمن ميزارند تا روش كار بشه :ymapplause:

موفق باشين :YMPEACE:

دوشنبه 21 اردیبهشت1393 - 2:33am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام
ناصر جان این مدار خوراک شماست به نظر شما راهی وجود داره هشت تا رگولاتوره دیگه بهش اضافه کرد بشه روند کرد بشه مدار 20 رگولاتور

علم را باید در ازمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه
نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است(ادیسون)

دوشنبه 22 اردیبهشت1393 - 3:51am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 2062 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 ... 207  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 173 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure