انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 9 اردیبهشت1403 - 8:09pm

پاسخ به موضوع  [ 2062 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 197 , 198 , 199 , 200 , 201 , 202 , 203 ... 207  بعدی
 بعد از خوندن تاپیک ساخت فلزیاب چنس دلم شکست - 12 رگلاتور 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

Amir.s.m نوشته است:
hafez نوشته است:
hafez نوشته است:
ممنون امیر جان اگه زودتر این کار رو انجام بدید شاید برای تستهای تعطیلات سریعتر بتونیم سرهمش کنیم

حافظ جان

تاپیکش رو طی یکی دو روز آینده ایجاد میکنم.
مستنداتش یه مقدار پراکنده است باید اول جمع و جورشون کنم .

دمت گرم داداش ، البته این داداش نه واسه سو استفاده و نه برای خودشیرینی بلکه از ته دل گفتم

همه آرزوم دیدن دوباره مادرمه.. .....
ای کاش خدا قدیمها رو برگردونه ....

یکشنبه 2 اسفند1394 - 7:53pm
کاربر فعال
کاربر فعال

السلام علیک یا ابا عبدالله ،،با سلام ودرود به ارواح طیبه شهدای اسلام و شهیدان بی باک مدافعین حرم .

به همه شما هم سلام میگم مخلص همتون هم هستم.
نمیدونم یه کارایی باید میکردم که نصفه کاره مونده که چند روزی سرم شلوغ بود و در راه سفر.......

فعلا میخوام یه عکس از یه اسکن فوق العاده بذارم که این اسکن با سنسور مگنومتر FLC_100 گرفته شده حالا شاید اینجا جاش نباشه فقط دوست داشتم ببینید.واگر دوست داشتید یه نظر هم بدید.

این اسکن بی نظیر کاملا واقعی هستش که به واسطه ی یه برنامه ویا یه سورس کد بی نظیر گرفته شده .

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

دوشنبه 2 اسفند1394 - 2:17am
مدیر سایت
مدیر سایت

اسکن بسیار عالیه و لذتبخشی هست ، ولی خوب همین نام سنسور هم شده مورد سوء استفاده بعضی فروشندگان داخلی !!! ممنونیم جناب محسن عزیز

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

دوشنبه 3 اسفند1394 - 8:44am
کاربر فعال
کاربر فعال

بله مهدی جان موافقم با شما متاسفانه تا اسم یه چیزی رو میشنون یه اسباب بازی ازش میسازن بدون اینکه از کارایی واقعی اون اطلاعی داشته باشن.در هر صورت ما برای شناسایی مین میخواییم ازش استفاده کنیم که امیدوارم کار ساز باشه چون با پالس نمیشه کاری کرد وبا فلزیابایه نوع دیگه هم مشکل داریم و خطرات بیشتری داره حالا در تلاشم تا ببینم میشه از این سنسور بهره گرفت اگر هم اطلاعاتی هم در این مورد دارید بفرمایید.
و با تحقیقاتی که کردیم این تصویر صددرصد واقعیه ولی برای شناسایی بعضی مینها که درش فلزی به کار نرفته یکم مشکله

دوشنبه 3 اسفند1394 - 6:48pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام دوستان مثل اینکه این تاپیک هم خوابید ولی من دارم این فلزیاب رو راه میندازم و دلیل بی ثباتیش رو دارم میفهمم نتیجه الان عالیه

پنج شنبه 27 اسفند1394 - 9:07pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

بفرما داداش

پنج شنبه 27 اسفند1394 - 10:44pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

مجید1 نوشته است:
سلام دوستان مثل اینکه این تاپیک هم خوابید ولی من دارم این فلزیاب رو راه میندازم و دلیل بی ثباتیش رو دارم میفهمم نتیجه الان عالیه

سلام اقا مجید من این مدار رو سال پیش ساختم ولی چون بی ثبات بود گذاشتمش کنار اگه راهی برای افزایش ثبات وحذف بوقهای اضافی هست بفرمایید تا ماهم روی مدارمون اعمال کنیم مرسی

جمعه 28 اسفند1394 - 2:09pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام دوست من از باطری به جای ولتاژ دوم استفاده کن ویا مدار دوبرابر کننده ولتاژ خود را عوض کن فرکانسهای تولیدی توسط ۵۵۵ بر تقویت کننده ها اثر منفی میگذاره به اون خاطر

چهارشنبه 24 فروردین1395 - 12:35am
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام البته فرکانس تولیدی ای سی دوبلر رو میگم بنده خودم مدارش رو تغییر دادم خیلی خیلی بهتر و پرش فرکانسی مدارم نیز بهتر شد

سه شنبه 13 اردیبهشت1395 - 12:25am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام دوستان دستگاه من تند تند آیسی 4013 میسوزونه دستگاه رو روشن میکنم کار میکنه بعد از نیم ساعت 4013 داغ میکنه و.....توی مدارم هم هیچ اتصالی ندارم به نظرتون از چیه؟

شنبه 7 خرداد1395 - 12:45am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 2062 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 197 , 198 , 199 , 200 , 201 , 202 , 203 ... 207  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: 0094 , Taaak و 143 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure