انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 9 اردیبهشت1403 - 3:04pm

پاسخ به موضوع  [ 2062 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 196 , 197 , 198 , 199 , 200 , 201 , 202 ... 207  بعدی
 بعد از خوندن تاپیک ساخت فلزیاب چنس دلم شکست - 12 رگلاتور 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

mohsenha62 نوشته است:
امیر خان بالاخره حرف دلتو گفتی و یه تبلیغیم از خودت ارائه دادای توهین چیه آقا جون ما رفیقیم با هم.

دوست عزیز چه تبلیغی .....
من صحبت این دستگاهها رو خیلی وقت قبل کرده بودم .

قضیه حرف دل از اولش غیر از این چیزا نبوده .

در هر حال ماهم دوست داریم با همه رفیق باشیم .

دستگاهی که قراره عمومی بشه بالاخره دیر یا زود باید ارایه بشه .

چهارشنبه 28 بهمن1394 - 8:27pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

امیر جان میترسم بگم مدار رو بزار همه استفاده کنن بکی شما بگذار و بگذر

همه آرزوم دیدن دوباره مادرمه.. .....
ای کاش خدا قدیمها رو برگردونه ....

چهارشنبه 28 بهمن1394 - 8:57pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

hafez نوشته است:
امیر جان میترسم بگم مدار رو بزار همه استفاده کنن بکی شما بگذار و بگذر

والله اگر بگم بگذار و بگذر هم زیاد چیز غیر عادی نیست ...

ولی شوخی کردم ناراحت نشو .

پروژه رو داخل یه تاپیک جدا میگذارم .

چهارشنبه 28 بهمن1394 - 9:19pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ممنون امیر جان اگه زودتر این کار رو انجام بدید شاید برای تستهای تعطیلات سریعتر بتونیم سرهمش کنیم

همه آرزوم دیدن دوباره مادرمه.. .....
ای کاش خدا قدیمها رو برگردونه ....

چهارشنبه 28 بهمن1394 - 9:25pm
کاربر فعال
کاربر فعال

حالا شاید یه بحثهایی شده که همیشه دو طرفه بوده وفقط هم بابت تحلیل داشته ها حالا اگر از طرف بنده توهینی صورت گرفته حلالم کنید یه چند صباحی برای زیارت حرم بی بی و دفاع از اعتقاداتمون ترک وطن میکنم انشالا که هیچ دلگیری از طرف بنده شامل حال دوستان نشده باشه انشالا بشه که یه روز خوب رو بیاریم نه اینکه منتظر یه روز خوب باشیم
من یه اعتقاداتی دارم که بهشون شدیدا پایبندم و احساس اینکه کسی ازم رنجیده باشه اذیتم میکنه تورو خدا به دل نگیرید .دست بوستونم .

وآنانکه میگویند برای هم میمیرند دروغ میگویند ما راست میگوییم که به یاد هم زنده ایم

:D :D :D یکی خصوصی فرستاده البته یه چند تا سایت معرفی کرده بود مثل سایت درد و دل و عاشقانه و از این چیزا میگفت داداش انگار اشتباهی اومدی :| آخه قبلا هم یه درد دلی کردیم که انگار دوستان شاکی شده بودن ببخشید دیگه ما نازک نارنجی هستیم

عاشق همتونم ،،، مخلصتونم دربست تا خود بهشت حلالمممممممم کنید .بای

البته تا جمعه در خدمتم.

پنج شنبه 29 بهمن1394 - 3:54am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

mohsenha62 نوشته است:
نطر نمیدید؟آقا رستم جان
میدونم اینجا وب سایت درد و دل نیست ولی دلم گرفته دوست دارم بگم ببخشید

نمیدونم احساس میکنم همه خسته شدیم دیگه یه موقع هایی بود چقدر ذوق شوق برای یه مدار بود ،چقدر بحث و همکاری بود مشکلات روزمره یک طرف و درگیری ها برای رفع نیاز ها هم یک طرف یه راهی رو پیش گرفتیم که اگر قرص نباشیم در جا آنفولانزای نا امیدی میاد سراغمون دارویی نداره فقط میتونیم با همکاری و امید دادن به هم دیگه اینو از خودمون دورش کنیم خدایی دقت کردید که بعضیهامون با چه مشکلاتی داریم میجنگیم اصلا از مفهوم یه زندگی خوب و یا متوسط به دوریم شب وروزمون شده درگیری ولی مطمعنم میشه به این سردرگمی پایان داد

یکی از عوامل مهم این سردرگمی بی پایان کپی کردن مدارات هست اصلا ما با این کار داری موقتمون رو تلف میکنیم خودمون برا خودمون مانع درست کردیم بابا این کپی کردنا یه مانع بزرگه برای رسیدن به هدف ماست، برحسب نیازمون باید بریم جلو نه اینکه یه چیزی بسازیم تا نیازمون رو برطرف کنه در حالی که هیچ اطلاعی ازش نداریم وزمانی ازش اطلاع پیدا میکنیم که دیگه چند سال یا چند ما ه از عمرمون رفته خب این زمان رو روی نیازهامون صرف میکنیم و در آخر هم میدونیم به دردمون میاد دیگه چه کاریه آخه.

من از شما دعوت میکنم برای طراحی یه مدار خوب و به درد بخور همکاری کنیم هرکی یه قسمت از مدار رو طراحی کنه یا یه طراحی بذاریم وسط بر طبق استانداردهای روز حل وفصلش کنیم نه اینکه با تعویض قطعات و بحثهای الکی درگیر بشیم
من هستم .شما چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

با سلام
دوست من ببخشید من چند روزی نبودم
بعید میدونم مدار پیشنهادی جواب بده چون گیتهای منطقی فاکتورهای مناسبی برای کنترل جریان و ولتاژ نیستن
دوست من زیاد سخت نگیر شما از یک آپ امپ با خروجی منفی و یک آپ امپ با خروجی مثبت به صورت همزمان مثل تصویر زیر استفاده کنید ببخشید با دست کشیدم
در رابطه با درده دلی که کردید
دوست من تمام دوستان مثل شما فکر میکنن ولی متاسفانه در عمل همکار نیستند و چرا در این مقوله همه به فکر خودشونن نمیدونم یکی از دوستان میگفت که کسانی که تو این کارند انسانهای دروغ گو و حقه بازی هستند و من با اون مخالف بودم و میگفتم که اینها انسانهای نیازمند ی هستند که عوض دزدی و یا مواد فروشی به دنبال این کارند و یا انسانهای باهوشی هستند که فکر میکنن از دنیا عقب موندن ولی نمیدونم چرا احساس میکنم حرف دوستم درستره
به خداوند اصلا من به جز کار تحقیقاتی و تستهای میدانی اونهم برای ارگانهای خاص در این 30 سال یکبار هم به دنبال پیدا کردن دفینه نرفتم
ولی اگر کمکی از من بربیاد در خدمتم

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

پنج شنبه 29 بهمن1394 - 5:17pm
کاربر فعال
کاربر فعال

آقا رستم به همون دلیلی که اشاره کردی همینکه دنبال دزدی و مواد فروشی و مال مردم خوری نیستند پس آدمای خیلی شریفی هستند هر چقدر هم که دروغو باشن و حقه باز خونه خراب کن نیستن دمه همتون گرم حداقلش چند تا آدم با سواد دور هم جمع شدن همین برای کسی که درکش بکنه توی مملکت ما که حتی وقتی 3 نفر اجتماع میکنن هزارتا مشکل بوجود میاد خیلی خوبه

جمعه 30 بهمن1394 - 4:12am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

mohsenha62 نوشته است:
آقا رستم به همون دلیلی که اشاره کردی همینکه دنبال دزدی و مواد فروشی و مال مردم خوری نیستند پس آدمای خیلی شریفی هستند هر چقدر هم که دروغو باشن و حقه باز خونه خراب کن نیستن دمه همتون گرم حداقلش چند تا آدم با سواد دور هم جمع شدن همین برای کسی که درکش بکنه توی مملکت ما که حتی وقتی 3 نفر اجتماع میکنن هزارتا مشکل بوجود میاد خیلی خوبه

با سلام
محسن عزیز هر کجا که هستی شاد و سالم باشید مارو هم دعا کنید

جمعه 30 بهمن1394 - 8:19pm
کاربر فعال
کاربر فعال

تشکر ویژه از استاد رستم و همینطور دوست عزیزمون اقا محسن گل دارم
دو دوست خوبم روی دیجیتال کردن ولومها پیشنهاد بنده استفاده از میکرو هست و یک برنامه که داخلش نمایشگر سنس و میزان ولتاژ باطری و همینطور تفکیک اهن و غیر اهنی هم یاشه البته برای تفکیک بهتره یه نمودار بذارید که از وسط شروع بشه طوری که برای all metal نمودار از وسط به راست پر بشه و برای غیر اهنی یا فلزات نرم از وسط به چپ پر بشه \M/

شنبه 1 اسفند1394 - 10:19am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

hafez نوشته است:
hafez نوشته است:
ممنون امیر جان اگه زودتر این کار رو انجام بدید شاید برای تستهای تعطیلات سریعتر بتونیم سرهمش کنیم

حافظ جان

تاپیکش رو طی یکی دو روز آینده ایجاد میکنم.
مستنداتش یه مقدار پراکنده است باید اول جمع و جورشون کنم .

شنبه 1 اسفند1394 - 5:18pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 2062 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 196 , 197 , 198 , 199 , 200 , 201 , 202 ... 207  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: perzo1338 , underground و 87 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure