انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 28 اردیبهشت1403 - 9:36pm

پاسخ به موضوع  [ 2062 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 182 , 183 , 184 , 185 , 186 , 187 , 188 ... 207  بعدی
 بعد از خوندن تاپیک ساخت فلزیاب چنس دلم شکست - 12 رگلاتور 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

راستی بچه ها هیچ ایسی هم تو این مدار جای ۷۰۹ رو نمیگیره مگر اینکه خازنهای جبران ساز را عوض کرد

دوشنبه 13 دی1394 - 1:18am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: IRAN !
alirezaii21 نوشته است:
mohsenha62 نوشته است:
من این فایل رو قرار دادم چون خودم ساختمش ،اصلا هم راضی نیستم کسی ضرر ببینه چون خودم سینه سوختم با هزار مشکل درس خوندم کار کردم و سعی کردم به کسی ضرر وزیانی نرسونم خودم هم ارشد الکترونیک از یه دانشگاه معتبر هستم مقامهای ملی وجهانی رباتیک هم دارم لیگ اصلی من هم مین یاب اتومات بوده (فقط محض اطلاع عرض میکنم لطفا عذرخواهی منو پذیرا باشید واقعا شرمندم)نه قصد خریدو فروش دارم نه چیز دیگه این هم آخرین پستمه فقط وفقط به خاطر عزیزانی اومدم که درگیر این مدار بودن و شبیه خودم میدیدمشون که با هزار مشکل دارن کار میکنن وگه نه نیازی به چیز دیگه ای ندارم گلیم خودمو بلدم چجوری از آب بکشم بیرون.حاضرم برای کسانی که شک وتردید گریبان گیرشون شده مجانی برای دو نفر بفرستم ولی بالا غیرتا مردونه بیایید بگید و تمام کنید این بچه بازیارو بابا آخه سمت ریگولاتور که دیگه این حرفارو نداره که این بحث کاملا ابتداییییییییییییییییییییییییییه ما داریم روی یکی از مشکلترین تکنولوژیهای دنیا کار میکنیم خدایی یه کم بیشتر فکر کنید

مرد حسابی بچه بازی چیه شما هنوز بلد نیستی یه رگولاتور مثبتو ببندی میگی ارشد الکترونیک داری :D رگولاتورو برعکس بستی مقاومت 330 اهم اضافی کنارش چی ؟خازن پشت رگولاتور +-غلطه بازم بگم
شما مثلا مهندسی هنوز تلفظ یه قطعه رو بلد نیستی {ریگولاتور} :D شما بهتره تشریف ببرید از همون ابتدایی دوباره خونی کنید
آقای کرمی 2 سال قبل sx500 رو عمومی کرد مدار مورد نظر از هر لحاظ از فیبر شما بهتر طراحی شده بود ولی باز به 12 رگولاتور نمیرسه
شما مدعی هستید مداریکه ساختید برد و ثبات خوبی داره در حالیکه فایلی که ارایه دادید چنتا ایراد اساسی داره این 2حالت بیشتر نداره یا شما فایلی که از روش ساختید رو قصدا ارایه ندادید ویا اصلا مدارو نساختید X(

علی جان امیدوارم این دوستمون رادیو ساز مشهور جناب ح پ نباشن

چون ایشان تنها کسی هست که عادت دارهرگولاتورو بر عکس بزنه
و با ادعای بردهای آنچنانی مشتری خر کنه!!!!
امیدوارم این اون نباشه!!!!.

قسمت !

دوشنبه 14 دی1394 - 9:13pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام بچه ها من بجای سه تا رگولاتور از lm337 استفاده کردم حرارتشم خیلی کم جریان دهیش عالی پس بازدهیش هم زیاد میشه چون خروجیش قابل تنظیمه میتونیم به جای استفاده از ۹تا رگولاتور از دوتا دیگه ۳۳۷استفاده کنیم طوری که خروجی هر دوتای اونها را جدا جدا در ولتاژ منفی۱۵تنظیم کنیم و بعد به هم وصلکنیم اونوقت خروجی ولتاژ هر دو یکی شده و اگه حرارتی هم باشه بینشون تقسیم میشه این ایسی تو کاتولگش ۱.۵امپر نوشته و اگه از جنس اصلیش استفاده کنین حدود ۱۲۰۰تومان هستش عالی جواب میده

سه شنبه 14 دی1394 - 1:53am
کاربر فعال
کاربر فعال

آقا حالا ما یه اشتباهی کردیم حالا یکی میگه رادیو سازه نمیدونم مردمو گول میزنه یکی میگه فلانه آقامن فروشنده نیستم والا خریدارررررررررررررررررررررررررررررررررررم کسی میتونه مدارو بزنه تر تمیز من میخرم مشتریشم دارم راست وحسینی مبا انصاف حالا خیالتون راحت شد؟؟؟؟؟؟؟؟هرکی اهل کاره ،کاسبه pm بده با هم کار کنیم .فقط میخرم هیچی نمیفروشم .یا علی

سه شنبه 15 دی1394 - 5:22am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: بهشت ایران
rot نوشته است:

سلام روت عزیر
اون آقایی که فرمودین ازین ع‍ُرضه ها نداره

سه شنبه 15 دی1394 - 10:13am
کاربر فعال
کاربر فعال

دوستان اخه چرا شما بحث علمی را به بیراحه میکشونین اگه اهل کارین بیان اشکالات مدار را درست کنیم من با اینکه تازه مدار را درست کردم قشنگ پی بردم که این مدار تک تک قطعاتش حساب شده و با اسکوپ تنظیم و زده شده ولی شاید یه چند تا قطعه ای به عمد کم یا زیاد زده شده که باید اونو پیدا کنیم ولی خدایش دستگاه خوبیه ممنونم از شما

سه شنبه 15 دی1394 - 12:02pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: IRAN !
reza68 نوشته است:
rot نوشته است:

سلام روت عزیر
اون آقایی که فرمودین ازین ع‍ُرضه ها نداره

شنیدم تحت تعقیبه!!!
یادته چقدر به مهندس حمید بی احترامی کرد ؟
چوب خدا صدا نداره

قسمت !

سه شنبه 15 دی1394 - 12:11pm
کاربر فعال
کاربر فعال

لطفا توجه کنید<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

آقایون من برای آموزشگاه کیت فلزیاب میخواستم تهیه کنم که بعد شنیدن بعضی حرفها وبه خاطر کسالتی که دارم وخودم از عهده کار بر نمیام میخوام یه تعدادی مدار بخرم هر کسی که مدار داره پیغام بذاره و فعلا از هر کی یه دونه مدار میخرم تا حداقل خیرمون به همه رسیده باشه فقط لطفا مدارا تمیز باشن در هر صورت مشتری هستن وبابت مدار هزینه پرداخت میکنن انشالا پیام بدید تا من هم سریع کارم را بیوفته اگر هم مایل نیستید سریع تر اعلام کنید تا خودم فراهم کنم .و قابل ذکره که این مدارات روی ربات مین یاب نصب میشن واگر کسی لوپ کوچیک تر تمیز 30 سانتی میتونه درست عنکبوتی باشه اونم به تعداد مدارات میخرم فقط لطف کنید سریع اطلاع بدید تا من هم تکلیفمو بدونم

سه شنبه 15 دی1394 - 3:29pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

mohsenha62 نوشته است:
لطفا توجه کنید<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

آقایون من برای آموزشگاه کیت فلزیاب میخواستم تهیه کنم که بعد شنیدن بعضی حرفها وبه خاطر کسالتی که دارم وخودم از عهده کار بر نمیام میخوام یه تعدادی مدار بخرم هر کسی که مدار داره پیغام بذاره و فعلا از هر کی یه دونه مدار میخرم تا حداقل خیرمون به همه رسیده باشه فقط لطفا مدارا تمیز باشن در هر صورت مشتری هستن وبابت مدار هزینه پرداخت میکنن انشالا پیام بدید تا من هم سریع کارم را بیوفته اگر هم مایل نیستید سریع تر اعلام کنید تا خودم فراهم کنم .و قابل ذکره که این مدارات روی ربات مین یاب نصب میشن واگر کسی لوپ کوچیک تر تمیز 30 سانتی میتونه درست عنکبوتی باشه اونم به تعداد مدارات میخرم فقط لطف کنید سریع اطلاع بدید تا من هم تکلیفمو بدونم

محسن عزیز
برای خریدتون با سایت هماهنگ باشید اگر واقعا برای ربات مین یاب میخواهید یک پیغام به اقا مجتبی مدیر سایت بدید کارتون رو راه میاندازه

سه شنبه 15 دی1394 - 5:59pm
کاربر فعال
کاربر فعال

مجید1 نوشته است:
سلام بچه ها من بجای سه تا رگولاتور از lm337 استفاده کردم حرارتشم خیلی کم جریان دهیش عالی پس بازدهیش هم زیاد میشه چون خروجیش قابل تنظیمه میتونیم به جای استفاده از ۹تا رگولاتور از دوتا دیگه ۳۳۷استفاده کنیم طوری که خروجی هر دوتای اونها را جدا جدا در ولتاژ منفی۱۵تنظیم کنیم و بعد به هم وصلکنیم اونوقت خروجی ولتاژ هر دو یکی شده و اگه حرارتی هم باشه بینشون تقسیم میشه این ایسی تو کاتولگش ۱.۵امپر نوشته و اگه از جنس اصلیش استفاده کنین حدود ۱۲۰۰تومان هستش عالی جواب میده

سلام مهندس رستم عزیز نظر شما چیه و اگه از۵۵۳۴ ویا op37 استفاده کنیم چه تغییری باید به مدار بدیم باتشکر

سه شنبه 15 دی1394 - 8:33pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 2062 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 182 , 183 , 184 , 185 , 186 , 187 , 188 ... 207  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 105 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure