انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 11 اردیبهشت1403 - 3:40pm

پاسخ به موضوع  [ 2062 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 179 , 180 , 181 , 182 , 183 , 184 , 185 ... 207  بعدی
 بعد از خوندن تاپیک ساخت فلزیاب چنس دلم شکست - 12 رگلاتور 
نویسنده پیغام
مدیر سایت
مدیر سایت

خیلی ممنونیم از ارائه تفکرات مثبت شما روی این مدار امیدوارم با این کار ارزشمند شما هرچه بیشتر مثل نقطه زن فلزجو بتونیم دست کلاهبرداران رو کوتاه کنیم . اجرتون قبول حق

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

جمعه 11 دی1394 - 8:09am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اقا محسن العان میشه این مدار رو ساخت یا اینکه منتظر بمونیم تا قسمت دیجیتالش راه بیفته البته العانم نمیشه ساخت چون پارت لیست نداره
@};- @};- @};-

ای کاش زندگی هم دنده عقب داشت

جمعه 11 دی1394 - 9:13am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

مهدی نوشته است:
خیلی ممنونیم از ارائه تفکرات مثبت شما روی این مدار امیدوارم با این کار ارزشمند شما هرچه بیشتر مثل نقطه زن فلزجو بتونیم دست کلاهبرداران رو کوتاه کنیم . اجرتون قبول حق

مهدی جان خبر نداری پس با ظهور فلزجو هرچند فروش دیگر آت و آشغالهای دیگه کنسل یا به تعویق افتاد اما خوده فلزجو شده منبع در آمدهای کلان از طرف همین بچه های انجمن که ادعای بزرگ منشی و بزرگی میکنن حالا جاش نیست اسم ببرم ولی کلیت ماجرا اینه که با تغییر کوچیک و با یه شگرد خاصی مانع از اجرای فلزجوی اول لود شدن برنامه میشن که حالت دمو دیده نشه و من شخص بدبختی رو میشناسم که همین فلزجو رو بهش 7 تومن ناقابل کردن توپاچش جالب اینجاست که شگرد جدیدشون فرای گذاشتن یه پروگرمر 30 يا چهل تومنی داخل مجموعه فلزجو و آموزش پروگرم یا به اصطلاح خودشون آپدیتینگ برنامه هست به اینصورت که شخص رو قانع میکنن تاحد ممکن بعد از نزدیک به دو ماه دوماه دستگاه رو برای چکاب نرم افزاری به نزد اینها بیارن و یا بفرستند و با دریافت مبلغ 150 هزار تومن دستگاه رو آپدیتینگگگگگگگگگ کنند نمونش همین بنده خدا که افتاده دنبال کارش البته نه خودش بلکه توسط یکی از آشناهاشون که عضو و مهره کلیدیه حفاظت منطقه هستش و بنده هم در جریان کارهاشون هستم
فروشنده عزیز هم بچه شماله
در هرصورت دمش گرم حمید حالا فکر نکنید دارم هندونه زیر بغلش میزارم اما این فلزیاب در حین سادگی سخت افزاری دارای سنگینترین نرم افزار نوشته شده اونم با دقت عالیه و به داد خیلی ها رسیده که وسع مالی خوبی ندارن اما هستن آدم نماهایی که این مدلی دارن با سرمایه مردم بازی میکنن ، سرمایه ای که از شکم زن و بجه خودشون زدن برای اونا و چون بی اطلاع هستن از این عالم کثیف فلز وفلزیابی این مدلی گرفتار بیصفتان میشن
بله مهدی جان ای کاش میشد برای رسیدن به این پولها که اسمشو کثیف بزاریم بهتره راه حلال تری پیدا کنیم
مایه دارترینشم به جز یه کفن چیزه دیکری با خودش تو گور نبرده ....

همه آرزوم دیدن دوباره مادرمه.. .....
ای کاش خدا قدیمها رو برگردونه ....

جمعه 11 دی1394 - 11:46am
کاربر فعال
کاربر فعال

دوستان من فکر میکنم اون مقاومت۵۷۰ کیلو کنار۴۵۸ را اگر مقدارشو بیاریم پایین پرش ولتاژ را به حداقل برسونیم امروز انجام میدم و نتیجه رو میزارم

جمعه 11 دی1394 - 12:00pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام پیشنهاد بنده برای استفاده از یک ولوم دیجیتال برای تنظیم مدار هست چون بیشترین و مهمترین عامل بی ثباتی همین ولومهای انالوگه در هر صورت نظر بنده اینه حتی میشه با استفاده از پتانسیومتر های دیجیتال اینکار انجام بشه حتی برای تنظیم فرکانس بجای پتانسیومتر ۱۰۰ کیلو یک نمونه ای سی برای استفاده در این مدار معرفی میکنم که دقت خوبی داره ای سی ds1669 در ضمن میشه از ولت مترهای دیجیتال سون سگمنتی کوچیک هم برای تنظیم دقیقتر استفاده کرد

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

جمعه 11 دی1394 - 3:15pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سوناتا نوشته است:
سلام پیشنهاد بنده برای استفاده از یک ولوم دیجیتال برای تنظیم مدار هست چون بیشترین و مهمترین عامل بی ثباتی همین ولومهای انالوگه در هر صورت نظر بنده اینه حتی میشه با استفاده از پتانسیومتر های دیجیتال اینکار انجام بشه حتی برای تنظیم فرکانس بجای پتانسیومتر ۱۰۰ کیلو یک نمونه ای سی برای استفاده در این مدار معرفی میکنم که دقت خوبی داره ای سی ds1669 در ضمن میشه از ولت مترهای دیجیتال سون سگمنتی کوچیک هم برای تنظیم دقیقتر استفاده کرد

دوست من این مدار مقدار مقاومت رو کم میکنه و در این دستگاه ولتاژ توسط ولوم از -15 تا + 18 تغییر میکنه و این مدار جواب نمیده
ممنون که پیگیر هستید

جمعه 11 دی1394 - 4:46pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

مجید1 نوشته است:
دوستان من فکر میکنم اون مقاومت۵۷۰ کیلو کنار۴۵۸ را اگر مقدارشو بیاریم پایین پرش ولتاژ را به حداقل برسونیم امروز انجام میدم و نتیجه رو میزارم

دوست من کدوم مقاومت مد نظرتونه و ایسی 458 کجاست *****تایپیک رو درست اومدید :-?

جمعه 11 دی1394 - 4:50pm
کاربر فعال
کاربر فعال

ای خدا خودت قضاوت کن.البته من چند روز پیش توی همین تاپیک بدوستان هشدار دادم.بازم میگم مواظب باشید.طرف از یه بچه زنجانی5میلیون گرفت کفت سه دستگاه .فلز جو.سند بانکس وفانکشن رو بهت میدم هر سه دستگاه کلا با قطعات نظامی .ولی بعد ش طرف دید حتی یه قطعه نظامی نیست چه برسه هرسه دستگاه .بعدش همین چند روز ه آقای زرنگ چند بار تو ی انجمن اسمشو عوض کرده.

جمعه 11 دی1394 - 7:00pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام رستم جان خوبین مهندس نظر من ایسی۳۵۸ بود من به جای اون مقاومت ۵۷۰کیلو یک عدد ولوم گذاشتم در ۲۰۰ کیلو حتا یک صدم ولت نیز پرش نداشتم وفقط تو این حالت که خیلی جالبه یه کم اختلاف ولتاژ سنس در پایه هفت ۳۵۸ افت میکنه ولی صدا اشکار میشه رستم جان به نظر من این پرش ولتاژ در سند بانکس هم بود ولی در خروجی ۷۴۱. اما بعد این ایسی این حالت پرش در خروجی صوتی۵۵۵ احساس نمی شد به نظر شما میتونیم خروجی مدار را تغییر دهیم استاد با تشکر

جمعه 11 دی1394 - 8:23pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

مجید1 نوشته است:
سلام رستم جان خوبین مهندس نظر من ایسی۳۵۸ بود من به جای اون مقاومت ۵۷۰کیلو یک عدد ولوم گذاشتم در ۲۰۰ کیلو حتا یک صدم ولت نیز پرش نداشتم وفقط تو این حالت که خیلی جالبه یه کم اختلاف ولتاژ سنس در پایه هفت ۳۵۸ افت میکنه ولی صدا اشکار میشه رستم جان به نظر من این پرش ولتاژ در سند بانکس هم بود ولی در خروجی ۷۴۱. اما بعد این ایسی این حالت پرش در خروجی صوتی۵۵۵ احساس نمی شد به نظر شما میتونیم خروجی مدار را تغییر دهیم استاد با تشکر

با سلام
به جای 358 از tl072 استفاده کنید ببینید مقدار تیک ولتاژ چقدر میشه
ممنون

جمعه 11 دی1394 - 11:26pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 2062 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 179 , 180 , 181 , 182 , 183 , 184 , 185 ... 207  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google و 120 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure