انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 11 اردیبهشت1403 - 1:30pm

پاسخ به موضوع  [ 2062 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 175 , 176 , 177 , 178 , 179 , 180 , 181 ... 207  بعدی
 بعد از خوندن تاپیک ساخت فلزیاب چنس دلم شکست - 12 رگلاتور 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: El.Dorado
سوناتا نوشته است:
دوست من اقا مجید بهتره مدار فلزجو رو بسازید و قید همه رو بزنید فکر میکنم نهایتا با فشاری که به شما وارد میشه شما و دیگر دوستان هم باید مدارات دیگه بغیر از فلزجو رو بزنید به هر حال گفته شده ها گفته شد و خودتون مختارید تا عمل کنید یا نه به هر حال امیدوارم موفق باشید

جناب علیرضایی فکر میکنم در مورد مدارات انالوگ خیلی تعاریف از دوستانی شده که موفق شدن با این اوصافی که شما تعریف میکنید ظاهرا همه دروغگو و علاف بودن چون ظاهرا فلزجو تولد یکساله شدنش هست شما هم امیدوارم بغیر از فلزجو دست به مدار دیگه ای نبری برای اینکار اگر ساختش سخته دلیل نمیشه کارایی نداشته باشه بهتره برید و فکری در جهت کارهای خودتون کنید چون با این صحبتی که فرمودید ظاهرا خودتون هم هنوز این مدار رو نساختید پس چطور میدونید کاراییش چطوره امثال شما و روت خیلی هستن داخل این انجمن که دوست دارن خودشونو نشون بدن به شرطی که چیزی باشن تا بقیه ببیننشون

دوست عزیز این مدار ربطی به مدار فلزجو نداره و اصلا هم قابل مقایسه نیستند
شما تازه تشریف آوردید بنده اولین تفر مدار فلزجو رو ساختم و فیلم سنس هم ص15گزاشتم و نیازی نیست شما به بنده توصیه کنید
درباره مدار 12 رگولاتور هم یکسالی هست که ساختم قبل از تشرریف فرمایی شما :D و پروندشو بستم
تو این انجمن تنوع مدارات زیاده و هر کسی بسته به علاقه خودش مداری رو انتخاب و میسازه
درباره سخت و یا راحت بودن ساخت هم باید بگم اگر هر مدار کاملی طبق گفته طراح و ارایه کننده ساخته بشه براحتی راه میافته نمونش هم مدار فلزجو و همین مداره ولی اگر با اطلاعات بی اساس امثال شما ساخته بشه قطعا نتیجه مطلوب نخواهد داشت
بنده ادعایی ندارم البته ظاهرا شما با سندبانک پوز لورنز رو زدید که اگر فیلم سنستون رو بزارید ثابت میشه

یا علی گفتیم و عشق آغاز شد

یکشنبه 6 دی1394 - 10:01pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام دوست من اقا سوناتا
این مدار خودش خیلی عالیه قسمت تفکیکشم عالیه ولی یه خورده کاریهایی داره که احتمالا این کار برای همه شامل میشه منتهی کسی اعتراف نمیکنه مثلا ایا کسی میدونه که طراح درخروجی رگولاتورها چرا به جای جامپر از صفر اهم استفاده کرده اقای علیرضایی و اقای rotلطفا جواب بدین

دوشنبه 6 دی1394 - 1:08am
کاربر فعال
کاربر فعال

alirezaii21 نوشته است:
سوناتا نوشته است:
دوست من اقا مجید بهتره مدار فلزجو رو بسازید و قید همه رو بزنید فکر میکنم نهایتا با فشاری که به شما وارد میشه شما و دیگر دوستان هم باید مدارات دیگه بغیر از فلزجو رو بزنید به هر حال گفته شده ها گفته شد و خودتون مختارید تا عمل کنید یا نه به هر حال امیدوارم موفق باشید

جناب علیرضایی فکر میکنم در مورد مدارات انالوگ خیلی تعاریف از دوستانی شده که موفق شدن با این اوصافی که شما تعریف میکنید ظاهرا همه دروغگو و علاف بودن چون ظاهرا فلزجو تولد یکساله شدنش هست شما هم امیدوارم بغیر از فلزجو دست به مدار دیگه ای نبری برای اینکار اگر ساختش سخته دلیل نمیشه کارایی نداشته باشه بهتره برید و فکری در جهت کارهای خودتون کنید چون با این صحبتی که فرمودید ظاهرا خودتون هم هنوز این مدار رو نساختید پس چطور میدونید کاراییش چطوره امثال شما و روت خیلی هستن داخل این انجمن که دوست دارن خودشونو نشون بدن به شرطی که چیزی باشن تا بقیه ببیننشون

دوست عزیز این مدار ربطی به مدار فلزجو نداره و اصلا هم قابل مقایسه نیستند
شما تازه تشریف آوردید بنده اولین تفر مدار فلزجو رو ساختم و فیلم سنس هم ص15گزاشتم و نیازی نیست شما به بنده توصیه کنید
درباره مدار 12 رگولاتور هم یکسالی هست که ساختم قبل از تشرریف فرمایی شما :D و پروندشو بستم
تو این انجمن تنوع مدارات زیاده و هر کسی بسته به علاقه خودش مداری رو انتخاب و میسازه
درباره سخت و یا راحت بودن ساخت هم باید بگم اگر هر مدار کاملی طبق گفته طراح و ارایه کننده ساخته بشه براحتی راه میافته نمونش هم مدار فلزجو و همین مداره ولی اگر با اطلاعات بی اساس امثال شما ساخته بشه قطعا نتیجه مطلوب نخواهد داشت
بنده ادعایی ندارم البته ظاهرا شما با سندبانک پوز لورنز رو زدید که اگر فیلم سنستون رو بزارید ثابت میشه

از ادعاهاتون معلومه چی هستین بله شما اولین فلزجو رو ساختید به لطف جناب حمید بنده دوستانی دارم که مثل شما سواد این کارو نداشتن و همون اوایل تونستن بسازن ساخت فلزج به حدی ساده هست که نیاز به فکر کردن هم نیست چه برسه به پرسش در ضمن مدار ۱۲ رگولاتوره یکی از بهترین مدارات هست که فکر کنم چند ساله الان داخل انجمن هست که بنده حدودا ۲ ساله که ساختمش و تمام تغییرات رو هم روی این مدار دادم در ضمن سندبانکس هم یکی از بهترین و با ثبات ترین مدارها هست که متاسفانه افرادی امثال شما با صواد و تخصص نفتیشون با زدن همین حرفها مانع ساخت بچه ها میشن در کل ادعاهای شما خیلی بیشتر از عملهاتونه و در اینصورت برداشت میشه نه اینکه معلومات شما در این رشته متوسط که نیست بلکه در حد صفر هست امیدوارم بعد از ساخت پروژه های فوق سخت شما مثل ۱۲ رگولاتوره و فلزجو بتونید به سندبانکس رو هم بسازید چون ظاهرا خیلی بابت این مدار دلتون پر هست

دوشنبه 7 دی1394 - 5:25am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

جناب سوناتا از تاریخ عضویت شما مشخصه برای چند ماهه اخیره چطور 2سال قبل مدارو ساختید !قبلا گفتم بنده ادعایی ندارم ولی شما هستید که از برد و ثبات مدارتون تعریف میکنید خب چرا یه فیلم که گویای برد و ثبات مدارتون هست نمیزارید که همه چی مشخص بشه
اینکه شما اطلاعات غلط ترویج میکنید نشانه فروشنده گی بنده هست !
بنده نه فروشنده ام ونه کاوشگر :ymhug: ساخت مدارات رو از روی علاقه انجام میدم و نیازی به جولان دادم تو اینجا ندارم
این بحث رو اینجا تموم میکنم و منتظر فیلم تست شما هستم

دوشنبه 7 دی1394 - 7:57am
کاربر فعال
کاربر فعال

میدونم دست پیشو گرفتید که عقب نمونید در ضمن بنده فیلمها رو داخل گروههای خودم قرار دادم و نیازی نیست که بخوام به شما ثابت کنم در کل دوست ندارم با انسانهای پر مدعا مثل شما هم گفتگو داشته باشم از این به بعد هم نیازی نمیبینم بخاطر شخص شما کاری انجام بدم و کلا کارهای بنده جنبه عمومی داره و مثل شما صبر نمیکنم کسی مداری معرفی کنه و بعد از تغییرات و کلی گرفتاری برای بقیه بشینم و با کلی راهنمایی خواستن شروع به ساخت کنم ولی خوب شما اخلاقتون ظاهرا اینطوریه

دوشنبه 7 دی1394 - 8:08am
مدیر سایت
مدیر سایت

آقایون تمام کنید با این بحثها صفحه های مفید و علمی و تحقیقاتی رو خراب میکنید و عزیزان تازه وارد به نوعی با دلسردی مواجه خواهند شد ! برای جوانان تازه کار همیشه باید قدیمیها بزرگی و راهنمایی کنن .. متشکریم

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

دوشنبه 7 دی1394 - 11:06am
کاربر فعال
کاربر فعال

مجید1 نوشته است:
سلام دوست من اقا سوناتا
این مدار خودش خیلی عالیه قسمت تفکیکشم عالیه ولی یه خورده کاریهایی داره که احتمالا این کار برای همه شامل میشه منتهی کسی اعتراف نمیکنه مثلا ایا کسی میدونه که طراح درخروجی رگولاتورها چرا به جای جامپر از صفر اهم استفاده کرده اقای علیرضایی و اقای rotلطفا جواب بدین

بچه ها جوابم رو ندادید که با تشکر

دوشنبه 7 دی1394 - 2:59pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

مجید1 نوشته است:
مجید1 نوشته است:
سلام دوست من اقا سوناتا

بچه ها جوابم رو ندادید که با تشکر

دوست عزیز همیشه تو مداراتی که به جای جامپر از مقاومت صفر استفاده میکنن دلیلش جلوگیری از جذب نویز هست

دوشنبه 7 دی1394 - 3:34pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سوناتا نوشته است:
میدونم دست پیشو گرفتید که عقب نمونید در ضمن بنده فیلمها رو داخل گروههای خودم قرار دادم و نیازی نیست که بخوام به شما ثابت کنم در کل دوست ندارم با انسانهای پر مدعا مثل شما هم گفتگو داشته باشم از این به بعد هم نیازی نمیبینم بخاطر شخص شما کاری انجام بدم و کلا کارهای بنده جنبه عمومی داره و مثل شما صبر نمیکنم کسی مداری معرفی کنه و بعد از تغییرات و کلی گرفتاری برای بقیه بشینم و با کلی راهنمایی خواستن شروع به ساخت کنم ولی خوب شما اخلاقتون ظاهرا اینطوریه

بله جناب پرهیزگار حدثم درست بود نیازی به فیلم نیست قبلا فیلم تستتون رو هم ذیدم :)) فروختن فلزیاب بدون تست و بدون لوپ هم از ابتکارات جنابعالی بوده که عاقبتش هم تحت تعقیب بودن جنابعالی هست خدا همه گمراهان رو هدایت کنه :YMPRAY: بنده در شان انجمن و خودم نمیبینم با امثال شما مباحثب کنم بدرود

مجید عزیز همونطور که ماهک عزیز گفتن علت نصب مقاومت صفر اهم کمی به نویز گیری و بیشتر جنبه زیبایی به فیبر میده

دوشنبه 7 دی1394 - 4:36pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام دوستان.محض اطلاع رسانی این پرهیز گار کلاه بر دار هست همیشه اسم کاربریش رو عوض میکنه.بمن و چند نفر دیگه بد جوری دستگاه اشغال قالب کرد .مواظب باشید.

دوشنبه 7 دی1394 - 5:01pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 2062 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 175 , 176 , 177 , 178 , 179 , 180 , 181 ... 207  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: saha_alfa و 140 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure