انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 10 اردیبهشت1403 - 6:15pm

پاسخ به موضوع  [ 2062 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 166 , 167 , 168 , 169 , 170 , 171 , 172 ... 207  بعدی
 بعد از خوندن تاپیک ساخت فلزیاب چنس دلم شکست - 12 رگلاتور 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

مثلا دیشب با 30 ولت 2 امپر تست کردم ترانزیستور 212 منفجر شد در حالی که من قطعاتو برای 30 ولت بستم . 7809 بستم . But 12 a بستم رگلاتورامم 7924 انداختم . مقاومت 100 اهمی هم 2 وات بیتم ولی باز داغ شد . فک کنم کلا از پی سی بی فاینال استفاده کنم بهتره .

Get Rich Or Die Trying

دوشنبه 27 مهر1394 - 8:37am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

یکی از دوستان لطف کنه بگه بالاخره از کدوم پی سی بی باید استفاده کرد و اخرین تغییرات رو با پی سی بی زیپ کنه در انجمن قرار بده
ممنون

ای کاش زندگی هم دنده عقب داشت

دوشنبه 27 مهر1394 - 3:02pm
کاربر فعال
کاربر فعال

micro نوشته است:
یکی از دوستان لطف کنه بگه بالاخره از کدوم پی سی بی باید استفاده کرد و اخرین تغییرات رو با پی سی بی زیپ کنه در انجمن قرار بده
ممنون

این جواب میده بقیه یه مرگیشون هست

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

Get Rich Or Die Trying

سه شنبه 28 مهر1394 - 8:55am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: IRAN !
iggy نوشته است:
micro نوشته است:
ممنون

این جواب میده بقیه یه مرگیشون هست

دوستان عزیز
پی سی بی کاوشگر عزیز حتما جواب میده
اما قطعا برد افسانه ای که در مورد مدار گفته میشه حقیقت نداره ، اما از ثبات خوبی برخورداره

قسمت !

سه شنبه 12 آبان1394 - 4:07pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام.واسه لوپ یکونیم متری این دستگاه چند متر کابل لازم هست وکدوم مدل کابل بهتر جواب میده واهم باید چند باشه ممنون

چهارشنبه 20 آبان1394 - 12:31pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

با سلام
دوستان عزیز اگر ممکنه یکی در مورد برد نهایی این دستگاه یکمی اطلاعات بده بالاخره با تغییرات انجام شده نهایت بردش برای یک سکه چقدر هست ایا واقعا ارزش ساخت داره یا نه
ممنون میشم دوستان راهنمایی بفرماین
با سپاس فراوان

ای کاش زندگی هم دنده عقب داشت

جمعه 22 آبان1394 - 10:24am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

mehrdad23276 نوشته است:
سلام.واسه لوپ یکونیم متری این دستگاه چند متر کابل لازم هست وکدوم مدل کابل بهتر جواب میده واهم باید چند باشه ممنون

برا لوپ بزرگ سیم 1*0.75
بگیر دو اهم بپیچ

قسمت !

جمعه 22 آبان1394 - 11:53am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

micro نوشته است:
با سلام
دوستان عزیز اگر ممکنه یکی در مورد برد نهایی این دستگاه یکمی اطلاعات بده بالاخره با تغییرات انجام شده نهایت بردش برای یک سکه چقدر هست ایا واقعا ارزش ساخت داره یا نه
با سپاس فراوان

من بیشتر از ده مدار مونتاژ کردم ، و با بهترین قطعاتى که حتی به فکرت نمیرسه ، یک فیبر مسی بیست سانتی ، رو از یک متر سنس میکنه

قسمت !

جمعه 22 آبان1394 - 11:57am
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام.آقا ی روت من یادمه شما اول از این دستگاه خیلی تعریف میکردی هم از لحاظ ثبات وبرد ومیگفتی خیلی ها باهاش موفق شدن ولی حالا میگی برد نداره.میشه توضیح بدین.ممنون میخوام بدونم چرا نظرت عوض شده

دوشنبه 25 آبان1394 - 5:13pm
مدیر سایت
مدیر سایت

rot نوشته است:
micro نوشته است:
با سلام
با سپاس فراوان

من بیشتر از ده مدار مونتاژ کردم ، و با بهترین قطعاتى که حتی به فکرت نمیرسه ، یک فیبر مسی بیست سانتی ، رو از یک متر سنس میکنه

شاید منظور شما زیر خاک باشه ، به هرحال با توجه به اینکه اگر کسی واقعاً مصرف کننده باشه و نیاز مبرم به یک نقطه زن شش دنگ که تمام تنظیمات اصلی و کلیدی سنس فلز دستگاه در دستان اپراتور باشه فقط و فقط باید فلزجو pi رو بسازه و اپراتوریش رو خوب تمرین کنه که موفقیت رو فقط با فلزجو میشه تجربه کرد ! @};-

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

سه شنبه 26 آبان1394 - 8:24am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 2062 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 166 , 167 , 168 , 169 , 170 , 171 , 172 ... 207  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 178 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure