انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 6 اردیبهشت1403 - 2:50am

پاسخ به موضوع  [ 2062 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 96 , 97 , 98 , 99 , 100 , 101 , 102 ... 207  بعدی
 بعد از خوندن تاپیک ساخت فلزیاب چنس دلم شکست - 12 رگلاتور 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

آقای مقدسی من نرم افزارش رو دارم محیط نرم افزار به این صورت هست واینم نمونه هایی از اسکن اون سیستمه

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

باد می وزد …
میتوانی در مقابلش هم دیوار بسازی ، هم آسیاب بادی
تصمیم با تو است . . .

شنبه 3 آبان1393 - 6:53pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

نه قربون یه جور دیگه است بغلش صفعه جدول رنگ بندی داره. البته همه شون یه جور کار میکنند

شنبه 3 آبان1393 - 7:17pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

مقدسی جان شما از چه نرم افزاری استفاده میکنید البته چندین نرم افزار کرک شده موجوده من چند مورد دارم فقط دیتا لاگرش مشکله که دوستان برنامه نویس میتونن راحت درستش کنن البته کم هزینه ترین راه ادغام دیتا لاگر دستگاه زمین شناسی با مدار هست که جواب میده ولی جالب نیست اگه سورسش بود عالی میشد خروجی دستگاهایه اوکایوم v3d هست که اگه یه دیتا لاگربا خروجی v3d بسازید تمومه حتی من نرم افزار با چند نمونه کد هگزشو واسش دارم که کد هگزش باید کامل بشه ولی دوستان برنامه نویس کمک نمیکنند حیف :ymsigh:

شنبه 3 آبان1393 - 8:37pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

از اساتید کسی میتونه یه کوچولو کمکم کنه در مورد کار با این دستگاه تا خودم بتونم باهاش کار کردن رو تمرین کنم .فقط در حد یه الفبا هم باشه سپاس گذارم.

و این سوال این 1 و 2 رو که داخل عکس مشخص کردم رو بهم بگه چیه.خیلی خیلی خیلی خیلی سپاس

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

دوشیمنرسیمجنگجنرهدربان <--

یکشنبه 3 آبان1393 - 2:28am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

felezjooo نوشته است:
از اساتید کسی میتونه یه کوچولو کمکم کنه در مورد کار با این دستگاه تا خودم بتونم باهاش کار کردن رو تمرین کنم .فقط در حد یه الفبا هم باشه سپاس گذارم.

و این سوال این 1 و 2 رو که داخل عکس مشخص کردم رو بهم بگه چیه.خیلی خیلی خیلی خیلی سپاس

دوست عزیز این همین 12 رگلاتوره خودمونه که به این شکل انداختنش
کار کردن باهاش خیلی راحته یه مختصر برات توضیح میدم ایشالا که تونسته باشم کمکی کرده باشم

یکی از اون ولومها ولوم set هستش ویکی هم ولوم tune

کار کردن هم باهش مثل آبخوردنه

به این صورت که شما لوپ رو در جایی که حدود 3 متریش آهن نباشه قرار میدی حالا هر دوتا ولوم رو به طرف چپ میچرخونی تا جایی که صفر بشه بعد اون ولوم set رو یک دور میچرخونی بعد با اون یکی ولوم صدا رو روآستانه قرار میدی یعنی جایی که میخاد صدای دستگاه شروع بشه برا بوق زدن این کار باید با دقت کامل انجام بشه در همین حال یه فلز رو به لوپ نزدیک میکنی مثلا میبینی که یه سینی رو از 10 سانتی داره سنس میکنه دوباره اون ولوم set رو یک دور دیگه میچرخونی یعنی بشه 2 دور بعد دوباره با این یکی ولوم صدا رو رو آستانه قرار میدی دوباره یه فلز رو بهش نزدیک میکنی مثلا میبینی که از 40 سانت داره سنس میکنه این کار رو ادامه میدی تا ولوم set به اون آخر برسه حالا خودت نگاه بکنی متوجه میشی که رو دور چند بیشترین برد رو برا دستگاهت داشتی
معمولا اگه ولوم set مقدارش 100کیلو باشه از 7 دور تا 8.5 دور باید بیشترین قدرت رو بتونی ازش بگیری
موفق باشی :-BD

باد می وزد …
تصمیم با تو است . . .

یکشنبه 4 آبان1393 - 4:13am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

kavoshgar نوشته است:
felezjooo نوشته است:

دوست عزیز این همین 12 رگلاتوره خودمونه که به این شکل انداختنش
کار کردن باهاش خیلی راحته یه مختصر برات توضیح میدم ایشالا که تونسته باشم کمکی کرده باشم

یکی از اون ولومها ولوم set هستش ویکی هم ولوم tune

کار کردن هم باهش مثل آبخوردنه

به این صورت که شما لوپ رو در جایی که حدود 3 متریش آهن نباشه قرار میدی حالا هر دوتا ولوم رو به طرف چپ میچرخونی تا جایی که صفر بشه بعد اون ولوم set رو یک دور میچرخونی بعد با اون یکی ولوم صدا رو روآستانه قرار میدی یعنی جایی که میخاد صدای دستگاه شروع بشه برا بوق زدن این کار باید با دقت کامل انجام بشه در همین حال یه فلز رو به لوپ نزدیک میکنی مثلا میبینی که یه سینی رو از 10 سانتی داره سنس میکنه دوباره اون ولوم set رو یک دور دیگه میچرخونی یعنی بشه 2 دور بعد دوباره با این یکی ولوم صدا رو رو آستانه قرار میدی دوباره یه فلز رو بهش نزدیک میکنی مثلا میبینی که از 40 سانت داره سنس میکنه این کار رو ادامه میدی تا ولوم set به اون آخر برسه حالا خودت نگاه بکنی متوجه میشی که رو دور چند بیشترین برد رو برا دستگاهت داشتی
معمولا اگه ولوم set مقدارش 100کیلو باشه از 7 دور تا 8.5 دور باید بیشترین قدرت رو بتونی ازش بگیری
موفق باشی :-BD

یه دنیا سپاس.اما دستگاه من ولوم set کلا یه دور میچرخه ولی ولم tune هست که 10 دور میچرخه.

یکشنبه 4 آبان1393 - 4:32am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

فلزجو عزیز. تو دستگاه شما از ولوم یک دور برای ولوم SET استفاده شده. نخواستن هزینه هاشون بالا بره :D
همون کار ده دور رو میکنه . با این تفاوت که باید تو تنظیم حداکثر برد خیلی دقت کنی

یکشنبه 4 آبان1393 - 6:48am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اقای فلز جو من همین دستگاه شما رو داشتم و همن ١٢ ریگلتوره خودمون هست با این تفاوت که به جای میر انالوگ از میتر دیجیتال استفاده کرده و به خاطر همین ولوم ست رو معمولی زده که اگه شما اون ولوم رو عوض کنی و ١٠ دورش کنی بهتره

یکشنبه 4 آبان1393 - 8:22am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

felezjooo نوشته است:
یه دنیا سپاس.اما دستگاه من ولوم set کلا یه دور میچرخه ولی ولم tune هست که 10 دور میچرخه.

دوست من شما یه کاری بکن اون ولوم رو از مدار خارج کن و به جاش یه 10 دور رو دستگاهت جا بزن با این کار میتونی دقیق بالانسش کنی و سر زمین تا آخرین قدرت دستگاه ازش کار بکشی

ولی خواهشن یه تست از دستگاهت بگیر بعد تستها رو همین جا اعلام کن تا ببینیم بردش در چه حده اگه تونستی یه عکس واضح از مدارت بزار که بشه تمام رنگهای مقاومتها رو متوجه شد خیلی ممنون

باد می وزد …
تصمیم با تو است . . .

یکشنبه 4 آبان1393 - 10:07am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

hamedkk نوشته است:
فلزجو عزیز. تو دستگاه شما از ولوم یک دور برای ولوم SET استفاده شده. نخواستن هزینه هاشون بالا بره :D
همون کار ده دور رو میکنه . با این تفاوت که باید تو تنظیم حداکثر برد خیلی دقت کنی

که اینجوریه .سپاس

یکشنبه 4 آبان1393 - 11:44am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 2062 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 96 , 97 , 98 , 99 , 100 , 101 , 102 ... 207  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 171 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure