انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 30 فروردین1403 - 10:35am

پاسخ به موضوع  [ 2062 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 203 , 204 , 205 , 206 , 207
 بعد از خوندن تاپیک ساخت فلزیاب چنس دلم شکست - 12 رگلاتور 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

علي مولايي نوشته است:
چرا تو این تایپیک هیچ کس فعالیتی نداره ؟ امروز متوجه شدم فیبر مدار رو اشتباه زدم باید اون فیبری رو میزدم که با کابل فلت مستقیم به مدار دیجیتال وصل میشد و تو اون فیبر ولوم ها حذف شده و بالانس اتومات هستش مطمعن هستم که این مدار رو هم میتونم راهش بندازم چون مدار دیجیتال یا میتر دیجیتال رو که راه اندازی کردم این مدار رو هم راه میندازم درسته کسی تو سایت کمکم نکرد ولی امید خودمو از دست نمیدم کار دست جمعی خیلی بهتر از تک کار کردنه ولی متاسفانه تو این تایپیک کسی علاقه نشون نمیده اصلا

ولوم ۲۰ کیلو همون ولوم بالانس هست که روی فیبر زیر ای سی ۳۵۸ جا داره وولوم ۱۰۰ کیلو هم به دو سر دیود کنار ۴۰۱۳ نصب میشه

جمعه 21 اردیبهشت1397 - 7:03am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

rostam نوشته است:
خواهش میکنم دوستای خوبم

حالا این مدار هست فکر کنم متوجه شدید که در مدار 12 رگلاتوره چند تا مقاومت اصلی رو اشتباه نوشتن(در تایپیکی که حذف شد) که چند نمونشو میزارم بقیشم اگه عمری بود پیدا میکنم و میگم هر سوالی داشتید مدیونید اگه نگید من این دستگاهو اوراق میکنم برای بعضی ها تا بسازند و برای بعضی ها تا متوجه بشن همه چی پول نیست
نکته تو سیم پیچ شرکتی خودش
1- سیم پیچ 4.4 اهم وظرفیت 176 میکرو هانری
یاتما دوشان دالداسیندا تا یسن تولکی سنی
کشمه اصلان کرپسینده گوی آپرسین سل سنی

چرا سرویس کردید شعرووو؟!! :))
دورما تولکی دالداسیندا قوی یِسین اصلان سنی
گچمه نامرد کورپوسوندن قوی آپارسین سیل سنی

@};- كوچيك همه،امير حسين @};-
تصویر

دوشنبه 4 فروردین1399 - 11:16pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 2062 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 203 , 204 , 205 , 206 , 207

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Majestic12 و 109 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure