انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 4 اردیبهشت1403 - 4:46pm

پاسخ به موضوع  [ 2062 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 139 , 140 , 141 , 142 , 143 , 144 , 145 ... 207  بعدی
 بعد از خوندن تاپیک ساخت فلزیاب چنس دلم شکست - 12 رگلاتور 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

rot نوشته است:
درود
آقا رستم عزیز سال نو مبارک
یه خواهش دارم از شما
لطف کنید نقشه فیبر و لیست قطعات و روی فیبر اصلاح شده رو با روش سیم کشی و نصب میتر و ولوم ها , و نحوه وصل ولوم ده دور و معمولی رو با نکات خاص یک جا توی یک فایل بگزارید !
سپاسگزارم

دوست عزیز برادرانه خدمتتون عرض میکنم اگه قصد ساخت فلزیاب دارین فکر ساخت مدارهای انالوگ رو از سرتون بیرون کنید و فلزیاب انجمن رو بسازید که ساختش خیلی خیلی راحت تر از این مدارات انالوگه و از همه مهمتر کارایی در شرایط واقیعه که اصلا قابل مقایسه نیستن, تصمیم با شماست.

دوشنبه 3 فروردین1394 - 5:54pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

alidadashi نوشته است:
میشه یکی راهنمایی کنه برای تصویری کردن این دستگاه؟

^:)^ :YMPRAY:

دوشنبه 9 فروردین1394 - 12:51am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

با سلام
میخوایی تو تصویر چه چیزی بهت نشون بده :-?

دوشنبه 10 فروردین1394 - 4:42pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

rostam نوشته است:
با سلام
میخوایی تو تصویر چه چیزی بهت نشون بده :-?

سلام رستم جان ما جایی رو سراغ داریم صاحب زمین گفته فقط باید دستگاه تصویری باشه ~X(

چهارشنبه 11 فروردین1394 - 1:02am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اگه صاحب زمین همچین چیزی بهت گفته اصلا باهاش کار نکن چون با شرطی که گذاشته موفق نمیشید واگرم موفق بشی به تو چیزی نمیرسه
موفق باشی

جمعه 14 فروردین1394 - 10:10am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام دوستان من از pcb فینال استفاده کردم ولی هر چه گشتم نتونستم از عکس قرار گیری قطعات روی فیبر سر دربیارم خیلی بد و ناخوانا هست اگر برای دوستانی که این مدار رو ساختن مقدوره بگن از روی کدوم عکس قطعات رو جا زدن چون من هر چی سعی کردم نتونستم لطفا کمکم کنید با تشکر

شنبه 22 فروردین1394 - 11:38pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام لوپ فابریک این دستگاه باید چه نمره سیمی و چند دور و چند اهم باشه ؟

یکشنبه 23 فروردین1394 - 8:43pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: El.Dorado
alidadashi نوشته است:
سلام لوپ فابریک این دستگاه باید چه نمره سیمی و چند دور و چند اهم باشه ؟

سلام :D برای لوپ 8 متر کابل کت 6 که سیمهارو 2به2 موازی کنید و بعد سری کنید حدودا 2.2 اهم میشه برای تصویری کردن باید مدار مگنومتر دیجیتال انجمن رو هم بسازی سنسور مگنت ممد13 هم میخاد اون موقع تصویرای جالبی میتونی بگیری

یا علی گفتیم و عشق آغاز شد

یکشنبه 23 فروردین1394 - 11:18pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام دوستان مدار من هم با اولین استارت راه افتاد از همه دوستانی که ازشون سوال کردم و جواب ندادن و کم لطفی کردن هم ممنون چون متوجه شدم تجربه برای انسان ارزش داره و نباید همینجوریدر اختیار دیگران قرار داد چون تا الان از کسی سوال نکرده بودم نمیدونستم معرفت دوستان چقدره از این به بعد هم مثل جناب کاوشگر عزیز میشینم و بیننده میشم

سه شنبه 25 فروردین1394 - 6:59am
مدیر سایت
مدیر سایت

2840644 نوشته است:
سلام دوستان مدار من هم با اولین استارت راه افتاد از همه دوستانی که ازشون سوال کردم و جواب ندادن و کم لطفی کردن هم ممنون چون متوجه شدم تجربه برای انسان ارزش داره و نباید همینجوریدر اختیار دیگران قرار داد چون تا الان از کسی سوال نکرده بودم نمیدونستم معرفت دوستان چقدره از این به بعد هم مثل جناب کاوشگر عزیز میشینم و بیننده میشم

این چه حرفیه ؛ الگوی شما مهندس حمید عزیز باشه ، هیچ کسی تا حالا اینهمه خدمت و صداقت به بچه ها کرده بود ؟ !!!! ( ردیاب 22 و 35 و نقطه زن فلزجو ) شاهکارهایی که مهندس حمید ساخته و بی منت در اختیار همه گذاشته ؛ تو نیکی کن و در دجله انداز ... که ایزد در بیابانت دهد باز L-)

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

سه شنبه 25 فروردین1394 - 10:43am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 2062 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 139 , 140 , 141 , 142 , 143 , 144 , 145 ... 207  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google , khani و 71 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure