انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 14 اردیبهشت1403 - 7:32am

پاسخ به موضوع  [ 21 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3  بعدی
 راهنمایی در خرید دستگاه لند کرافت 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام اقا مسعود عزیز من در مورد شرکت او کا ام یه چیزیه قبول دارم و اون اینه که همه دستگاهاش کار نمی کنه من رور یو سی گرفتم اگر حتی کارم بکنه خودت حساب کن ساعت سه شب خسته خسته تاریک تاریک باید هی سرعت قدم زدنت را کنترل کنی مواظب باشی که دستگاه به چیزی برخرد نکنه یه خط راست را دقیق بری تو مسیرت گیاه و مانه نباشه اندازی که باید اسکن کنی از سه در سه بیشتر باشه منطقه اسکن صاف یک دست باشه و ......
...تعداد زیاد دیگه قلق که شاید یه اسکن خوب بگیری و بعد از تو اسکن با هزار بدبختی بتونی یه تارگت را تشخیص بدی بعد بری اسکن کنترلی بگیری و ...... بابا کلن بیخیال دستگاه او کا ام و. اما در مورد بلک هوک که توی یه سایت ایرانی که فکر کنم همین سایت خودمام بود بازش کردن بودن وداخلش را تحلیل کرده بودن چیز خاصی نداشت و اما این لند گرافت که ما منتظر سید عزیزیم که نتیجه تست داخل خاک را از دوستش بگیره

شنبه 13 اردیبهشت1393 - 11:07pm

دلاور جان والا من شدم واسطه واسه دوستام یکی میگه اینو میخوام یکی میگه اونو میخوام منم دارم براشون سوال میپرسم حالا اگه بگیرن شاید گاه وقتی امانت ازشون بگیرم این لند کرافت رو واسه کسی سراغ گرفتم که کل حرفای فروشنده رو اینجا نوشتم اما تعجبم اینجاست که توی تاپیک مقایسه atx و جی پی 5000 دوستان میگفتن که این اقا گفته لند کرافت تا از اونور بیاد فلان قیمت مشه atx تست کردم اونقد میزنه اما من که تماس گرفتم چیز دیگه ای میگفت والا ادم میمونه

شنبه 13 اردیبهشت1393 - 11:37pm

سلام خطاب به اقای دلاور که خیلی مشتاق به عملکرد لندکرافت میباشد .برای یکی از دوستانم تهیه کردم .قدرت زیادی داره ولی خیلی هم حساسه .ثباتش متوسطه .بردش زیاده مخصوصا با لوپ یک وبیست.به مواد معدنی هم حساس .توی عمق دقیقا سه متری با همین وسیله جنس شناسایی شد.

یکشنبه 14 اردیبهشت1393 - 11:29am
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام به اقا داود عزیز من می خوام اخر ین تیری که دارم بندازم و به قول معرف اخرین حرکتم که اگر اشتباه کنم فاتحم خوندست برای همین میخوام از تجربیات دیگران کمال استفاده رو ببرم و خوشحال شدم از اینکه یه نفر پیدا شده که با این دستگاه کار کرده ببخشید چند تا سوال داشتم که اگر لطف کنید جواب بدید منون میشم
۱: دستگاه ثباتش متوسط یعنی چقدر مثلا اگر چند سانت دستت بالا یا پاین بشه بوق میزنه یا مثلا هر چند وقت یبا باید کلید پاورش بزنی(برای بالانس)
۲:من شنیدم به خاک خیس خیلی خیلی حساس و در زمان خیس بودن زمین اصلا ج اب گو نیست
۳: اون فلزی که دراوردید چه سایزی داشت
۴:در کل ارزش خریدن و کار کردن داره
با سپاس فراوان از لطف دوستان

یکشنبه 14 اردیبهشت1393 - 1:26pm
کاربر فعال
کاربر فعال

@};- دوستان یاری کنید

دوشنبه 15 اردیبهشت1393 - 3:36pm
کاربر فعال
کاربر فعال

ﯾﺎﺭﯼ ﺍﻧﺪﺭ ﮐﺲ ﻧﻤﯽﺑﯿﻨﻢ ﯾﺎﺭﺍﻥ ﺭﺍ
ﭼﻪ ﺷﺪ
ﺩﻭﺳﺘﯽ ﮐﯽ ﺁﺧﺮ ﺁﻣﺪ ﺩﻭﺳﺘﺪﺍﺭﺍﻥ
ﺭﺍ ﭼﻪ ﺷﺪ :(( :(( :(( :(( :(( :((

دوشنبه 15 اردیبهشت1393 - 10:08pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: زمین
delavarlak نوشته است:
سلام به اقا داود عزیز من می خوام اخر ین تیری که دارم بندازم و به قول معرف اخرین حرکتم که اگر اشتباه کنم فاتحم خوندست برای همین میخوام از تجربیات دیگران کمال استفاده رو ببرم و خوشحال شدم از اینکه یه نفر پیدا شده که با این دستگاه کار کرده ببخشید چند تا سوال داشتم که اگر لطف کنید جواب بدید منون میشم
۱: دستگاه ثباتش متوسط یعنی چقدر مثلا اگر چند سانت دستت بالا یا پاین بشه بوق میزنه یا مثلا هر چند وقت یبا باید کلید پاورش بزنی(برای بالانس)
۲:من شنیدم به خاک خیس خیلی خیلی حساس و در زمان خیس بودن زمین اصلا ج اب گو نیست
۳: اون فلزی که دراوردید چه سایزی داشت
۴:در کل ارزش خریدن و کار کردن داره
با سپاس فراوان از لطف دوستان

سلام دوست من چی شد گریه افتادی بخند :D
عرضم به حضورت ثباتش قابل قبوله و اصلا اذیت نمیکنه مشروط به اینکه شما بتونی در طول مدت سرچ کردن لوب رو در فاصه تقریبی ثابتی از زمین نگه داری نه اینکه یکدفعه ۳۰ سانت بیاری بالا بعد بکوبی به زمین
در مورد خاک خیس هم بهش برنخوردم ولی شرایط جوی مساعد باشه اصلا اذیت نمیکنه ولی باید روراست باشیم تمام پالسی ها مشکل دارن هیچ دستگاهی نیست که بعد بارندگی و گل شدن خاک بشه باهاش دستگاه زد
در مورد ارزش خرید هم باید بگم ارزش داره واسه کسی که تجربه کار با دستگاه های پالسی رو داشته باشه و تونسته باشه حداقل تو گبری چهار تا وسیله در آورده باشه نه کسی که تازه میخواد یاد بگیره
فکر کنم منظورم رو رسونده باشم موفق باشید :-H

امام حسن مجتبی (ع): لو سکت الجاهل لما وقع الخلاف
اگر جاهل سکوت کند اختلافی پیش نمی آید

دوشنبه 15 اردیبهشت1393 - 10:26pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سید درود بر شرافتت که جوابمان دادی الاهی هر چی که خیر برات پیش بیاد بی خیال میشیم میرم دنبال لرنز که چهار جا ازش تست شده

سه شنبه 16 اردیبهشت1393 - 11:22am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: زمین
delavarlak نوشته است:
سید درود بر شرافتت که جوابمان دادی الاهی هر چی که خیر برات پیش بیاد بی خیال میشیم میرم دنبال لرنز که چهار جا ازش تست شده

سلامت باشی دوست من برات آرزوی موفقیت دارم :YMPEACE:

امام حسن مجتبی (ع): لو سکت الجاهل لما وقع الخلاف
اگر جاهل سکوت کند اختلافی پیش نمی آید

سه شنبه 16 اردیبهشت1393 - 11:50am

به ابعاد 30در20

شنبه 20 اردیبهشت1393 - 12:46pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 21 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: vashteh و 170 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure