انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 7 اردیبهشت1403 - 8:20pm

پاسخ به موضوع  [ 129 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 ... 13  بعدی
 کالبد شکافی دستگاه لورنز x2 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

mahdi8877 نوشته است:
سلام خیلی خوب در اوردی
والا منم با هیتر گرفتم ولی چندتا خازن مثل شمع اب شد و مدارها هم از روی فیبر بلند شدن و چندا مقاومت هم کنده شدن البته برای من یه مدار دیگه الکترونیکی هستش
ولی خیلی خوب رزین رو تونستی با حرارت در بیاری

ببخشید شماره ایسی ها رو میتونی بنویسی رو ی خود عکس

سلام مهندس جان حتما اینکار رو در اسرع وقت می کنم من فردا دارم میرم بیرون اومدم حتما بهتون قول میدم !
فقط استاد کمک کنید بتونیم این مدار رو کپی کنیم !

سه شنبه 9 اردیبهشت1393 - 9:48pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ممنون انشالله بتنم کمک کنم ولی بیس اصلی کمک رو باید اقا حمید انجام بده چون برام تمرکز یخورده سخته و فشار به سرم میاد

سه شنبه 9 اردیبهشت1393 - 10:23pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

mahdi8877 نوشته است:
ممنون انشالله بتنم کمک کنم ولی بیس اصلی کمک رو باید اقا حمید انجام بده چون برام تمرکز یخورده سخته و فشار به سرم میاد

ممنون استاد بنده بخاطر وضعیتتون هم متاسفم و آرزوی سلامتی شما را دارم!
بله بنده از حمید جان درخواست کردم و مثل همیشه به درخواست بچه ها پاسخ قانع کننده و مثبت داده اند !
در اینجا دوباره از ایشان خواهش می کنم که در این امر به ما کمک کنند !

سه شنبه 9 اردیبهشت1393 - 10:29pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

حمید جان طبق فرمایش شما و عکس های متفرقه از مراحل پاکسازی رزین

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

چهارشنبه 9 اردیبهشت1393 - 12:26am
مدیر کل
مدیر کل

خیلی ممنون وحید جان. البته این تصاویر زیاد فایده نداره! کیفیت باید خیلی بالاتر از این حرفها باشه. فقط تصویر سوم تا حد زیادی بدردبخور هست. سعی کنین تصاویرتون تار نباشه و وضوح بالایی داشته باشه تا بشه دقیقا همه جزئیات رو درش دید. در ضمن لطف کنین لیستی از قطعات رو هم مطابق اون چیزی که خودتون میتونین تشخیص بدین تهیه کنین. البته فعلا شماره آیسی ها رو دقیق بفرمایین. اگر مشکلی در آیسیها نداشتیم میریم سراغ باقی کار. چون بقیش دیگه خیلی راحت تر میشه.

چهارشنبه 9 اردیبهشت1393 - 12:45am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

حمید نوشته است:
خیلی ممنون وحید جان. البته این تصاویر زیاد فایده نداره! کیفیت باید خیلی بالاتر از این حرفها باشه. فقط تصویر سوم تا حد زیادی بدردبخور هست. سعی کنین تصاویرتون تار نباشه و وضوح بالایی داشته باشه تا بشه دقیقا همه جزئیات رو درش دید. در ضمن لطف کنین لیستی از قطعات رو هم مطابق اون چیزی که خودتون میتونین تشخیص بدین تهیه کنین. البته فعلا شماره آیسی ها رو دقیق بفرمایین. اگر مشکلی در آیسیها نداشتیم میریم سراغ باقی کار. چون بقیش دیگه خیلی راحت تر میشه.

حمید جان مجبورا با موبایل گرفتم اگه با کیفیت می خوایید ایمیل ببید براتون آپلود کنم چون تو انجمن محدودیت داره !
الان دارم بیشتر روش کار می کنم تا تمیز تر بشه!!!! :ymblushing:

چهارشنبه 9 اردیبهشت1393 - 12:49am
مدیر کل
مدیر کل

وحید جان ترجیحا همینجا بفرستین! اصلا دوست ندارم پسفردا بعضی دوستان ادعا کنن مدار خاصی برای بنده فرستاده شده که بهره برداری شخصی کردم! شما میتونین تصویر رو زیپ کنین حجمش پایین میاد. از این گذشته بصورت زیپ تا حجم خیلی بیشتری رو هم قبول میکنه.
از این گذشته عرض کردم شما زحمت بکشین ابتدا لیست آیسیها رو خودتون برای ما بنویسین ببینیم چه ایسیهایی هست و اصلا گیر میاد یا نه.

چهارشنبه 9 اردیبهشت1393 - 12:54am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

حمید نوشته است:
وحید جان ترجیحا همینجا بفرستین! اصلا دوست ندارم پسفردا بعضی دوستان ادعا کنن مدار خاصی برای بنده فرستاده شده که بهره برداری شخصی کردم! شما میتونین تصویر رو زیپ کنین حجمش پایین میاد. از این گذشته بصورت زیپ تا حجم خیلی بیشتری رو هم قبول میکنه.
از این گذشته عرض کردم شما زحمت بکشین ابتدا لیست آیسیها رو خودتون برای ما بنویسین ببینیم چه ایسیهایی هست و اصلا گیر میاد یا نه.
ممنون حمید جان بنده قصد جسارت نداشتم ! و همچنین اطلاعاتی در مورد حجم ارسال اطلاعات بصورت زیپ !حتما لیست قطعات آیسی ها رو تهیه می کنم حمید جان !

چهارشنبه 9 اردیبهشت1393 - 1:00am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اینم از مشخصات ایسی ها البته تا جایی جا داشت دقت کردم اشتباه سحوی بنده را ببخشید.....!

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

چهارشنبه 9 اردیبهشت1393 - 1:28am
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

سلام
شرمنده وحید جان من فقط شبها انلاین هستم
ولی این نوع رزین همانطور که خودت کشف کردی با حرارت براحتی کنده میشه
البته باید این حرارت خیلی ملایم باشه که به سایر قطعات اسیب نرسونه

مابین انسانها چیزی نیست جز دیوارهایی که خودشان ساخته اند.

چهارشنبه 9 اردیبهشت1393 - 1:39am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 129 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 ... 13  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: fish , mnbvcxzaqwsx , zagalo16 , حسين رشاد و 137 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure