انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 6 اردیبهشت1403 - 10:39pm

پاسخ به موضوع  [ 129 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13  بعدی
 کالبد شکافی دستگاه لورنز x2 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

حمید نوشته است:
وحید جان فکر کنم اینجا کاملا حق با ناصر هست! =(( :D
واقعا مدار رو به همین سادگی بر باد دادین رفت؟ آخه بر چه اساسی؟ شما از من سوال میکردین خب خیلی ساده جواب میدادم! الان با انبوهی از مقادیر خازن مجهول چکار میشه کرد؟ همه چیزش هم دقیق مشخص میشد باز هم ساختش ساده نبود چه برسه به اینکه خازنها معلوم نباشن! متاسفانه چون مدار تقریبا انالوگ هست فکر میکنم خازنهای مهمی در مدار داریم که مقدارشون واقعا تاثیر اساسی در کارکرد دستگاه داره!

من متءسفانه به کوروش XFX اعتماد کرده بودم !!!
که مصلا داشته کمک می کرده تا تمام مدار رو قطعاتش رو مشخص کنم بعد از اینکه تمام اطلاعات را براش ارسال کردم ! رفت که رفت !
هر چی بی سواده و دروغ گو گیر ما میاد !!!
شرمنده حمید جان اگه نیاز دارید بقیه اطلاعات رو هم میزارم چون شنیدم داره با اطلاعاتی که من بهش دادم مخ دیگران رو میزنه شاید با نشرش جلوش گرفته بشه !!!
:( :(

سه شنبه 14 مرداد1393 - 8:10pm
مدیر کل
مدیر کل

عجب! پس ایشون هم به چنین مسیری رفت! =(( :ymsigh:
اشکالی نداره وحید جان شما اگر مطلب دیگری هست بذارین بهرحال شاید کمک بکنه.

سه شنبه 14 مرداد1393 - 8:12pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

بله حمید جان گرگ در لباس میش !
دیگه خسته شدم مجبورم که بگم الان که متوجه شدم نه تنها از من سوء استفاده کرده بلکه با نفهمی و بی سوادیش چه ضرری بهم زده !
میدونم که داره می خونه بهتره که دیگه بپستم نخوره !آقا س.......!

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

سه شنبه 14 مرداد1393 - 8:18pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اینم تقریبا فایل کامل

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

سه شنبه 14 مرداد1393 - 8:29pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

متاسفانه به خاطر چنین مسایلی من اصلا موافق کار رو مدارات نیستم
اینجا هستیم تا مثلا کمک کنیم یه عده بسازن برن کاوش و از کلاه برداریها جلوگیری بشه و پول هنگفت بابت ستگاه ندیم
اما با کمال وقاحت یه عده بدتر ضربه میزنن و خودشون به جمع این کلاه برداران می پیوندن.

چه فرقی میکنه هدف ما اینه که دست یه عده ندار رو بگیریم و با کمترین هزینه یه فلزیاب دستشون بگیرن اما
همین کاربران این مدارات رو بیرون با قیمتهای نجومی و حتی بیشتر از شرکتی به فروش میرسونند.

اینکه این مدارات رو با قیماهایی بیشتر از شرکتی بفروشن به نظر شما چه باید گفت؟ چی اسمشو بزاریم؟ لابد خیرخواهی؟ یا کمک به هموطن؟
یا .....!!!

این آقای اف ایکس هم متاسفانه باید بگم از این دسته هستن که اوایل مثلا کاربر مورد اعتماد انجمن بود و طرفدار پروپا قرص.
و نقش یه خیرخواه رو بازی میکرد اما چیشد....؟
این اواخر ادعاهای مطرح کرد در مورد چنس و تی ال که بنده ازشون مدرک خواستم تو تایپکهای مربوطه... اما هیچ توجهی به خواسته بنده نکردند!!!
با این جواب ندادنش ثابت شد که دروغ گفته و فقط پرمدعا تشریف دارن.
و منم خبر دارم که با ساخت فلزیاب چه فروشهایی که نکردن!!!

فقط میتونم بگم متاسفم.......!

سه شنبه 14 مرداد1393 - 10:47pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

کانی جان بنده تا چند وقت پیش طرز فکر شما را داشتم !!
اما اینکه فکر کنید نباید علم گسترش پیدا کنه و نباید پیشرفتی در کار باشه چون در هر صنفی و جمعی افراد شیاد وجود دارند این نمیشه رفتار درست !!
بنده نظرم اینه که باید هر کس در جایگاه خودش کار درست رو انجام بده اینطوری گره از مشکلات دیگران وا میشه !!
و طرف مقابل هم باید در این راستا که در دام این شیادین نیوفته با کمی بالا بردن آگاهی خودش نگذاره تا افراد شیاد بهش ورود کنن !!
بله خیلی چیزها ایراد داره همش و همش از عدم آگاهی مردمه دوست عزیز !
ببخشید قصد جسارت نداشتم !
موفق باشید

چهارشنبه 15 مرداد1393 - 11:39am
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

درسته واسه چند نفری که میان انجمن ها و می بینن این حرف شما صحت داره
اما کسانی که از این به اصطلاح علمی که گفتی باخبر نیستن و نمیدونن انجمن و سایت چیه و اینا

میرن از همین اف ایکس ها میلیونی میخرن. اونم با برندها و برچسب های شرکت های خارجی.

حال این پیشرفت علمی که گفتید گسترش پیدا کنه کجا به درد میخوره؟ واسه چه کسانی؟

واسه اقلیت؟ یا واسه اکثریتی که با الفبای علم و سایت و انجمن و مدارات آشنا نیستن؟

چهارشنبه 15 مرداد1393 - 11:49am
استادیار
استادیار

محل اقامت: ایران
vahid_vxm نوشته است:
حمید نوشته است:
واقعا مدار رو به همین سادگی بر باد دادین رفت؟ آخه بر چه اساسی؟ شما از من سوال میکردین خب خیلی ساده جواب میدادم! الان با انبوهی از مقادیر خازن مجهول چکار میشه کرد؟ همه چیزش هم دقیق مشخص میشد باز هم ساختش ساده نبود چه برسه به اینکه خازنها معلوم نباشن! متاسفانه چون مدار تقریبا انالوگ هست فکر میکنم خازنهای مهمی در مدار داریم که مقدارشون واقعا تاثیر اساسی در کارکرد دستگاه داره!

که مصلا داشته کمک می کرده تا تمام مدار رو قطعاتش رو مشخص کنم بعد از اینکه تمام اطلاعات را براش ارسال کردم ! رفت که رفت !
شرمنده حمید جان اگه نیاز دارید بقیه اطلاعات رو هم میزارم چون شنیدم داره با اطلاعاتی که من بهش دادم مخ دیگران رو میزنه شاید با نشرش جلوش گرفته بشه !!!

سلام و درود

وحید جان من کارکرد این فلزیاب و به تازگی از نزدیک دیدم.ثبات خوب و...دقیقا شبیه به پالس استار...چند ثانیه یه بار هم یه بوق میزدش.فک کنم به خاطر بالانسش باشه....نتایج تست با کلون pi2 یکی هستش.اینو با فلزات مختلف تست کردم.به نظر من که اصلا ارزش کپی نداره...کلون از این خییییییلی بهتره...دوستانی که دنبال پالس استار هستند هم توجه کنن که کلون pi2 هم دیجیتال هستش و دقیقا هم به اندازه اینا برد داره :-BD

چهارشنبه 15 مرداد1393 - 12:25pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

كرمي نوشته است:
vahid_vxm نوشته است:
حمید نوشته است:

سلام و درود

وحید جان من کارکرد این فلزیاب و به تازگی از نزدیک دیدم.ثبات خوب و...دقیقا شبیه به پالس استار...چند ثانیه یه بار هم یه بوق میزدش.فک کنم به خاطر بالانسش باشه....نتایج تست با کلون pi2 یکی هستش.اینو با فلزات مختلف تست کردم.به نظر من که اصلا ارزش کپی نداره...کلون از این خییییییلی بهتره...دوستانی که دنبال پالس استار هستند هم توجه کنن که کلون pi2 هم دیجیتال هستش و دقیقا هم به اندازه اینا برد داره :-BD

سلام جناب آقای کرمی
خیلی ممنون از اعلام نتیجه تست دستگاه تون
استاد میشه نتیجه تست دستگاه X2 و پالس استار و pi2 رو بیان بفرمایید !
قصد جسارت ندارن ! می خوام بدونم آیا تست شما با عملکرد سابق دستگاه ما یکی بوده !
چون دستگاه ما وقتی بالانس می شد دیگه بوق نمی زد !

چهارشنبه 15 مرداد1393 - 6:33pm
استادیار
استادیار

محل اقامت: ایران
وحید جان چیزی که من به عنوان لورنز x2 دیدم هرچند ثانیه یه بوق میزد مطمئنم..با لوپ45 یه صفحه مسی10*10 رو لورنز و پالس استار دقیقا هم اندازه هم سنس میکردن :-? فک کنم کمتر از 70 سانت ولی کلون یه10 سانتی بیشتر میزد....من دستگاه لورنز و بازش کردم.دور فیبر قسمت رگولاتورهاش رزین نداشت ولی بقیه مدار تو رزین بود :-? چیزی که برام جای سوال داشت این بود که کلون بهتر از اینا ظاهر شد :-?

چهارشنبه 15 مرداد1393 - 8:28pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 129 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: mikimaus , Protect6a و 120 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure