انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 30 اردیبهشت1403 - 6:34pm

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 269 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 ... 27  بعدی
 فروش فلزیاب چنس با آخرین تغییرات توسط آقا مجتبی 
نویسنده پیغام
مدیر کل
مدیر کل

اونطور که ما داریم این دستگاه رو در میاریم بنظر من خیلی بیشتر از این حرفها میارزه! ;) بارها عرض کردم مدار فلزیاب اونم پالسی تا دلتون بخواد موجوده! کیت هم همینطور! اینکه اکثرا از عملکرد این دستگاههای دستساز راضی نیستن بخاطر کیفیت کلی ساخت هست! حالا هم قطعات هم مونتاژ هم اسکلت و بخصوص کیفیت لوپ و حتی مساله باطری و شارژر! تا همه اینا در حد عالی نباشن شما مدار لورنز رو هم بتونی بسازی ؛ اندازه یک فلزیاب پالسی معمولی ولی خوش ساخت هم جواب نمیده! به همین دلیل ساخت خوب یک فلزیاب خیلی ارزش داره. حالا ما مداری مثل چنس رو انتخاب کردیم که از نظر من استانداردهای خوب و مناسب و بدردبخوری رو در اختیار اپراتور میذاره و از طرفی برای ساخت انبوه هم بلحاظ سیستم دیجیتال مطمئن تر هست.
قیمت دستگاه چنس فعلا 2 تومن عنوان شده. این کمترین قیمتی هست که برای آقا مجتبی ارزش داشته که دستگاه رو بسازن! ولی گذر زمان مشخص میکنه که ارزش دستگاه نهایی چقدر هست! امیدوار هستم در ساخت هم مشکلی پیش نیاد.
در خصوص مشخصات هم که این مدار به اندازه کافی شناخته شده هست و توی انجمن همه شاهد پیشبرد این پروژه بودن. مشخصات کمی از مدار موجود در انجمن بهتره. تاکید میکنم بیشتر مسائل سر کیفیت ساخت هست. هر وقت دستگاه نهایی توسط اقا مجتبی حاضر بشه مثل گذشته مشخصات محصول رو هم همراه تصاویر در انجمن قرار میدیم. توصیه میکنم دوستان عجله نکنن. ریزه کاریهای زیادی هست که برای تولید بصورت تعداد باید در نظر گرفت.

دوشنبه 8 اردیبهشت1393 - 11:19pm
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

ممنونم مهندس جان مطمعنیم که داری روی خورده کاریهاش کار میکنی تا به بهترین شرایط ایده ال در بیاد چه از ثبات چه از بردش و این جز تلاش و تجربه و زحمت شبانه روز چیز دیگه ای رو نمی طلبه

درکوی نیک نامان...ماراگذر ندادند

سه شنبه 9 اردیبهشت1393 - 11:18am
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: کوردستان شاباد
سلام خدمت همگی اگه لطف کنید جدول عمق زنیش رو هم بزارید خوبه و ایا تفکیک داره با تشکر

هه ر بمینی کورد و زوان کوردی

سه شنبه 16 اردیبهشت1393 - 1:54pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درود بیکران.
مهندس حمید مهندس مجتبی این محصول چی شد بلأخره(چنس)?? ب کجا رسید کارش? مشتاقیم

شهریاری که نداند شب مردمانش چگونه به صبح میرسد گورکن گمنامیست که دل به دفن دانایی بسته. نقل از گزنفون *** کورش بزرگ***

سه شنبه 23 اردیبهشت1393 - 7:07pm
مدیر کل
مدیر کل

مراحل پایانی رو طی میکنه! :D

سه شنبه 23 اردیبهشت1393 - 7:33pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: خراسان شمالی
سلام مجتبی جان منم این فلزیاب جنس را میخاستم اگه زحمتی نیست یکی هم برای من درست کنید ,با تشکر فراوان برادر عزیز.فقط یه چیزی که هست آیا این فلزیاب هم رو سفال بوق میزنه یا نه چون یکی من دارم که هم رو سفال و رو بعضی از سنگای اهنی بوق میزنه.

خداوندا ارامشی ده تا بپذیرم انچه را نمیتوانم تغییر دهم

سه شنبه 23 اردیبهشت1393 - 10:16pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

حمید نوشته است:
مراحل پایانی رو طی میکنه! :D

توکل ب خدا ک وسیله خوبی دربیاد ازش.مهندس دقت کنیا :D خسته نباشید دارین.. :-*

شهریاری که نداند شب مردمانش چگونه به صبح میرسد گورکن گمنامیست که دل به دفن دانایی بسته. نقل از گزنفون *** کورش بزرگ***

چهارشنبه 24 اردیبهشت1393 - 8:02am
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

انشالله که وسیله خوبی از اب درمیاد و رضایت همه رو بخودش جلب میکنه هدف این انجمن هم همینه واقعا یه فلزیاب خوب که با ردیابمون مچ بشه نیازه.و مهندس حمید هم دارن تلاششونو میکنن که به اتمام برسه اگه خدا بخواد @};-

درکوی نیک نامان...ماراگذر ندادند

چهارشنبه 24 اردیبهشت1393 - 9:32am
مدیر کل
مدیر کل

جعفر جان مشکلی نیست برای شما هم درست میکنم .
دوستانی که این نقطه زن چنس رو میخوان همینجا اعلام کنند و درخواست بدن بعدا که موقع اش شد به انها پیام خصوصی میدم که مبلغ رو پرداخت کنند . و کسانیکه بهم اعتماد دارند و از خریداران قبلی بنده هستند میتونند پیش خرید کنند جهت خرید قطعات این دستگاه و انها از اولین نفرات هستند جهت تحویل این دستگاه

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

http://www.aparat.com/felezjoo
viewtopic.php?f=17&t=3526

چهارشنبه 24 اردیبهشت1393 - 11:03am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: البرز
آقا مجتبی میشه یه عکس از دستگاه واطلاعات کلی ولوازم جانبی رو اعلام کنی. ممنون میشم.{+قیمت} @};-

چهارشنبه 24 اردیبهشت1393 - 11:25am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 269 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 ... 27  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: khani , panther1390 , vahidtiger و 70 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure