انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 30 اردیبهشت1403 - 4:51pm

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 269 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 ... 27  بعدی
 فروش فلزیاب چنس با آخرین تغییرات توسط آقا مجتبی 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درود بر همگی. عرض خسته نباشید خدمت دو مهندس گل سایت. منم موافقم با این قضیه و باید بچه ها یک نقطه زن کنار ردیابشون داشته باشن. من از کارایی چنس اطلاعی ندارم ولی تاییدکننده پروپاقرص سیستمای روسی ام.. این روسها نژادشون دستکاری نشده کارشون درسته، بیشتر از آمریکاییا توو این زمینه قبولشون دارم. ی تاپیک مجزا برای اعلام مشخصات و وسایل تحویلی باید زده بشه دوستمون کورش عزیز صحیح میفرمایند..

شهریاری که نداند شب مردمانش چگونه به صبح میرسد گورکن گمنامیست که دل به دفن دانایی بسته. نقل از گزنفون *** کورش بزرگ***

جمعه 5 اردیبهشت1393 - 10:03pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

مجتبی نوشته است:
با تشکر از دوستان عزیز مخصوصا اقای رامین که پیگیر مستمر هستند در مورد این نقطه زن چنس
ببینین دوستان مشکلی نیست من ساخت این دستگاه چنس رو برعهده میگیرم اما شما هم باید همکاری کنین یعنی من باید پول هزینه اولیه این دستگاه رو که به تعداد باید خرید رو داشته باشم یا نه که برم تهران بخرم . و اصلا باید ببینم تقاضا کننده چند نفرند که برام بصرفه .
برای این موضوع اونهایی که واقعا این دستگاه رو میخوان و به ما اعتماد دارند میتونند پیش خرید کنند و مبلغ رو به حسابم واریز کنند و تقریبا حداکثر یک ماه دیگه براشون ارسال کنم و اینم بشرطی انجام میشه که حداقل 20 نفر اعلام آمادگی کنند و مبلغ رو به حسابم واریز کرده باشند .
قیمت این دستگاه دو میلیون تومانه چون خودتون میدونین بنده تنها نیستم باید جوابگو همکارانم باشم تا کار به نحو احسن انجام بشه و به خط تولید انبوه برسه . اوایل اگه دقت کرده باشین این ردیاب ما بچه ها مبلغ رو واریز میکردند و حتی دو ماه هم منتظر میشدند و براشون ارسال میکردم اما الان کار سریع شده و دو تا همکار گرفتم و همزمان با من کمک میکنند درسته شاید اینطوری سهم من کمتر بشه اما سرعت عمل میره بالا و دیگه کسی انتظار نمیکشه . فکرشو بکنین الان همینکه کسی مبلغ دستگاه ردیاب رو واریز کنه سریع همانروز براش میفرستم یا درنهایت فردای انروز و 48 ساعت بعد بدستش میرسه . مسئله نقطه زن هم همینطوره .
درمورد کم کردن قیمت این چنس خواهشا جا نداره این دستگاه هم مانند ردیاب باید سهم دیگران رو بدم یعنی تنها نیستم , از جمله 30% سهم مهندس حمید طراح و مدیریت محترم کل انجمن که زحمت میکشن جوابگوی مسائل فنی این انجمن رو برعهده دارند و 20% درصد هم هزینه قطعات برمیداره و 10% هم سهم دو نفر از همکاران مابقی 40% سهم بنده هست حالا شما میخواین این 40% رو برام کم کنین ایراد نداره :(

البته من به خاطر این پست پیشاپیش عذر میخوام
مجتبی جان با این حسابی که شما فرمودین پس یه کارخانه تولید به عنوان مثال کولر 2000 نفر کارگر و طراح و مدیر و ... داره پس باید هر یک کولر را قیمت نجومی بزاره
در ثانی واقعا قیمت 2 میلیووووووووووووووووون اون هم واسه چنس از یک کم بی انصافی خیلی بیشتره

............................... بیا گنــاه کنیــم، جایی که خــدا نباشد..........................

شنبه 6 اردیبهشت1393 - 10:29pm
مدیر کل
مدیر کل

amir6m نوشته است:
مجتبی نوشته است:
با تشکر از دوستان عزیز مخصوصا اقای رامین که پیگیر مستمر هستند در مورد این نقطه زن چنس
ببینین دوستان مشکلی نیست من ساخت این دستگاه چنس رو برعهده میگیرم اما شما هم باید همکاری کنین یعنی من باید پول هزینه اولیه این دستگاه رو که به تعداد باید خرید رو داشته باشم یا نه که برم تهران بخرم . و اصلا باید ببینم تقاضا کننده چند نفرند که برام بصرفه .
برای این موضوع اونهایی که واقعا این دستگاه رو میخوان و به ما اعتماد دارند میتونند پیش خرید کنند و مبلغ رو به حسابم واریز کنند و تقریبا حداکثر یک ماه دیگه براشون ارسال کنم و اینم بشرطی انجام میشه که حداقل 20 نفر اعلام آمادگی کنند و مبلغ رو به حسابم واریز کرده باشند .
قیمت این دستگاه دو میلیون تومانه چون خودتون میدونین بنده تنها نیستم باید جوابگو همکارانم باشم تا کار به نحو احسن انجام بشه و به خط تولید انبوه برسه . اوایل اگه دقت کرده باشین این ردیاب ما بچه ها مبلغ رو واریز میکردند و حتی دو ماه هم منتظر میشدند و براشون ارسال میکردم اما الان کار سریع شده و دو تا همکار گرفتم و همزمان با من کمک میکنند درسته شاید اینطوری سهم من کمتر بشه اما سرعت عمل میره بالا و دیگه کسی انتظار نمیکشه . فکرشو بکنین الان همینکه کسی مبلغ دستگاه ردیاب رو واریز کنه سریع همانروز براش میفرستم یا درنهایت فردای انروز و 48 ساعت بعد بدستش میرسه . مسئله نقطه زن هم همینطوره .
درمورد کم کردن قیمت این چنس خواهشا جا نداره این دستگاه هم مانند ردیاب باید سهم دیگران رو بدم یعنی تنها نیستم , از جمله 30% سهم مهندس حمید طراح و مدیریت محترم کل انجمن که زحمت میکشن جوابگوی مسائل فنی این انجمن رو برعهده دارند و 20% درصد هم هزینه قطعات برمیداره و 10% هم سهم دو نفر از همکاران مابقی 40% سهم بنده هست حالا شما میخواین این 40% رو برام کم کنین ایراد نداره :(

البته من به خاطر این پست پیشاپیش عذر میخوام
مجتبی جان با این حسابی که شما فرمودین پس یه کارخانه تولید به عنوان مثال کولر 2000 نفر کارگر و طراح و مدیر و ... داره پس باید هر یک کولر را قیمت نجومی بزاره
در ثانی واقعا قیمت 2 میلیووووووووووووووووون اون هم واسه چنس از یک کم بی انصافی خیلی بیشتره

امیر جان اون کارخانه که نمیاد به تک تک کارگران و طراحان درصد بده که بهشون حقوق میده اما من قراردادم با اینها درصد دادنه و باید سهم هرکدام رو با هر دستگاهی بدم .
اتفاقا قیمت مناسبیه دو میلیون شما چنس رو دست کم گرفتین حالا بعدا درستش میکنم کاربران میگیرن تست میکنند و اعلام میکنن فعلا که منتظر تغییرات و فیبر جدید این مدار هستم که بدستم برسه مابقی تغییرات هم بنده انجام میدم ایشاالله این چنس به بهترین بهره کاری برسه .

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

http://www.aparat.com/felezjoo
viewtopic.php?f=17&t=3526

یکشنبه 6 اردیبهشت1393 - 1:31am
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

دیگه تاپیک جداگانه ای برای چنس نباید زده شه همین جا خود چنس ساخته شده توسط اقا حمید و اقا مجتبی را میبینین و سایر مشخصاتی که این چنس داره رو همینجا بیان میکنن من قبلا هم گفتم دیگه زیر 2تومن کسی بخوادبرای نقطه زن هزینه کنه نکنه خیلی بهتره واقعا جدی دارم میگم حالا نه این چنس باشه هر دستگاه دیگری رو هم که میخواد باشه یا دنبال شرکتیهای معروف که امتحانشو پس دادن باشین که قیمتاشونم معلومه بالای 10تومنه یا همین دستسازها که میدونین سازندش کیه اگه خرابم شد براتون درست میکنه و میدونین دارین چی میگیرین من جماعتی رو دیدم تو همین سایتها عضو میشن با کمترین مبلغ دستگاه رو میخرن و میبرن بیرون به کسایی که تازه پا به دنیای فلز یابی گذاشتن رو به چندین برابر میفروشن اینه که یه سری میگن اقا زیاده اقا زیاده 2تومن اخه یکی نیست بگه بابا جون تو که 2تومن رو نداری هزینه کنی چه جوری میخوای دنبال دفینه بری روی صحبتم به فرد خاصی نیست من حتی خودمو دارم مثال میزنم که سوء تعبیر نشه.شرکتی هم که عمرا این جماعت بتونن برن سمتش فقط یه قیمت خشک و خالی رو بگیرن .یا نگیرین کلا دو راین این کارهارو خط بکشین برین دنبال زندگیتون یا نداری دیگه حداقل هزینه رو که باید بکنی که .چرا اقا مجتبی میتونه همون چنس رو با 1 تومن هم سر هم بیاره ولی اون چنس کجا با اینی که میگه 2تومن کجا .مدار رو تقویت کردن شرطه لوپهارو با دقت درست کنی شرطه و جایی اگه مشکل داشت باز اقا مجتبی هست پشتیبانی میکنه و خلاصه خیلی چیزای دیگه.

درکوی نیک نامان...ماراگذر ندادند

دوشنبه 8 اردیبهشت1393 - 11:50am
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

انشاالله نمونه ساخته شده و ارتقا داده شده اش رو اقا مجتبی تو همین تاپیک میزارن با تمام مشخصات که کاربرای عزیز ببینن خود دستگاه رو با مشخصات کامل که بتونن یه انتخاب درست و کامل رو داشته باشن

دوشنبه 8 اردیبهشت1393 - 11:52am
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان
آقا رامین عزیز ممنون از توضیحات شما.
ولی بهتره این موضوع زیاد کش داده نشه و همه دوستان هم نظرشون رو اعلام کنن.
اینکه کار اقا مجتبی و آقا حمید درسته شکی درش نیست و واقعا همیشه دست همه رو گرفتن.
ولی من از اول تاکید کردم که چیزی که برا قیمت مطرح میشه باید خیلی منصفانه باشه.
واسه همین عقیده بنده اینه که یک نظرسنجی عمومی انجام بگیره و کاربرا هم شرکت کنن.
یاحق @};-

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

دوشنبه 8 اردیبهشت1393 - 12:30pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

لایک

دوشنبه 8 اردیبهشت1393 - 1:47pm
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

خوب بینا جان کاملا حرف شما درسته اگه به پستهای بنده هم نگاه بندازی گفتم که بزار نمونش ساخته بشه و توضیحاتی در مورد ثبات و عمقش داده بشه بعد دوستان نظراتشونو بدن همانند ردیاب که اول نمونش ساخته شد توضیحاتشم داده شد بعد کاربرا تقاضا کردن.قیمتشم که اعلام شده.

دوشنبه 8 اردیبهشت1393 - 5:29pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: کردستان
سلام دوستان
به نظر من قیمت منصفانه است ولی اقا مجتبی و مهندس حمید هم باید تخفیفی به کاربرای فعال سایت بدن این منصفانه تر است که کاربرای قدیمی وفعال با کاربرای تازه وارد یا کاربری که سال به سال میاد فرق داشته باشند...

(( آیا خداوند برای بنده اش کافی نیست)){سوره زمر آیه 36}

دوشنبه 8 اردیبهشت1393 - 10:10pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

mani1063 نوشته است:
سلام دوستان
به نظر من قیمت منصفانه است ولی اقا مجتبی و مهندس حمید هم باید تخفیفی به کاربرای فعال سایت بدن این منصفانه تر است که کاربرای قدیمی وفعال با کاربرای تازه وارد یا کاربری که سال به سال میاد فرق داشته باشند...

درود. حرف مانی رو تصدیق میکنم.. این دو عزیز ب بچه ها لطف داشتن همیشه مطمئنا برای این چنس هم هوای کاربرای فعال رو دارن ک اکثرا میان سایت و فعالیت داشتن.. :)

شهریاری که نداند شب مردمانش چگونه به صبح میرسد گورکن گمنامیست که دل به دفن دانایی بسته. نقل از گزنفون *** کورش بزرگ***

دوشنبه 8 اردیبهشت1393 - 10:57pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 269 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 ... 27  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Majestic12 و 102 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure