انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : چهارشنبه 19 اردیبهشت1403 - 6:15am

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 269 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 23 , 24 , 25 , 26 , 27  بعدی
 فروش فلزیاب چنس با آخرین تغییرات توسط آقا مجتبی 
نویسنده پیغام
مدیر کل
مدیر کل

مهدی نوشته است:
آقا مجتبي براي ثبات بهتر روي خاك بعد از شيلد لوپ دقيق به اندازه گردي لوپ يونوليت 5 سانتي رو برش داده و در زير لوپ بچسبونيد و بعد دورتادورش رو با لنت بچسبونيد هدف از اين كار رعايت و حفظ فاصله واقعي لوپ با زمن هست تا ثبات از اين طريق بيشتر هم ميشه

اقا مهدی مگه اینطوری هم میشه اگر ما بیایم یونولیت نصب کنیم زیر لوپ رو هم یه مقدار سنگینتر میشه و هم دستو پا گیر و هملش مشکل میشه و تازه این یوننولیت رو که نمیتونن روی زمین بکشن بهرحال یه مقدار باید بالای سطح زمین قرار بگیره خب چه کاریه همان لوپ رو تنظیم زمین میکنن و حرکت میکنن . :D

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

http://www.aparat.com/felezjoo
viewtopic.php?f=17&t=3526

چهارشنبه 16 مهر1393 - 4:22am
مدیر کل
مدیر کل

دوستان اینم از لوپ گرد 55 سانتی و کویل یک دریک که راحت تا میشه و داخل کیف لنسر جاساز میشه و اون لوپ 55 سانتی هم همراه با دستگاه داخل کیف دف موسیقی قرار داده میشود . جهت حمل نقل بهتر وسریعتر . تستی که درخانه انجام دادم با این سایز لوپ فرق محسوسی با لوپ قبلی نداشت البته این لوپها رو من کاملا با اسپری گرافیت پوشاندم و ضد آب کردم وارنیش نداشتم که روی لوله ها بکشیم مطمئنا زیباتر و ضد اب تر میشه انشاالله تا چند روز اینده رفتم جهت خرید قطعات حتما وارنیش رو تهیه میکنم چون سایز بزرگیه هرجایی ندارند .

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

جمعه 25 مهر1393 - 4:16am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دستت درد نکنه آقا مجتبی خیلی شیک شدن :ymapplause: @};-

باد می وزد …
میتوانی در مقابلش هم دیوار بسازی ، هم آسیاب بادی
تصمیم با تو است . . .

جمعه 25 مهر1393 - 4:36am
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

مجتبی جان الان بهتر از قبل شده اسپورت تر شده فقط نتیجه تستهارو کی قرار میدین که دوستان با توجه به زحمات جنابعالی بیوگرافی این چنس رو از نظر عمل کرد دستگاه .عمق زنی.ثبات و چیزای دیگه رو داشته باشن تا بتونن یه نقطه زن خوب رو مکمل ردیابشون بکنن.بازم ممنون از زحمات شما و یه خسته نباشید

درکوی نیک نامان...ماراگذر ندادند

جمعه 25 مهر1393 - 6:00pm
کاربر فعال
کاربر فعال

اقا مجتبی دستت درد نکنه شیک شده
اما یه سوال
برای درست کردن این نوع لوپ به جای سیم تفلون حتما از کابل آیفون استفاده کردید آیا نویزش بیشتر نشده
ممنون

جمعه 25 مهر1393 - 8:54pm
مدیر کل
مدیر کل

moj2006 نوشته است:
اقا مجتبی دستت درد نکنه شیک شده
اما یه سوال
برای درست کردن این نوع لوپ به جای سیم تفلون حتما از کابل آیفون استفاده کردید آیا نویزش بیشتر نشده
ممنون

نه خیر از سیم برق شهر از نوع افشان استفاده کردم اول روی هوا پیچیدم به همان اندازه قطر لوله بعد جسبش زدم بعد یه قسمت رو برش دادم کابل رو داخل لوله کردم بعد دونه به دونه بهم لحیم کردم اینطوری شد که کابل داخل لوله رفت طبق همان ظرفیت و اهم قبلی
البته گارد این دو لوپ هم مانند عنکبوتی شد 10 که عالیه

جواب اقا رامین عزیز انشاالله بزودی تست هم انجام میدم و فیلم میگیرم .

شنبه 26 مهر1393 - 5:54am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام جناب مجتبی قیمت چنس کامل چنده ایا مدار صوتیش تقویت شده،؟

یکشنبه 27 مهر1393 - 12:52pm
مدیر کل
مدیر کل

kamangir نوشته است:
سلام جناب مجتبی قیمت چنس کامل چنده ایا مدار صوتیش تقویت شده،؟

سلام دوست من قیمتش برای این کاربران انجمن دومیلیون تومانه هرچند اصلا بخدا نمیصرفه همش میشه هزینه چون فقط 400 هزار لوپها شدند مخصوصا اون اسپری گرافیت که کمیاب شده حالا اونم اصلش رو من دارم که یک سانتش به کیلو اهم میده :D
درمورد صوتیش که میگین ربطی به تقویت نداره صوت رو که تقویت نمیکنند یا فرستنده یا گیرنده باید تقویت بشه یا هردو درمورد این چنس ضریب تقویتش بالاتر رفته تا جایی که نمیشد زیاد کرد و ثباتش هم بهتر شده و از لوپها هم خیلی روش کار شده . حالا مهندس حمید به وقتش مشخصات کلی این دستگاه رو فروشگاه توضیح میدند .

یکشنبه 27 مهر1393 - 3:28pm
مدیر کل
مدیر کل

آقا مجتبی خسته نباشی. :ymhug:
بنظر من هم این طرح از نظر ظاهری مناسب تر هست و فکر کنم دوستان بیشتر بپسندن و اینقدر ایرادات بنی اسرائیلی نگیرن! :D مساله مهم در مورد لوپ چنس پایین اومدن گارد لوپ هست که اگر 10 باشه دیگه واقعا عالیه!
حالا ما منتظر تستهای درست و حسابی و مشخص در فیلم هستیم تا بتونیم با اطمینان خاطر بیشتری در موردش صحبت کنیم و مشخصاتی که اعلام میکنیم کاملا مستند باشه که بعدا حرف و حدیثی پیش نیاد!

یکشنبه 27 مهر1393 - 4:18pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با عرض سلام و خسته نباشید و خدا قوت خدمت آقا مجتبی طرح زیبا و شکیلیه پس با توجه به تصمیم نهایی شما برای ساخت این مدل لوپ 55 سانتی برای چنس فکر کنم دیگه پرونده لوپ عنکبوتی برای چنس بسته شد آره؟؟؟

یکشنبه 27 مهر1393 - 7:57pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 269 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 23 , 24 , 25 , 26 , 27  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 100 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure