انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 30 اردیبهشت1403 - 5:38pm

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 269 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 21 , 22 , 23 , 24 , 25 , 26 , 27  بعدی
 فروش فلزیاب چنس با آخرین تغییرات توسط آقا مجتبی 
نویسنده پیغام

باسلام خدمت همه بچه های خوب انجمن. پیشنهادی داشتم برای خرید دستگاه چنس ساخت آقا مجتبی

معمولا همه جای دنیا مرسومه که وسیله ای رو که در حال طراحی و ساخت هستش رو میان اعلام عمومی میکنند که اگر کسانی بصورت سفارش و پیش خرید بخواهند آنرا میتونن تهیه کنن که حالا امتیازاتی رو بهش تعلق میگیره . مثلا تخفیف در قیمت خرید و یا همراه با قرعه کشی و یا ....
اگر صلاح میدونند آقایان مجتبی و مهندس حمید در این خصوص که بچه ها بیان تا در زمانی محدود مثلا 2 هفته پیش خرید کنند . هر تعداد یا اگر صلاح نمیدونند همون یک دستگاه رو که به این شکل کمکی هم به آقا مجتبی شده باشه که بتونه یکجا تعداد قطعات بیشتری خریداری کرده و حتی اگر چیزی رو به کسی سفارش ساخت میده مثل دسته لوپ و غیره .. بتونه تخفیف در ثبت سفارش بگیره. اینطوری به همه بچه ها و کلا انجمن هم کمک میشه .. البته این فقط یه پیشنهاد بود. اگر صلاح میدونند اساتید و مدیریت محترم آنرا به رأی عمومی و نظرسنجی بچه ها بگذارند تا نتیجه مشخص بشود. البته بدنیست بسته به شرایط مقتضی آقیان مجتبی و حمید مدیریت محترم ، همینجا دموکراسی رو هم تمرین کنیم. با تشکر و سپاس

سه شنبه 8 مهر1393 - 1:42pm
YIM
کاربر فعال
کاربر فعال

مجتبی نوشته است:
دوستان بنده از اقای سورنا خواهش کردم چند نمونه فیلم از کارکرد این نقطه زن چنس بگیرین از چند مدل فلز پیشاپیش از ایشون تشکر و قدردانی میشود .
درضمن ایشون امروز بهم تلفنی اعلام کردند فلز نقره 5 سانتی رو تونست تو 105 سانت بالوپ 60 سنس کنه که این خیلی عالیه تا حالا من ندیدم دستگاه بتونه تو این متراژ نقره 5 سانتی رو بزنه حالا قراره طلا و مس و اهن و همین نقره رو دوباره تست کنه و فیلم بگیره و اینجا قرار بده تا دوستان جهت خرید بهتر تصمیم گیری کنند .

اين تست رو زير خاك گرفتن اقاي سورنا ؟

سه شنبه 8 مهر1393 - 6:34pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

(-|

چهارشنبه 9 مهر1393 - 9:34pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

چییییییییییی میگییییی
چی شد پس سورنا خان ؟؟

............................... بیا گنــاه کنیــم، جایی که خــدا نباشد..........................

جمعه 11 مهر1393 - 3:35pm
آواتار کاربر

با عرض سلام خدمت اقا مجتبی و اقا حمید
اگر امکان دارد قابلیت ها و مشخصات دستگاه را بیان بفرمائید.که چقدر عمق میزند قابلیت تفکیک فلزات را دارد یا نه؟ لطفا توضیح بفرمائید
ممنون از زحماتتان

انسان کار می کند ، کار انسان را می سازد.

شنبه 11 مهر1393 - 1:04am
مدیر کل
مدیر کل

خواهش میکنم. :ymhug:
نه ایشالا که مشکلی نیست. بهرحال بنده هم از چند جهت طی چند ماه اخیر تحت فشار هستم و واقعا انگیزه کار کردن برام کم شده! امیدوارم روال امور حداقل مثل پارسال پیش بره و یک مقدار توی کار جدی تر باشیم وگرنه با این سطح توقعات دوستان که مشخصا نسبت به روزهای اول انجمن بالاتر رفته ادامه کار سخت تر از این میشه!
در خصوص چنس هم ظاهرا اقا مجتبی کارهای جدیدی کردن که ایشالا همینطور باشه که گفتن و در این صورت میشه به ارائه این فلزیاب بعنوان یک محصول خوب خیلی بیشتر امیدوار بود. بنده چون ریزه کاری های زیادی رو روی مدار چنس انجام دادم که معتقدم بطور صد در صدی تا بحال در هیچ مدار دستساز ایرانی انجام نشده ؛ سرنوشت نهایی کار برام خیلی اهمیت داره. در این خصوص هم یک فیلم واضح و بدون حرف و حدیث از کارایی دستگاه در خاک لازم داریم که اقا مجتبی قولشو دادن و ایشالا بعد از انجام این قضیه میتونیم بصورت رسمی چنس رو مطرح کنیم و ایرادی هم نیست که دیگه در موردش تبلیغ هم بشه! چون من خودم باید اطمینان حاصل کنم که دستگاه در همون حدی هست که میخواستیم و بعد در موردش تبلیغ کنیم که خدای نکرده بعدا شرمنده دوستان نشیم.
اقا مجتبی هم همونطور که فرمودن زحمات خاصی برای ساخت چنس کشیدن که قسمتیش رو فکر نمیکنم هیچ یک از سازندگان دیگر فلزیاب تا الان متحمل شده باشن! بنابراین واقعا حیف هست که قدم آخر کار که شامل تستهای حرفه ای میشه بخوبی انجام نشه و زحمات قبلی هم پایمال بشه.

شنبه 12 مهر1393 - 8:26pm
مدیر کل
مدیر کل

مهندس جان روی چشم حتما بزودی فیلم هم از این چنس میگیرم بخدا فشار کاری زیاد بود نتونستم و میخواستم طرح رو نهایی کنم و این چنس فعلا مشکل حمل و نقل داشت حالا میخوام یه طرحی بهش بدم که بتونن دوستان راحتر حمل و نقل کنند و بزودی عکس و فیلم میذارم .

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

http://www.aparat.com/felezjoo
viewtopic.php?f=17&t=3526

شنبه 12 مهر1393 - 8:31pm

انشاالله.. برای سلامتی و موفقیت آقای مهندس حمید و آقا مجتبی گل و بامرام و بامحبت آرزوی سلامتی و موفقیت آرزومندیم . ( ممنون آقای مهندس حمید)

شنبه 12 مهر1393 - 10:29pm
YIM

بنظر بنده حقیر دستگاههایی رو که کلا آقامجتبی و مهندس حمید کار میککند روی آن ، اسباب بازی نیستند که صرفا جنبه تجاری و کسب سود در آن باشه. که البته این از درستکاری و باوجدان بودن این دو بزرگوار است. لذا بهتراست دوستان تامل و صبر داشته باشند تا نتیجه کار بخوبی حاصل گردد و انشاالله بشه از آن بصورت یک مکمل در کنار 35 استفاده نمود.

شنبه 12 مهر1393 - 10:41pm
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

mogol نوشته است:
بنظر بنده حقیر دستگاههایی رو که کلا آقامجتبی و مهندس حمید کار میککند روی آن ، اسباب بازی نیستند که صرفا جنبه تجاری و کسب سود در آن باشه. که البته این از درستکاری و باوجدان بودن این دو بزرگوار است. لذا بهتراست دوستان تامل و صبر داشته باشند تا نتیجه کار بخوبی حاصل گردد و انشاالله بشه از آن بصورت یک مکمل در کنار 35 استفاده نمود.

موافقم دوست عزیز
ولی خیلی برام جالبه که شما کلا 10 روزه اومدی تو انجمن و 5 تا پست زدی فقط و هر 5 تا هم در مدح اساتید بوده...
گویا آشنایی قبلی دارید
ممنونم میشم نام کاربری قبلیتون رو هم بگید ببینیم این کوه تجربه کی هستش
اینها رو از این جهت عرض میکنم که خدایی نکرده عزیزان جدید الورود به فکر فرو نرن یک وقتی

این مملکت بیشتر از دشمن،خائن وطن فروش داره

یکشنبه 12 مهر1393 - 12:23am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 269 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 21 , 22 , 23 , 24 , 25 , 26 , 27  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: khani و 86 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure