انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 30 اردیبهشت1403 - 10:26pm

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 269 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 19 , 20 , 21 , 22 , 23 , 24 , 25 ... 27  بعدی
 فروش فلزیاب چنس با آخرین تغییرات توسط آقا مجتبی 
نویسنده پیغام
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان
مهندس حمید عزیز ایا راهی هست برای مقابله با مشکل دکلهای فشار قوی؟
من توی تبلیغات بعضی شرکتها دیدم که نوشتن: عدم تاثیر پذیری از دکلهای فشار قوی.
آیا این کار مکانیسم خاصی می طلبه ؟
ممنون میشم توضیح بدین.
یاحق

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

دوشنبه 27 مرداد1393 - 10:03am
مدیر کل
مدیر کل

خب این سوال شما خیلی حالت کلی داره! راه قطعی که اصلا وجود نداره. بفرض ما همه چیز رو بخوبی شیلد کنیم. ولی دستگاهی که با امواج مغناطیسی کار میکنه مشخصه که از همین امواج هم میتونه تاثیر بپذیره! چون اکثر سیستمها بر اساس مغناطیس عمل میکنن ؛ حداقل در فلزیابی راه حل قطعی وجود نداره. مساله چنس هم البته با خیلی دستگاهها متفاوت هست. چون حساسیتش به تغییرات موج زیاده و لذا از هیچ نوع فیلتری نمیتونه استفاده بکنه.
تبلیغات شرکتها هم که بقول شما تبلیغه! اگر این تبلیغات درست بودن که همه در بدر دنبال دستگاه خوب نمیگشتن! :D

دوشنبه 27 مرداد1393 - 10:17am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

اقا این فیلما اماده نشدن؟ :((
کی شروع به فروش میکنید
چرا همه ساکت شدن

یکشنبه 2 شهریور1393 - 8:47pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

آقا به خدا کلی فيلم از چنس گرفتم اما امکان آپ نميده چون با گوشی آن ميشم يعنى از اين همه دوست که چنس رو ساخته يکی يه فيلم دو سه دقيقه ای نميزاره تا بچه ها حال کنن ،،،چه سخاوتی بابا،،،،،،،،،،،،

یکشنبه 2 شهریور1393 - 10:28pm
مدیر کل
مدیر کل

فیلم مدار چنس رو که چندین مورد دوستان در تاپیک ساخت مدارش گذاشته بودن! ولی موضوع این هست که آقا مجتبی قول داده که از دستگاه ساخته شده خودش فیلمی تهیه کنه! بهرحال بنده هم مثل سایر دوستان منتظر هستم! :D

یکشنبه 2 شهریور1393 - 11:29pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام خدمت دوستان .و همچنین آقا مجتبی و حمید عزیز.طبق قولی که داده بودم تستهای از چنسی که آقا مجتبی گرفته بودم رو عرض میکنم .البته اینجا لازم توضیحی بدم ومعذرت خواهی هم از آقا مجتبی بکنم در اویل ساخت چنس خیلی به ایشون فشار آوردم زود برسونه که فرستاد ولی نتیجه عجله من خوب از آب در نیومد ودر موقع ارسال با پست ناجوانمردانه به باکس فشار اومده و از چند جهت شکسته شده بود بماند با پست هم دعوا شد ؟ نتیجه تست قبلی هم در چند صحفه قبل موجوده که راضی کننده نبود و مجتبی هم قبول زحمت فرمودن که تعویض کنن البته با تغییر فیش به سه پین .که نتایج تست در منزل آپارتمان به اینصورت هست ؟
با فلز 20در 15 فیبر مسی با لوپ 60 بارییر 5تا 6 و گارد 20 تا 25 و ایرون مسک 1 از فاصله 1/25 تا 1/28 متر بوق میزد و تست با سکه 500 تومانی 40 تا 45 سانت با لوپ 60 بوق میزد ؟ البته از آقا حمید و مجتبی هم درخواست دارم روش صحیح اپراتوری چنس رو بفرمایید هرچند در فایل هم فرمودند ممنون میشم ؟
آقا مجتبی از اینکه به بنده اعتماد کردید و آنتن جدید رو فرستادید ممنونم حتما سر وقت هزینه رو ارسال خواهم کرد .سلامت وموفق باشید

چهارشنبه 12 شهریور1393 - 2:45pm
مدیر کل
مدیر کل

خواهش میکنم امیدوار عزیز خیلی ممنون.
نتیجه تست شما با لوپ 60 و فیبر مسی 15 در 20 که 125 سانت فرمودین کاملا درست هست! در واقع دقیقا همینقدر باید بزنه. :D البته چون فرمودین داخل آپارتمان بوده باید گفت عالی جواب داده!
در مورد اپراتوری دستگاه چنس تاپیکی تحت همین عنوان در اپراتوری فلزیاب موجوده که میتونین مطالب اولیه رو مطالعه کنین. همینطور نکات زیادی بصورت جسته و گریخته در تاپیک ساخت مدار چنس مطرح شده. بهرحال در زمینه اپراتوری دستگاهها همیشه حرف آخر رو تجربه خود اپراتور میزنه و فلزیاب هم بمراتب ساده تر از چیزی مثل ردیاب هست و بنظر من با چند بار کاوش تمرینی میتونین به جزئیات کار دستگاه هم آشنا بشین.

چهارشنبه 12 شهریور1393 - 3:13pm
مدیر سایت
مدیر سایت

حمید نوشته است:
خواهش میکنم امیدوار عزیز خیلی ممنون.
نتیجه تست شما با لوپ 60 و فیبر مسی 15 در 20 که 125 سانت فرمودین کاملا درست هست! در واقع دقیقا همینقدر باید بزنه. :D البته چون فرمودین داخل آپارتمان بوده باید گفت عالی جواب داده!
در مورد اپراتوری دستگاه چنس تاپیکی تحت همین عنوان در اپراتوری فلزیاب موجوده که میتونین مطالب اولیه رو مطالعه کنین. همینطور نکات زیادی بصورت جسته و گریخته در تاپیک ساخت مدار چنس مطرح شده. بهرحال در زمینه اپراتوری دستگاهها همیشه حرف آخر رو تجربه خود اپراتور میزنه و فلزیاب هم بمراتب ساده تر از چیزی مثل ردیاب هست و بنظر من با چند بار کاوش تمرینی میتونین به جزئیات کار دستگاه هم آشنا بشین.

حمید جان , از دوستانیکه این مدار رو از اقا مجتبی تهیه کردن تابحال از چنس تست زیر خاک نگرفته ؟ نه تو هوا

چهارشنبه 12 شهریور1393 - 3:35pm
کاربر فعال
کاربر فعال

آقا حمید ممنونم جواب فرمودید بله موجوده . از دوستان هم خواهش دارم تجارب بیشتر در اختیار دارند دریغ نفرماییند. آیا داخل منزل این تست خوب است. یا برای بیرون چقدر بیشر از این سنس میکند. و یک سوال برای تست داخل منزل آیا روشی مدنظرتان هست لوپ را افقی یا عمودی بگیرم تا بهترین سنس را داشته باشم ؟ اگر جواب بفرمایید ممنونم

چهارشنبه 12 شهریور1393 - 3:48pm
مدیر کل
مدیر کل

امیدوار عزیز من که عرض کردم بنده بیشتر از این اصلا توقع ندارم که سنس انجام بشه! چون حداکثری که بنده بهش رسیدم همین بوده. حالا داخل منزل اینقدر بزنه در محیط دور از شهر و فلزات اگر باشین طبیعتا اندکی برد بیشتر میشه که حداکثرش 10 درصد هست. البته تحت اون شرایط باریر رو میتونین پایین تر بذارین که باید همین کار رو بکنین! البته کلا بنظر من اگر روی باریر 4 هم بشه کار کرد خوبه چون از 5 به بعد کمی افت برد محسوس میشه.
تست داخل منزل اصولا با لوپ 60 زیاد جالب در نمیاد! در کنارش وقتی دستگاه حساسی مثل چنس رو که به نویز برق و امواج رادیویی حساس هست رو در نظر بگیریم باید گفت شما خیلی عالی جواب گرفتین! حالا اقا مجتبی نهایتا چکار کرده که داخل خونه هم چنین جوابی بدست اومده بنده هم دقیقا نمیدونم! :D در هر صورت اصل برای تست داخل منزل این هست که لوپ از همه طرف بخصوص دو طرف خودش تا فلزات بزرگ و طبیعتا سقف و کف و دیوارها حداقل 2.5 متر فاصله داشته باشه! با این حال نویزهای مختلف موجود در محیط منزل رو دیگه نمیشه کاریش کرد و همین باعث شده که باریر کمتر از 5 رو نتونین استفاده کنین.

چهارشنبه 12 شهریور1393 - 4:28pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 269 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 19 , 20 , 21 , 22 , 23 , 24 , 25 ... 27  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: parparvazsofi و 85 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure