انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 30 اردیبهشت1403 - 7:28pm

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 269 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 ... 27  بعدی
 فروش فلزیاب چنس با آخرین تغییرات توسط آقا مجتبی 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

با سلام. عرض کنم که خیلی ناراحت شدم که مهندس حمید فرمودن که فعلا ساخت چنس به تعویق افتاده. من خیلی روی خریدش حساب کرده بودم. چون ساختش به نظر میرسه آسونه ولی ریزه کاریهایی داره که نتیجه دلخواه رو نمیده و همینطور که میبینین خیلی ها هم شروع به ساختش کردن و نتایج یکسانی نگرفتن. من از آقاحمید و آقا مجتبی خواهش میکنم ساخت چنس رو در دستور کارشون قرار بدن و به گفته های یه عده معلوم الحال توجهی نکنن. همه میدونن که مهندس حمید چه زحماتی برای ارتقای این مدار کشیده و میشه گفت طراح مدارن. اونوقت یه عده سودجو میان اذهانو مشوش میکنن تا به منافع خودشون برسن. والا آدم باید خیلی نادون باشه که قدر آقاحمید رو ندونه. توی پست بالایی ایشون گفتن که مدار همون مداریه که توی سایت منتشر شده و فقط ساخت و منتاژ ایده الی داره. در صورتی که میتونستن بگن این مدار اونی نیست که توی سایته و کلی تبلیغ کنن تا فروش بیشتری کنن. همین یه جمله برای صداقت و درستکاری ایشون کافیه و برای من قابل احترامتر ار دیروز. در کل من تقاضا دارم تجدید نظر کنن. چون من و کاربران دیگه به کسی بیشتر از این دو عزیز اعتماد نداریم و کسی هم توانایی فنی و علمی این دو بزرگوار رو نداره.
در آخر از خداوند برای پدر آقا مجتبی شفای عاجل را مسئلت دارم.

چهارشنبه 3 اردیبهشت1393 - 2:16pm
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

بله محسن جان درکتون میکنم و کاملا هم درسته از لحاط درست کردن چنس خیالتون راحت به تفافق رسیدیم و این مساله حل شدست چون واقعا چنس رو تا جایی که میشد ارتقا و بازسازی کردن خلاصه اینقدر که دیگه حق دارن ریزه کاریهای این چنس رو فوتو فنشو پیش خودشون نگه دارن تا بتونن به بالاترین سطح ممکن انجام بدن چه از لحاظ عمق چه از لحاظ ثبات خلاصه بهتر از چنسهای دیگه شده همین جوریشم که دست خیلیها داره تولید میشه باعثش اقا حمید بوده از اقا مجتبی میخوام خودشون بیان بیشتر در مورد این چنس صحبت کنن چه از نظر قیمت تمام شده برای مصرف کنندگان چه از نظر ثبات چه از نظر عمق.که سایر دوستان با اطلاعات بیشتریی بتونن اعلام امادگی کنن برای خرید چنس. @};-

درکوی نیک نامان...ماراگذر ندادند

چهارشنبه 3 اردیبهشت1393 - 3:23pm
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

بینا جان خود اقا مجتبی میان و توضیح میدن که سایر کاربران در جریان بیشتر قرار بگیرن

چهارشنبه 3 اردیبهشت1393 - 3:26pm
مدیر کل
مدیر کل

با تشکر از دوستان عزیز مخصوصا اقای رامین که پیگیر مستمر هستند در مورد این نقطه زن چنس
ببینین دوستان مشکلی نیست من ساخت این دستگاه چنس رو برعهده میگیرم اما شما هم باید همکاری کنین یعنی من باید پول هزینه اولیه این دستگاه رو که به تعداد باید خرید رو داشته باشم یا نه که برم تهران بخرم . و اصلا باید ببینم تقاضا کننده چند نفرند که برام بصرفه .
برای این موضوع اونهایی که واقعا این دستگاه رو میخوان و به ما اعتماد دارند میتونند پیش خرید کنند و مبلغ رو به حسابم واریز کنند و تقریبا حداکثر یک ماه دیگه براشون ارسال کنم و اینم بشرطی انجام میشه که حداقل 20 نفر اعلام آمادگی کنند و مبلغ رو به حسابم واریز کرده باشند .
قیمت این دستگاه دو میلیون تومانه چون خودتون میدونین بنده تنها نیستم باید جوابگو همکارانم باشم تا کار به نحو احسن انجام بشه و به خط تولید انبوه برسه . اوایل اگه دقت کرده باشین این ردیاب ما بچه ها مبلغ رو واریز میکردند و حتی دو ماه هم منتظر میشدند و براشون ارسال میکردم اما الان کار سریع شده و دو تا همکار گرفتم و همزمان با من کمک میکنند درسته شاید اینطوری سهم من کمتر بشه اما سرعت عمل میره بالا و دیگه کسی انتظار نمیکشه . فکرشو بکنین الان همینکه کسی مبلغ دستگاه ردیاب رو واریز کنه سریع همانروز براش میفرستم یا درنهایت فردای انروز و 48 ساعت بعد بدستش میرسه . مسئله نقطه زن هم همینطوره .
درمورد کم کردن قیمت این چنس خواهشا جا نداره این دستگاه هم مانند ردیاب باید سهم دیگران رو بدم یعنی تنها نیستم , از جمله 30% سهم مهندس حمید طراح و مدیریت محترم کل انجمن که زحمت میکشن جوابگوی مسائل فنی این انجمن رو برعهده دارند و 20% درصد هم هزینه قطعات برمیداره و 10% هم سهم دو نفر از همکاران مابقی 40% سهم بنده هست حالا شما میخواین این 40% رو برام کم کنین ایراد نداره :(

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

http://www.aparat.com/felezjoo
viewtopic.php?f=17&t=3526

پنج شنبه 4 اردیبهشت1393 - 11:55am
مدیر سایت
مدیر سایت

مجتبی نوشته است:
با تشکر از دوستان عزیز مخصوصا اقای رامین که پیگیر مستمر هستند در مورد این نقطه زن چنس
ببینین دوستان مشکلی نیست من ساخت این دستگاه چنس رو برعهده میگیرم اما شما هم باید همکاری کنین یعنی من باید پول هزینه اولیه این دستگاه رو که به تعداد باید خرید رو داشته باشم یا نه که برم تهران بخرم . و اصلا باید ببینم تقاضا کننده چند نفرند که برام بصرفه .
برای این موضوع اونهایی که واقعا این دستگاه رو میخوان و به ما اعتماد دارند میتونند پیش خرید کنند و مبلغ رو به حسابم واریز کنند و تقریبا حداکثر یک ماه دیگه براشون ارسال کنم و اینم بشرطی انجام میشه که حداقل 20 نفر اعلام آمادگی کنند و مبلغ رو به حسابم واریز کرده باشند .
قیمت این دستگاه دو میلیون تومانه چون خودتون میدونین بنده تنها نیستم باید جوابگو همکارانم باشم تا کار به نحو احسن انجام بشه و به خط تولید انبوه برسه . اوایل اگه دقت کرده باشین این ردیاب ما بچه ها مبلغ رو واریز میکردند و حتی دو ماه هم منتظر میشدند و براشون ارسال میکردم اما الان کار سریع شده و دو تا همکار گرفتم و همزمان با من کمک میکنند درسته شاید اینطوری سهم من کمتر بشه اما سرعت عمل میره بالا و دیگه کسی انتظار نمیکشه . فکرشو بکنین الان همینکه کسی مبلغ دستگاه ردیاب رو واریز کنه سریع همانروز براش میفرستم یا درنهایت فردای انروز و 48 ساعت بعد بدستش میرسه . مسئله نقطه زن هم همینطوره .
درمورد کم کردن قیمت این چنس خواهشا جا نداره این دستگاه هم مانند ردیاب باید سهم دیگران رو بدم یعنی تنها نیستم , از جمله 30% سهم مهندس حمید طراح و مدیریت محترم کل انجمن که زحمت میکشن جوابگوی مسائل فنی این انجمن رو برعهده دارند و 20% درصد هم هزینه قطعات برمیداره و 10% هم سهم دو نفر از همکاران مابقی 40% سهم بنده هست حالا شما میخواین این 40% رو برام کم کنین ایراد نداره :(

درود
مهندس جان یعنی سهم مهندس حمید 30 درصد از قیمت کل دستگاه هست؟ یعنی برای هر دستگاه دو میلیونی 600 تومان به مهندس حمید تعلق میگیره؟

نگذارید گوشهایتان گواه چیزی باشد که ندیده اید
نگذارید زبانتان چیزی را بگوید که قلبتان باور نکرده
صادقانه زندگی کنید

پنج شنبه 4 اردیبهشت1393 - 1:16pm
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

خوب دوستان صحبتهای اقا مجتبی رو شنیدین دیگه خوب واقعا هم همین طور هم هست حالا چقدر به اقا حمید میرسه چقدر به اقا مجتبی یا دیگران اینارو دیگه اقا حمید و اقا مجتبی با هم به تفافق میرسن مهم اینه نه فقط این چنس رو که اقا حمید زحمتشو کشیدن و چه خصوصی وچه عمومی شب و روز جوابگوی سوالات دوستان عزیزمون هستن و خداییش هم بی منت این کارو انجام میدن بلکه چه در مورد ردیاب انجمن و سایر دستگاههایی که اصلا مربوط به انجمن رو نیستو دارن جواب میدن همین چنس رو خود اقا حمید بازم یه عیب و ایرادهایی داشتن البته از نظر خودشون ریزه کاریهای چنس رو برطرف کردن و تا جایی که تونستن هم ثباتش بهتر شده هم عمق زنیش خلاصه زحمت کشیدن که تا اینجاش رسوندن و همین هارو هم در اختیار خیلیها گذاشتن که کمتر کسی این کارو انجام میدن بازم به نظر من دستگاهی که ارزش داشته باشه واقعا بیشتر از اینا می ارزه من میدونم خیلیها با این قیمتی که اقا مجتبی گذاشتن میگیرن میبرن جاهای دیگه با مبالغ گزافی میفروشن و به اسم وارد کننده دستگاه خودشونو جا میزنن بازم ممنونم از اقا مجتبی که قبول کردن این چنس رو بسازن و اقا حمیدم دستشون درد نکنه همه جوره جوابگوی دوستان و پشتیبانی هم میکنن از دستگاه.

پنج شنبه 4 اردیبهشت1393 - 3:47pm
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

حالا دوستانی که خواهان این دستگاه هستن میدونن حداقل سازندش کیه و مشکلی برای دستگاه پیش اومد بازم بازسازی میشه و میدونین به دست اساتیط خوب ساخته میشه و هر کسی اگه سوالی چیزی داره در مورد این دستگاه مطرح کنه تا مدیران محترم جوابگو باشن و کسانی که با شرایطی که اقا مجتبی گفتند اماده خریداری این دستگاه هستند اعلام امادگی بکنه تا تعداد خریدارها مشخص بشه ودر لیست اولین نفرات باشن

پنج شنبه 4 اردیبهشت1393 - 3:52pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با درود به دوستان
بنظر من بهتره ابتدا مشخصات دقیق دستگاهی که قرار ساخته و تحویل بشه بطور رسمی از طرف آقا مجتبی در یک تاپیک مجزا گذاشته بشه(دقیقا مانند 22 یا 35) تا عزیزان خریدار مطمئن باشند که چی دارند تحویل میگیرند که بعدا خدایی ناکرده مشکلی و حرف و حدیثی بوجود نیاد .
مشخصاتی از قبیل :
لوازمات تحویلی (تعداد و اندازه لوپها)
میزان ثبات دستگاه
میزان عمق زنی دستگاه با لوپهای مختلف تحویلی و در شرایط مختلف(هوا یا داخل خاک)
میزان و قدرت تفکیک دستگاه نسبت به فلزات مختلف
وضعیت و زمان حداکثری استفاده از باطری
پیروز باشید @};-

پنج شنبه 4 اردیبهشت1393 - 8:15pm
کاربر فعال
کاربر فعال

منم با اقا کوروش موافقم.بهتره مشخصات دستگاه تحویلی کاملا گفته بشه.ممنون

جمعه 4 اردیبهشت1393 - 12:01am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

kurosh نوشته است:
با درود به دوستان
بنظر من بهتره ابتدا مشخصات دقیق دستگاهی که قرار ساخته و تحویل بشه بطور رسمی از طرف آقا مجتبی در یک تاپیک مجزا گذاشته بشه(دقیقا مانند 22 یا 35) تا عزیزان خریدار مطمئن باشند که چی دارند تحویل میگیرند که بعدا خدایی ناکرده مشکلی و حرف و حدیثی بوجود نیاد .
مشخصاتی از قبیل :
لوازمات تحویلی (تعداد و اندازه لوپها)
میزان ثبات دستگاه
میزان عمق زنی دستگاه با لوپهای مختلف تحویلی و در شرایط مختلف(هوا یا داخل خاک)
میزان و قدرت تفکیک دستگاه نسبت به فلزات مختلف
وضعیت و زمان حداکثری استفاده از باطری
پیروز باشید @};-

Like :ymsmug:

جمعه 4 اردیبهشت1393 - 1:33am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 269 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 ... 27  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: zagalo16 و 83 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure