انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 30 اردیبهشت1403 - 5:37pm

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 269 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 27  بعدی
 فروش فلزیاب چنس با آخرین تغییرات توسط آقا مجتبی 
نویسنده پیغام
آواتار کاربر

ایشالا پدر محترم اقا مجتبی هرچه زودتر خوب بشه،حمید اقا امیدوارم این نقطه زن عالی بشه و بتونم با اف پی ال یکجا داشته باشم،منتظریم :-)

روزی ده دقیقه بخندید،تحول عظیمی رخ میده :-)

سه شنبه 2 اردیبهشت1393 - 4:52pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام دوستان.
من بنوبه خودم از این کار شما استقبال میکنم استادخیلی از دوستان عاشق کاووشند ولی امکاناتش مهیا نیست.از شما تشکر میکنم که باعث میشین این دسته از دوستانمون هم براحتی بتونن ابزار کار کاووش رو داشته باشند.بازم ممنون :ymapplause: @};- :ymapplause: :ymapplause: @};- :-BD .

راه در جهان یکی است و آن راستی است

سه شنبه 2 اردیبهشت1393 - 4:54pm
آواتار کاربر

راستی اقا حمید،این چنس ساخت کجاست...؟؟

سه شنبه 2 اردیبهشت1393 - 4:55pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ahmad_treasure نوشته است:
راستی اقا حمید،این چنس ساخت کجاست...؟؟

سلام دوست عزیز
سازندش اندی هست و روسی هستش

سه شنبه 2 اردیبهشت1393 - 5:05pm
آواتار کاربر

سلام آقا مهدی،دوست عزیز ممنون از جواب @};- @};-

چهارشنبه 3 اردیبهشت1393 - 4:19am
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان
امیدوارم که به لطف خدا حال پدر اقا مجتبی زود خوب بشه و سلامتیشون رو بدست بیارن. :ymhug:
و اما ساخت چنس توسط آقا حمید و آقا مجتبی کار بزرگیه و قطعا مزایای زیادی برای دوستان انجمن خواهد داشت.
فقط خواهش بنده و خیلی از دوستان اینه که قیمتی مناسب و منصفانه اعلام بشه که در توان همه باشه.
هرچند این کار مثل هنر هستش و قیمت نداره ولی بهرحال باید هوای هم رو داشته باشیم.
یاحق
@};- @};-

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

چهارشنبه 3 اردیبهشت1393 - 8:22am
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

بله بینا جان با نظر شما موافقم.ولی از طرفی هم هممون میدونیم فلز یاب خوب یعنی در حد متوسط خیلی جاها دارن با مبلغ گزاف میانگین 6الی 20تومن خریدو فروش میشه که تازه طرف میاد یه 8تا 10تومنی هزینه میکنه تازه میبینه دستگاه نیست اسباب بازیه بخدا من تا دلت بخواد دیدم از این اسباب بازیهارو. حالا از طرفی هم دستگاهی که اقا مجتبی و اقا حمید بخوان بسازن چن تا جنبه مثبت داره 1به هر دلیلی خراب باشه بازم سازندهاشون دم دستمونه میشه دوباره باز سازی کرد2میدونیم از یه جای معتبر داریم میخریم پولی رو که بابتش داریم میدم هدر نمیره 3واقعا میشه با این فلزیاب مکل ردیابمون کرد و هدف رو دربیاری .و با تمام اینا یه دستگاهی که واقعا کارا باشه خودمونم میدونیم خیلی خیلی بیشتر از اینا ارزش داره خلاصه با توجه به بصرفه بودن که کاربرا بتونن بخرن یه همچین دستگاهی رو از طرفی هم باید برای سازنده دستگاه هم بصرفه هم باشه چون داره دستگاه بیرون میده والله کسی اگه هدفی رو دربیاره عمرا بخواد چیزی رو به سازنده دستگاهها بده.اینه که زحمت داره دردسر داره پشتیبانی باید بشه از دستگاهها همه اینارو باید در نظر بگیریم خیلی از بچه ها من دیدم دستگاه گرفتن تازه متوجه شدن دستگاه اسباب بازی بیش نبوده یا پولشونم رفته یا پشتیبانی نشده از خرابی دستگاه همه این مسائل رو در نظر بگیرین باید ارزش بیشتری قائل باشیم برای سازنده دستگاه مخصوصا که حمید جان و اقا مجتبی یه تغییراتی رو روی مدار دادن که باعث ثبات و افزایش برد شده که این دستگاه فقط برای کاربرانی داده میشه که قبلا سفارش دادن و تحویل گرفت دستگاه رو

درکوی نیک نامان...ماراگذر ندادند

چهارشنبه 3 اردیبهشت1393 - 10:06am
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

در ضمن مجتبی یا اقا حمید اصلا رد کردن این قضیه رو که چنس رو بسازن و دست کاربرا بدن خلاصه یه سری از کاربرا ناراحت بودن که چنس رو دادن به یه سری ساختن ولی یا ثبات نداشته یا عمقش مشکل داشته یا بعضا کاربرای جدید اومدن و درخواست دادن بابت مکمل کردن ردیاب اینه که با صحبتهایی که با اقامجتبی کردیم با توجه به تغییراتی که داده شده چه از ثبات چه از بردش خلاصه قانعشون کردیم که بسازن حالا بچه هایی که مایل هستند این چنس رو داشته باشن اعلام امادگی بکنند که تعداد به حد نساب برسه انشاالله که اقا حمید و اقا مجتبی بتونن برای خرید قطعات یکجا این سفارش رو بدن که این چنس رو بسازن و تحویل کاربرا بدن و مطمعنا از بهترین قطعات هم استفاده میشه برای ساخت این چنس @};-

درکوی نیک نامان...ماراگذر ندادند

چهارشنبه 3 اردیبهشت1393 - 10:19am
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان
ممنون از توضیحات شما رامین جان
قطعا عرض کردم که چیزی که دوستانمون قراره بسازن کامل و کارا خواهد بود.
فقط چون دغدغه و سوال خیلی از دوستان قیمت دستگاهه لطفا قیمت رو هم اعلام کنین تا دوستان تصمیم بگیرن.
یاحق

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

چهارشنبه 3 اردیبهشت1393 - 10:48am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام من هم از خداوند متعال ارزوی بهبودی و سلامتی برای پدر اقا مجتبی دارم

چهارشنبه 3 اردیبهشت1393 - 12:54pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 269 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 27  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: khani و 89 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure