انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 18 اردیبهشت1403 - 11:28am

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 269 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 27  بعدی
 فروش فلزیاب چنس با آخرین تغییرات توسط آقا مجتبی 
نویسنده پیغام
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

با سلام من این تاپیک رو اینجا ایجاد کردم که عزیزانی که وقت یا دانش ساختن این فلز یاب رو که اقا حمید زحمت کشیدن در انجمن گذاشتن و تغیراتی هم در ان داده اند که باعث افزایش برد و ثبات ان شده را درخواست نمایند تا به تعداد سفارشات اقا مجتبی زحمتشو بکشن و در اختیار کاربران بزارن ظاهرا این چنس اقا مجتبی با همکاری اقا حمید نمونه ارتقا داده شدست که باعث برد و ثبات این مدار شده

درکوی نیک نامان...ماراگذر ندادند

سه شنبه 2 اردیبهشت1393 - 8:58am
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان
رامین جان میشه لطفا در مورد قیمت - تجهیزات و تفاوتش کمی توضیح بدین؟
یاحق

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

سه شنبه 2 اردیبهشت1393 - 9:18am
مدیر سایت
مدیر سایت

با سلام
بالطبع دستگاهی که آقا مجتبی مونتاژ کنه از کیفیت خیلی خوبی برخوردار خواهد بود ، چون آقا مجتبی در انتخاب قطعات و لوازم خیلی دقیق و حساب شده عمل میکنه و مدار بعد از ساخت از کیفیت و عملکرد خیلی خوبی برخوردار خواهد شد .

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

سه شنبه 2 اردیبهشت1393 - 9:27am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: خراسان
سلام عالیه لطفا عکس و توضیحات کامل رو بزارید ممنون

شنیدن کی بود مانند دیدن

سه شنبه 2 اردیبهشت1393 - 3:05pm
YIM
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

خوب بینا جان درسته چنس رو یه تعدادی از دوستان زحمت کشیدن دارن میسازن ولی این چنس رو اقا مجتبی و اقا حمید یه سری عیب و ایرادهایی که این فلز یاب داشت رو بر طرف کردن و از ثبات و پایداری خوبی برخوردار شده و با لوپ60 و1.1 ارائه میشه خلاصه یه سری نقاط فنی روش پیاده شده که باعث بهبودش شده فقط برای ساختش دوستان باید به تعداد جمع بشن و بعد از درخواست دادن و به حد نساب رسیدن اقا مجتبی یدفعه بره تهران کل قطعات رو یکجابگیرن و یکجا بسازن که انشاالله دست کاربرا برسه و بتونن ازش استفاده کنن.چون بعضا بهم بچه ها تو خصوصی پیام میدن که اقا فلانی ساخت نمیدونم اونجاش بالا نمیاد یا فلان چیزش اینجوری شده اینه که بر ان شدیم که اقا مجتبی با همکاری اقا حمید به عیب و ایرادهای کار اشنا هستن و میتونن این چنس رو به بهترین نحو ممکن بسازن وبا توان مالی که اکثرا بتونن این فلز یاب رو بخرن در اختیار کاربرای عزیز بزارن تابتونن یه فلز یاب خوب در حدو اندازه خودش در کنار ردیاب داشته باشن

سه شنبه 2 اردیبهشت1393 - 3:26pm
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

انشاالله اقا مجتبی میان توضیحات بیشتری رو ارائه دوستان میدن تا دوستان بتونن با اگاهی بهتر و کاملتری این چنس رو در اختیار داشته باشن.حالا دوستانی که تمایل دارن این چنس رو از اساتیط بخرن اعلام امادگی کنند تا به تعداد اقا مجتبی زحمت درست کردنشو بکشن.از خودم شروع میکنم من اولین نفرم نفرات دوم و سوم هم اعلام اماد گی کنند برای خرید چنس از اقا مجتبی

سه شنبه 2 اردیبهشت1393 - 3:30pm
مدیر کل
مدیر کل

خیلی ممنون رامین جان. بنده مطمئن هستم شما هدفتون از ایجاد این تاپیک خیر هست!
اما بهرحال مشکلاتی وجود داره. اولا آقا مجتبی ظاهرا فعلا مسائل شخصی دارن و حال پدرشون هم انگار باز زیاد مساعد نیست و کمتر هم به انجمن تشریف میارن. از طرف دیگه وقتی ما پس از تقاضاهای زیاد اعلام کردیم که خودمون این کار رو بکنیم ؛ ظاهرا خیلی از دوستان استقبال نکردن و حتی انتقاداتی هم مطرح شد که ما این کار رو فعلا متوقف کردیم. بهرحال من نمیدونم چکار باید کرد. هر کاری هم ما بکنیم باز حرف و حدیث هست! چنس رو ما به درخواست دوستان تصمیم گرفتیم بذاریم دیگه نمیدونم داستان چیه!
از نظر تغییرات به اون شکل تغییر خاصی نسبت به چیزی که در انجمن مطرح شده وجود نداره. فقط بحث ریزه کاریهایی در ساخت هست که میتونه به افزایش ثبات و قدرت هم منجر بشه. چون حتما قبول دارین که ساخت دستگاه برای فروش در مقیاس زیاد خیلی با ساخت یک مدار برای یک شخص فرق داره و باید مسائل زیادی در نظر گرفته بشن.
در هر صورت با توجه به مشکلات و مسائل موجود فکر میکنم این قضیه در صورت انجام کمی زمان لازم داشته باشه. هر وقت مراحل لازم انجام شد و بقول معروف آقا مجتبی خط تولیدش رو ایجاد کرد اعلام میکنیم.

سه شنبه 2 اردیبهشت1393 - 4:22pm
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

ممنونم مهندس جان.اتفاقا با اقا مجتبی صحبت کردم و تمایل به ساخت هم دارن البته بیشتر ما اسرار کردیم برای ساخت این چنس و ایشونم خلاصه بعد از قبول نکردن و اما هو اگر ها البته حق هم داشتن خلاصه پایه شدن برای ساخت.چون مهندس جان یه سری از بچه ها بعد از خصوصی دادن که اقا به فلانی دادیم این جوری شد نمیدونم اون جوری شد و کلی گلایه و ناراحتی با اقامجتبی صحبت کردیم ایشونم قبول کردند برای ساخت این چنس.که مننت هم گذاشتن بر سر ما.ولی چیزی که هست باید بچه ها اعلام امادگی کنند به تعداد و بعد از حدو نساب رسیدن برای خرید کلی و قطعات یه جه سفارش بدن که بتونن دستگاه رو به تقاضا دهندگان هم بدن با یک یا چن تا به صرفه نیست باید تعداد باشن این کاربرای عزیز که یه جا قطعات خریداری بشه و با قیمت مناسب دست کاربران عزیز داده بشه و فکر میکنم تعداد هم کم نیستند بعد از حدو نساب رسیدن انشاالله این چنس هم که دست پرورده خود شماست به کاربران داده میشه.و تغیرات اندکی هم که به این چنس دادین مطمعنا از ثبات و عمق خوبی در حد خودش برخورداره

سه شنبه 2 اردیبهشت1393 - 4:41pm

سلام من دارم یه ردیاب تهیه میکنم این فلزیاب هم میخام اگه امکان داره قیمت و مشخصاتش رو بگید و اینکه کی اماده میشه

سه شنبه 2 اردیبهشت1393 - 4:43pm
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

انشالله با تاپیکی که اینجا زده شده برای خرید دستگاه چنس هر کسی سوال داره همینجا سوالاتشو مطرح کنه و با اگاهی بیشتر بتونه این فلز یاب رو مکمل ردیابشون بکنه و مطمعنم تقاضا برای خریدچنس افزایش پیدا میکنه و چه بهتر که مهندس جان خودتون و اقا مجتبی خط تولیدشو متقبل بشین و انشاالله استقبال خوبی هم میشه :ymhug: .ما کاری نداریم که حرف و حدیث هست و یا ناراحتی.بهتر از اینه که به عینه دارم میبینم کاربرای جدید که سرشته از فلز یابی یا دستگاه ندارند بعضا پولهای زیادی دادن به گرگهای در کمین نشسته که تا بیان بفهمند چی شده متوجه میشن دیگه خیلی دیر شده اینه که انشاالله اقا مجتبی با درخواست ما کمر همت ببندند و بتونن با قیمت مناسب دست کاربرا بدن @};-

سه شنبه 2 اردیبهشت1393 - 4:49pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 269 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 27  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: FX5 , kaakasat , zagalo16 و 126 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure