انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 10 اردیبهشت1403 - 12:34am

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 79 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 8  بعدی
 ساخت فلزیاب چنس 
نویسنده پیغام
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

سلام
بنا به درخواست بسیاری از عزیزان که توانایی ساخت فلزیاب چنس رو ندارند تصمیم گرفتم این فلزیاب رو بصورت کامل و حرفه ای مونتاژ کنم و در اختیار عزیزان قرار دهم.
لازم به ذکر هست که دستگاه کامل و فقط بدون لوپ خواهد بود و زحمت لوپ رو خود دوستان باید بکشند.
با حسابی که من کردم دستگاه با قاب و باطری و قطعات اورجینال با قیمتی حدود 500 تومن مناسب خواهد بود.

دوستانی که میخواند میتونن با من هماهنگ بشن.

البته این کار منوط به اجازه مهندس حمید بعنوان طراح و زحمتکش اصلی و مهندس مجتبی خواهد بود .

مابین انسانها چیزی نیست جز دیوارهایی که خودشان ساخته اند.

پنج شنبه 21 فروردین1393 - 7:33pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام هوشي جان اگه باهام همكاري كنين ميتونيم باهم مدار بهتر از چنس تحويل دوستان بديم
نقطه زني با قدرت بالا و بهينه شده براي طلا وقابليت اسكن تصويري
البته اگه از نظر مهندس حميد و آقا مجتبي ايرادي نداشته باشه :-?

پنج شنبه 21 فروردین1393 - 11:51pm
مدیر کل
مدیر کل

تا جاییکه بنده اطلاع دارم مدار چنس نظر اقا مجتبی رو هم جلب کرده و پس از تقاضاهای زیادی که توی این چند ماه از طرف دوستان شده ؛ ایشون هم تصمیم دارن مدار رو خودشون بسازن و تستهایی ازش بگیرن و با تجربه خودشون تغییراتی رو احتمالا درش لحاظ کنن تا برای ارائه خدمت دوستان مناسب باشه. حالا این پروسه چقدر طول بکشه نمیدونم. بهرحال تا به الان هم چه این مدار و چه سایر مدارات توسط دوستان برای هم ساخته شده و خرید و فروش شده و تا زمانی که مشکل خاصی پیش نیاد لااقل از نظر من مشکلی نیست.
جناب ناصر خدا به داد هوشی برسه اگر بخواد با شما همکاری کنه! شما هر وقت نیاز به یک ناشر برای انتشار کتاب آرزوهای بزرگت پیدا کردی درخواست همکاری کن! وگرنه ما هنوز یه چیز ساخته شده از شما ندیدیم. شرط هم میبندم آخرش خودت میری سراغ مدار چنس! پس این چه کاریه؟ زمان زیادی داشتی که بتونی واقعا یک کار عملی انجام بدی ولی هنوز کسی چیزی ندیده ؛ دیگه چه برسه به نوع تصویری! پس بهتره بی سر و صدا سرتو پایین بیندازی و شکست خودتو قبول کنی! :D

جمعه 21 فروردین1393 - 12:18am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

حمید نوشته است:
جناب ناصر خدا به داد هوشی برسه اگر بخواد با شما همکاری کنه! شما هر وقت نیاز به یک ناشر برای انتشار کتاب آرزوهای بزرگت پیدا کردی درخواست همکاری کن! :D

ارزو بر جوانان عیب نیست :)) :)) :)) :)) :)) :)) :))

جمعه 21 فروردین1393 - 12:27am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

حمید نوشته است:
تا جاییکه بنده اطلاع دارم مدار چنس نظر اقا مجتبی رو هم جلب کرده و پس از تقاضاهای زیادی که توی این چند ماه از طرف دوستان شده ؛ ایشون هم تصمیم دارن مدار رو خودشون بسازن و تستهایی ازش بگیرن و با تجربه خودشون تغییراتی رو احتمالا درش لحاظ کنن تا برای ارائه خدمت دوستان مناسب باشه. حالا این پروسه چقدر طول بکشه نمیدونم. بهرحال تا به الان هم چه این مدار و چه سایر مدارات توسط دوستان برای هم ساخته شده و خرید و فروش شده و تا زمانی که مشکل خاصی پیش نیاد لااقل از نظر من مشکلی نیست.
جناب ناصر خدا به داد هوشی برسه اگر بخواد با شما همکاری کنه! شما هر وقت نیاز به یک ناشر برای انتشار کتاب آرزوهای بزرگت پیدا کردی درخواست همکاری کن! وگرنه ما هنوز یه چیز ساخته شده از شما ندیدیم. شرط هم میبندم آخرش خودت میری سراغ مدار چنس! پس این چه کاریه؟ زمان زیادی داشتی که بتونی واقعا یک کار عملی انجام بدی ولی هنوز کسی چیزی ندیده ؛ دیگه چه برسه به نوع تصویری! پس بهتره بی سر و صدا سرتو پایین بیندازی و شکست خودتو قبول کنی! :D

حميد جان من نمونه مداراتم رو بفروش رسانده ام آنهم باقابليت اسكن تصويري وحفره يابي منتها فيلمي نزاشته ام چون هنوز فيلمي نزاشتهام اينهمه متقاضي دارم :-? راستش من در محيط نت تا بحال چيزي نفروخته ام والان هم زياد اشتياقي به فروش در نت ندارم چون اصلا نميشه حدس زد با چه كسي طرف هستي
در مورد ردياب و نقطه زن هم اگه بخوام همين فردا مدار براي فروش وكيت هم ميزارم
ولي راستش به فكر ثبت شركت وفعاليت قانونيش هستم همين

جمعه 21 فروردین1393 - 12:38am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

در مورد چنس هم من مصلحت نميبينم كه به فكر فروشش باشين چون اين مدار نخواهد توانست نيازهاي دوستان رو برطرف كنه
اگه قراره مداري براي فروش بزارين لا اقل پيش اين mdl حرفي واسه گفتن داشته باشه :D =))

جمعه 21 فروردین1393 - 12:43am
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

zinteredi نوشته است:
در مورد چنس هم من مصلحت نميبينم كه به فكر فروشش باشين چون اين مدار نخواهد توانست نيازهاي دوستان رو برطرف كنه
اگه قراره مداري براي فروش بزارين لا اقل پيش اين mdl حرفي واسه گفتن داشته باشه :D =))

ناصر جان بهتره از مدار و نقطه زن خودتون برامون بگید فیلمی تستی؛ یا حداقل کاراییشو مشخصاتشو
ببینیم بدرد میخوره که این همه تعریفشو میکنید.
اگه چنین چیزی صحت داره چرا وقت خودمونو تلف کنیم ما؟! @};-

جمعه 21 فروردین1393 - 12:48am
مدیر کل
مدیر کل

ممنونم هوشی جان که بفکر این عزیزان هستین بهرحال هرکی دوست داره میتونه از ایشون خریداری کنه و مسئولیت خرید و فروش با خودشه خیلی وقته مشاهده شده بین دوستان خریدو فروش انجام میشه حتی بالای یک میلیون تومان بهرحال این نشانه رضایتمندی دوستان از این دستگاهست .
بهرحال صحبتهایی که با مهندس حمید داشتم و تغییرات ویژه ای که بنده روی این چنس انجام دادم چه از نظر ثبات و چندین مورد که باید تغییرات اعمال میشد تا این چنس به حد قابل قبولی برسه جهت فروش , همه هم خوب میدونن بنده و مهندس حمید همیشه بفکر طراحی مدارات خاص هستیم که اصلا نظیرش جایی نباشه از جمله همین ردیاب 35
و دراین راستا بنده با مشورت و همکاری مهندس حمید روی این چنس کار کردم مخصوصا روی ثبات این دستگاه خب ثبات که بره بالا برد هم بیشتر میشه البته تا حدودی , فعلا که تو خاک برای همه ثابت شده این دستگاه کارایی بالایی داره و بیخودی بوق نمیزنه فکر کنین این کارهایی که بنده روش انجام دادم و کلا پی سی بی این مدار تغییر کرده همچنین قسمتهایی از مدار دستکاری شده .
خب بنا به درخواست خیلی از کاربران محترم که بهم پیام خصوصی دادند و تلفنی هم قبلا گفتند جهت خرید نقطه زن چنس این مدار رو شخصا برعهده میگیرم و بصورت کامل همراه با دو لوپ یعنی 60 سانتی تخت و لوپ یک متری همراه با باطری و شارژر مانند ردیاب ما بفروش میرسونم . قیمت تمام شده جهت خرید این دستگاه دومیلیون تومان میباشد هر کسی که مایل به خرید هست میتونن به بنده پیام خصوصی بدند و شماره حساب میدم خدمتشون و بعد از چند روز براشون مانند ردیاب میفرستم یا حضوری بیان تحویل بگیرن .
فعلا چون باید برم تهران جهت خرید قطعات دوستان میتونن پیش خرید کنند و چون از نفرات اول هستند ساخت اولیه یه مقدار طول میکشه جهت خرید و ساخت تقریبا ده روزی طول میکشه بعد از اون دیگه هرکسی درخواست کرد بعد از 24 ساعت دستگاه انها اماده جهت تحویل میباشد .

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

http://www.aparat.com/felezjoo
viewtopic.php?f=17&t=3526

جمعه 21 فروردین1393 - 12:51am
مدیر کل
مدیر کل

ناصر عزیز دیگه اینکه تصمیم گرفته بشه این دستگاه بصورت رسمی از جانب انجمن برای فروش گذاشته بشه ؛ فکر نمیکنم موضوعی باشه که به شما مربوط باشه! بهرحال مدار که موجود هست و کارهای لازم روش رو قبلا بنده انجام دادم. کسی خواست میخره نخواست هم نمیخره! بقول معروف چیزی نیست که روی دست ما بخواد بمونه یا نمونه! :D علت این رایزنی هم تقاضاهای زیاد بوده. وگرنه بنده که مدار رو 6 ماه پیش ساخته و کارشو دیده بودم. خب میتونستم توی انجمن بصورت عمومی نذارم و بره توی فروشگاه!!! نظیر کاری که خیلیها و حتی خود شما هم میکنین! ;) جالبیش همینه که توی این چند ماه همین چنس رو خیلیهای دیگه خارج این انجمن برای فروش گذاشتن و یا کیت و قطعاتش رو ارائه کردن! من نمیدونم این دوستان اگر چیزی سرشون میشد و خودشون چیزی بلد بودن توی این چند سال چرا فکرشون به این مدار نسبتا معروف نرسیده بود؟! :D

جمعه 21 فروردین1393 - 12:58am
مدیر کل
مدیر کل

خیلی ممنون آقا مجتبی. :ymhug:
خب این پیشنهاد رو من چند ماه پیش هم مطرح کرده بودم. بهرحال موکول به الان شد. ظاهرا اقا مجتبی کارهای جالبی روی مدار چنس تونستن انجام بدن که باید با هم تعامل کنیم و بنده هم باید دوباره مدار رو بسازم تا نکات باقیمونده نهایی بشه و ایشالا مدار از نظر ثبات و قدرت وضعیت حتی بهتری پیدا بکنه.

جمعه 21 فروردین1393 - 1:13am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 79 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 8  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Resa , Saeidpor2 و 141 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure