انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 15 اردیبهشت1403 - 12:32am

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 79 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 4 , 5 , 6 , 7 , 8
 ساخت فلزیاب چنس 
نویسنده پیغام

سلام
منم با نظر مهدی جون موافقم که این بخش حذف بشه
دوما جناب حمید و مجتبی نباید تحت تاثیر این حرفهای این ادم دودوزه باز قرار بگیرن چون کرامت و منش شما ها بیشتر از این حرفهاست.

شنبه 23 فروردین1393 - 1:24pm

zinteredi نوشته است:
اصلا من ديگه سيمهام قاطي ميشه
به هيچ كسي ربطي نداره كسي چي ميسازه وچي ميفروشه ويا چي از زمين در مياره
بابا خجالت بكشين چطور قيافه حق به جانب ميگيرين
اگه مهندس حميد يا من يا هر شخص ديگري مداري بسازه به هيچ كس ربطي نداره باهاش چيكار ميكنه ميره كاوش يا ميفروشه
عوض تشكر كردن از مهندس حميده كه زحمت كشيده واين انجمن رو راه انداخته ويا خودمون انجمن ديگه اي راه انداختيم كه دوستان استفاده كنند اصلا اينجا بد فرهنگي شده كه مثلا فلاني مدار ميفروشه ميفروشه نوش جونش حلالش باشه زحمت كشيده
بايد كلي پول به دستگاههاي خارجي بدين اونوقت ميفهمين چي به چيه ؟
هرچي من چيزي نميگم يك عده سواستفاده ميكنند اصلا هيچ كس حق نداره در مورد هيچ فروشنده يا دستگاه سازي اينجا از دهنش حرفي بيرون بياد بابا شما شب تاصبح لحاف رو ميكشي سرت خرو پف ميخوابي طرف شبهاي زيادي روي مدار كار ميكنه تا ازش جواب بگيره حالا يك عده خجالت نميكشند ميان اين حرفها رو ميزنند طلبكار هم هستند
عجب زمانه اي شده X( :-o

مثل افتاب پرست هر دقیقه یه رنگ عوض میکنی !!

شنبه 23 فروردین1393 - 1:27pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اصلا مهندس حميد خودتون هر دستگاهي دلتون بخواد اينجا بفروشين
يك پيشنهاد ميدم به همه دوستان يك تالاري براي خريد وفروش دستگاهها در اينجا باز بشه وهر كسي هر دستگاهي با عكسش وقيمتش بزاره هر كي هم مشتري بود بره بخره ودر عوض يك حق الزحمه اي به انجمن بده تا امورات انجمن هم بگذره هر چي باشه انجمن خرج داره اينطوري هم انتخاب براي دوستان بيشتره هر كس به هر كسي كه اعتماد داره ازش دستگاه ميخره
در پايان فروش محصول هم بعضي افراد متخصص كه نياز به مدارشون ندارند وپول طراحيش رو در
آورده اند براي دوستان آپ ميكنند تا دوستاني هم كه توان خريد ندارند خودشون بسازند
اينطوري صنعت ساخت فلزياب در كشورمون حرفه اي ميشه خيلي مهندسهاي نخبه ميشناسم كه اگه بيان به اين حرفه باور كنين از آلمانيها بهتر سيستم طراحي ميكنند
كلي آدم اين وسط نون ميخورند ا ز قطعه فروش گرفته تا همه افراد مربوطه
ضمنا دست يك عده افراد كه فلزيابهاي خارجي رو با قيمتهاي هنگفت به دوستان قالب ميكنند قطع ميشه :ymhug:

شنبه 23 فروردین1393 - 1:29pm

zinteredi نوشته است:
اصلا مهندس حميد خودتون هر دستگاهي دلتون بخواد اينجا بفروشين
يك پيشنهاد ميدم به همه دوستان يك تالاري براي خريد وفروش دستگاهها در اينجا باز بشه وهر كسي هر دستگاهي با عكسش وقيمتش بزاره هر كي هم مشتري بود بره بخره ودر عوض يك حق الزحمه اي به انجمن بده تا امورات انجمن هم بگذره هر چي باشه انجمن خرج داره اينطوري هم انتخاب براي دوستان بيشتره هر كس به هر كسي كه اعتماد داره ازش دستگاه ميخره
در پايان فروش محصول هم بعضي افراد متخصص كه نياز به مدارشون ندارند وپول طراحيش رو در
آورده اند براي دوستان آپ ميكنند تا دوستاني هم كه توان خريد ندارند خودشون بسازند
اينطوري صنعت ساخت فلزياب در كشورمون حرفه اي ميشه خيلي مهندسهاي نخبه ميشناسم كه اگه بيان به اين حرفه باور كنين از آلمانيها بهتر سيستم طراحي ميكنند
كلي آدم اين وسط نون ميخورند ا ز قطعه فروش گرفته تا همه افراد مربوطه
ضمنا دست يك عده افراد كه فلزيابهاي خارجي رو با قيمتهاي هنگفت به دوستان قالب ميكنند قطع ميشه :ymhug:

پس زود باش یه غرفه اجاره کن تا دیر نشده اون 12رگولاتور که تصویری کردی به معرض فروش بزار =)) :))

آخرین بار توسط محمد حسین در شنبه 23 فروردین1393 - 1:33pm ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

شنبه 23 فروردین1393 - 1:33pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

سلام
هدف من از ایجاد این پست کمک به افرادی بود که سر رشته از الکترونیک ندارند و نمینونند مداری مونتاژ کنند ,کسانی که چنس رو ساختند خودشون میدونند که اگه دستگاه حرفه ای و با قطعات اورجینال ساخته بشه 500 تومن در مقابلش پول خورده . من خودم شدیدا حلال و حرام سرم میشه و خدا خودش شاهده که همیشه سعی کردم پول حروم نخورم و اگه یک تک تومنی هم پول حروم بخورم خدا همون تک تومنی رو
یه جوری ازم میگیره که خودم هم تعجب میکنم و از این بابت همیشه شکر گزار خدای خودم هستم.
ولی متاسفانه بیشتر این روزا بیشتر تاپیک ها با بحث و جدال های بی مورد به پایان میرسه و به بیشتر تاپیکها که سر میزنی بوی پول به مشام میرسه و این اصلا به نفع انجمن نیست ,اگه این روند ادامه پیدا کنه این انجمن هم میشه مثل ایرانپالس و انجمن اقای مهدی.
از عزیزان خواهش میکنم زیاد به جنبه های مالی فکر نکنند و یکمی به سایر جنبه ها هم توجه کنند. قبلا هم گفتم توی دنیای فلزیاب هیچ کس برای رضای خدا کار نمی کنه ,خداوند در قران کریم می فرمایند:

نه هرگز دست خود را در احسان به خلق محکم بسته نگه دار و نه بسیار باز و گشوده که هر کدام کنی به حسرت خواهی نشت.

مابین انسانها چیزی نیست جز دیوارهایی که خودشان ساخته اند.

شنبه 23 فروردین1393 - 1:33pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محمد حسین نوشته است:
zinteredi نوشته است:
اصلا من ديگه سيمهام قاطي ميشه
به هيچ كسي ربطي نداره كسي چي ميسازه وچي ميفروشه ويا چي از زمين در مياره
بابا خجالت بكشين چطور قيافه حق به جانب ميگيرين
اگه مهندس حميد يا من يا هر شخص ديگري مداري بسازه به هيچ كس ربطي نداره باهاش چيكار ميكنه ميره كاوش يا ميفروشه
عوض تشكر كردن از مهندس حميده كه زحمت كشيده واين انجمن رو راه انداخته ويا خودمون انجمن ديگه اي راه انداختيم كه دوستان استفاده كنند اصلا اينجا بد فرهنگي شده كه مثلا فلاني مدار ميفروشه ميفروشه نوش جونش حلالش باشه زحمت كشيده
بايد كلي پول به دستگاههاي خارجي بدين اونوقت ميفهمين چي به چيه ؟
هرچي من چيزي نميگم يك عده سواستفاده ميكنند اصلا هيچ كس حق نداره در مورد هيچ فروشنده يا دستگاه سازي اينجا از دهنش حرفي بيرون بياد بابا شما شب تاصبح لحاف رو ميكشي سرت خرو پف ميخوابي طرف شبهاي زيادي روي مدار كار ميكنه تا ازش جواب بگيره حالا يك عده خجالت نميكشند ميان اين حرفها رو ميزنند طلبكار هم هستند
عجب زمانه اي شده X( :-o

مثل افتاب پرست هر دقیقه یه رنگ عوض میکنی !!

جناب محمد حسين
من مطمعنم شما يك فروشنده يا صاحب شركت هستين
چون هميشه در اين مواقع ظاهر ميشين حالا كه اينطوري شد من با مهندس حميد حرف ميزنم وقانعشون ميكنم كه يه تالار براي فروش بزنند كه مطمعنم نون جناب عالي آجر ميشه ونميتوني اون فلزيابهايي كه از خارج وارد كني به دوستان قالب كني =))
ميبيني :-BD :YMBRINGITON:

شنبه 23 فروردین1393 - 1:34pm

hoshi نوشته است:
سلام
هدف من از ایجاد این پست کمک به افرادی بود که سر رشته از الکترونیک ندارند و نمینونند مداری مونتاژ کنند ,کسانی که چنس رو ساختند خودشون میدونند که اگه دستگاه حرفه ای و با قطعات اورجینال ساخته بشه 500 تومن در مقابلش پول خورده . من خودم شدیدا حلال و حرام سرم میشه و خدا خودش شاهده که همیشه سعی کردم پول حروم نخورم و اگه یک تک تومنی هم پول حروم بخورم خدا همون تک تومنی رو
یه جوری ازم میگیره که خودم هم تعجب میکنم و از این بابت همیشه شکر گزار خدای خودم هستم.
ولی متاسفانه بیشتر این روزا بیشتر تاپیک ها با بحث و جدال های بی مورد به پایان میرسه و به بیشتر تاپیکها که سر میزنی بوی پول به مشام میرسه و این اصلا به نفع انجمن نیست ,اگه این روند ادامه پیدا کنه این انجمن هم میشه مثل ایرانپالس و انجمن اقای مهدی.
از عزیزان خواهش میکنم زیاد به جنبه های مالی فکر نکنند و یکمی به سایر جنبه ها هم توجه کنند. قبلا هم گفتم توی دنیای فلزیاب هیچ کس برای رضای خدا کار نمی کنه ,خداوند در قران کریم می فرمایند:

نه هرگز دست خود را در احسان به خلق محکم بسته نگه دار و نه بسیار باز و گشوده که هر کدام کنی به حسرت خواهی نشت.

شما هم شناگر قابلی هستی خوب از اب گل الود ماهی میگیری

شنبه 23 فروردین1393 - 1:35pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان اینجا مثل اینکه شده میدان جنگ...این حرفارو وی خصوصی هم میتونید به هم بزنید..در ضمن اقای محمد حسین یکم ادب رو رعیات کنید...این تاپیک قفل میشه تا خود مهندس حمید بیان و هر کاری خواستن انجام بدن...عجبا :-w

بر آنچه گذشت ، آنچه شکست ، آنچه نشد ... حسرت نخور ؛

زندگی اگر آسان بود با گریه آغاز نمیشد ...

شنبه 23 فروردین1393 - 1:37pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

آقای محمد حسین بهتره یه کم رعایت کنید. اگه حرفی بحثی دارید لطفا مودبانه مطرح کنید.
یه پیشنهاد به شما میدم. شما هم یه مدار خوب بزارید بفروشید با قیمت و کارایی مناسب.اگر توناییشو دارید؛ ما که توان ساخت نداریم فعلا و ممنون هم میشیم.
@};-

شنبه 23 فروردین1393 - 2:06pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 79 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 4 , 5 , 6 , 7 , 8

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: İlyaramin , mohsen@sat , Saeidpor2 و 163 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure