انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 16 اردیبهشت1403 - 11:36am

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 79 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 4 , 5 , 6 , 7 , 8  بعدی
 ساخت فلزیاب چنس 
نویسنده پیغام
استاد
استاد

درود بر شما
این 6 صفجه پست همش شده اعتراض و تسویه حساب شخصی و گلایه و نا امیدی و فروشندگی و دعوای سر اینکه کی زحمت کشیده و کی مفتی خورده کی قرار بخوره و کی قرار ضرر کنه و کی با ازرا بوق یزنه و کی خاک اون را بخهوره و کی قراره سوار اون بشه.دوستان خواهشا دیگه از این بحث های اینچنینی نکنید همه شما عاقل هستید و نیاز به راهنمایی ندارید و همتون هم چشم دارید و دارید می بینید که کی دوست هست کی دشمن و کی اب در اسیاب دشمن میریزه
مهندس حمید شما با نیت خیری که بعنوان کمک به بچه ها هست کمر هر چی فلزیاب ساز و فلزیاب فروش کلاه بردار را به زمین کوبیدید این یه چیز واضحی هست که همه دارند می بینند و اگه کسی این را متوجه نشده مطمعن باش که خودش را به کوری زده.شما با 35 ثابت کردید که مییتونید توی این حرفه یکی از سر امدها باشید.در مورد چنس هم کار بسیار خوبی کردید که زحمتی کشیدید و مدار را به این حد موجود ارتقا دادید ولی عمومی کردن مدار به ضرر شما انجامید.درسته که بعضی از دوستان توانایی ساختن این مدار را دارند و این لطفی که کردید شامل این قبیل دوستان و کلاهبردارن فلزیاب شد و کاربران عادی که سر رشته ای از این علم ندارند ضرر کلی را کردند چونکه مجبورند همین دستگاه را با قیمت وحشتناک از کلاهبردارن بخرند.هر چند که اقا مجتبی پذیرفتند که مدار را خودشون مونتاز کنند و در معرض فروش توی سایت بزارند اما ای کاش قبل از عمومی کردن این مدار این تصمیم گرفته میشد تا حداقل شما دیگه دلسرد به سایت و کار نشید شما که دیگه توی کار فلزیابی فرو رفتید چرا خودتون اولین نباشید که از دسترنجتون سودی کنید و فقط کلاهبرداران باشند که منتظر نشستند و در پی فرصتی اینچنینی می گردند که با این طرح به مقاصد خودشون رسیدند و شایدتوی کمتر ار چند ماه ایران پر شده از این فلزیاب چنس که شما خودتون را برای اون خورد و خمیر کردید. در کل هنوز هم دیر نیست شما میتونید این دو محصول و محصولات اینده خودتون را در فروشگاه به عموم عرضه کنید تا دیگه دست شیادان برای همیشه کوتاه باشه و شما هم بتونید حداقل استفاده از زحماتی که می کشید ببرید.اگر احیانا دوستانی هم باشند که یه مدار خوب توی سایت بگذارند اگر فرصت داشتید برای ارتقا اون با استاتید همکاری کنید ولی مداری که خودتون به شخصه ارتقا دادید لازم نیست که توی سایت عمومی کنید و فرصت دیگری دست شیادان بدهید.در کل انسان از توانایی های خود باید بهره ببره و کار شما هم تا این لجظه نمرکز روی فلزیابی بوده خوب مسلما باید از ایبن توانایی به نفع خودتون بهره ببرید و لگه قصد کمک به دیگران را هم دارید میتونید محصول خودتون را با قیمت ارزونتری توی بازار بزارید تا کمکی هم به عموم کرده باشید.به نظر من تایپیک توباکس را هم قفل کنید تا دیگه این یک شکنجه ابدی برای شما نباشه منطقی ترین کار همینه چون دیگه واقعا هر مشکل از توباکس تا حالا چندین مرتبه توضیح داده شده و تکرار مکررات دیگه هست.شما میتونستید این مدت که وقت به جواب سوال بچه ها برای توباکس گذاشتید بهترین مدار ممکن را طراحی یا ارتقا دهید.پس الان هم دیر تیست کافی توباکس را از ذهن خودتون خارج کنید و به کار روی مدار بهتری بپردازید

شنبه 23 فروردین1393 - 6:48am
مدیر سایت
مدیر سایت

جاوید نوشته است:
درود بر شما
این 6 صفجه پست همش شده اعتراض و تسویه حساب شخصی و گلایه و نا امیدی و فروشندگی و دعوای سر اینکه کی زحمت کشیده و کی مفتی خورده کی قرار بخوره و کی قرار ضرر کنه و کی با ازرا بوق یزنه و کی خاک اون را بخهوره و کی قراره سوار اون بشه.دوستان خواهشا دیگه از این بحث های اینچنینی نکنید همه شما عاقل هستید و نیاز به راهنمایی ندارید و همتون هم چشم دارید و دارید می بینید که کی دوست هست کی دشمن و کی اب در اسیاب دشمن میریزه
مهندس حمید شما با نیت خیری که بعنوان کمک به بچه ها هست کمر هر چی فلزیاب ساز و فلزیاب فروش کلاه بردار را به زمین کوبیدید این یه چیز واضحی هست که همه دارند می بینند و اگه کسی این را متوجه نشده مطمعن باش که خودش را به کوری زده.شما با 35 ثابت کردید که مییتونید توی این حرفه یکی از سر امدها باشید.در مورد چنس هم کار بسیار خوبی کردید که زحمتی کشیدید و مدار را به این حد موجود ارتقا دادید ولی عمومی کردن مدار به ضرر شما انجامید.درسته که بعضی از دوستان توانایی ساختن این مدار را دارند و این لطفی که کردید شامل این قبیل دوستان و کلاهبردارن فلزیاب شد و کاربران عادی که سر رشته ای از این علم ندارند ضرر کلی را کردند چونکه مجبورند همین دستگاه را با قیمت وحشتناک از کلاهبردارن بخرند.هر چند که اقا مجتبی پذیرفتند که مدار را خودشون مونتاز کنند و در معرض فروش توی سایت بزارند اما ای کاش قبل از عمومی کردن این مدار این تصمیم گرفته میشد تا حداقل شما دیگه دلسرد به سایت و کار نشید شما که دیگه توی کار فلزیابی فرو رفتید چرا خودتون اولین نباشید که از دسترنجتون سودی کنید و فقط کلاهبرداران باشند که منتظر نشستند و در پی فرصتی اینچنینی می گردند که با این طرح به مقاصد خودشون رسیدند و شایدتوی کمتر ار چند ماه ایران پر شده از این فلزیاب چنس که شما خودتون را برای اون خورد و خمیر کردید. در کل هنوز هم دیر نیست شما میتونید این دو محصول و محصولات اینده خودتون را در فروشگاه به عموم عرضه کنید تا دیگه دست شیادان برای همیشه کوتاه باشه و شما هم بتونید حداقل استفاده از زحماتی که می کشید ببرید.اگر احیانا دوستانی هم باشند که یه مدار خوب توی سایت بگذارند اگر فرصت داشتید برای ارتقا اون با استاتید همکاری کنید ولی مداری که خودتون به شخصه ارتقا دادید لازم نیست که توی سایت عمومی کنید و فرصت دیگری دست شیادان بدهید.در کل انسان از توانایی های خود باید بهره ببره و کار شما هم تا این لجظه نمرکز روی فلزیابی بوده خوب مسلما باید از ایبن توانایی به نفع خودتون بهره ببرید و لگه قصد کمک به دیگران را هم دارید میتونید محصول خودتون را با قیمت ارزونتری توی بازار بزارید تا کمکی هم به عموم کرده باشید.به نظر من تایپیک توباکس را هم قفل کنید تا دیگه این یک شکنجه ابدی برای شما نباشه منطقی ترین کار همینه چون دیگه واقعا هر مشکل از توباکس تا حالا چندین مرتبه توضیح داده شده و تکرار مکررات دیگه هست.شما میتونستید این مدت که وقت به جواب سوال بچه ها برای توباکس گذاشتید بهترین مدار ممکن را طراحی یا ارتقا دهید.پس الان هم دیر تیست کافی توباکس را از ذهن خودتون خارج کنید و به کار روی مدار بهتری بپردازید

:ymapplause: :ymapplause: :ymapplause: :ymapplause: :ymapplause: :ymapplause: :ymapplause: :ymapplause: :ymapplause:

نگذارید گوشهایتان گواه چیزی باشد که ندیده اید
نگذارید زبانتان چیزی را بگوید که قلبتان باور نکرده
صادقانه زندگی کنید

شنبه 23 فروردین1393 - 7:02am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

این ندانسته که قدر همه یکسان نبود ***** زاغ را مرتبه ی مرغ خوش الحال نبود

ردیاب انجمن-Fpl35 * توباکس ساشو * چنس *کوثر

شنبه 23 فروردین1393 - 7:21am
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان صبح همه بخیر
هرچه کنی به خود کنی ** گر همه نیک و بد کنی

هیچ از خودمون پرسیدیم واسه چی اینجا جمع شدیم ؟ از صبح امروز تا صبح فردا وقت و بی وقت به انجمن سر میزنیم و پستهای خوب و بد و سوال و ... مینویسیم.
خلاصه اینکه رسالت این انجمن با بقیه انجمنهایی که بودن و هستن خیلی متفاوته .
اینجا مهندس حمید و مهندس مجتبی و خیلی از انسانهای بی ریا ، بدون هیچ منت و خواسته ای هرچه میدانند رو آموزش میدن و هر پرسشی رو در نهایت درستی پاسخ میدن.
من نمیخوام بگم که با بودن فروشگاه مخالفم ولی حرفم اینه که اگه از رسالت خودمون دور بشیم اینجا هم شاید به سرنوشت انجمنهای دیگه گرفتار بشه.
نهایت اینکه خیلی چیزا فراتر از پول واسه انسان اهمیت داره که اگه بنده خدا ازش غافل باشه خدای بندگان هرگز از اونا غفلت نمیکنه و پاداشش رو میرسونه.
یاحق
@};-

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

شنبه 23 فروردین1393 - 9:15am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

واقعا این چیزارو میبینم حالم گرفته میشه...نمیدونم بعضی از دوستان چی پیش خودشون فکر میکنن؟؟
اقا حمید بنده خدا اینقدر زحمت کشیده واسه این مدار و حتی این انجمن...خدایی اگر من یکی بودم که فکر کنم همون اوایل ول میکردم میرفتم...واقعا سر و کله زدن با این همه ادم خیلی صبر میخواد :D
به هر حال دوستان این حق ایشون هست که بخوان مدار رو برای فروش بزارن و فکر نکنم کار درستی باشه که بخوایم بگیم اصلا چرا؟؟؟
پس از دوستان خواهش میکنم که دندون اسب پیشکش رو نشمرید دیگه [-X
این مدار توی انجمن هست تا الان هم خیلی ها ساختن خیلی ها هم دارن میفروشن..بعد از گذاشتن چنس واسه فروش هم کسی نگفت که مدار برداشته میشه که همه ناراحت شدید...هر کسی میتونه واسه خودش بسازه...پس خواهشا کسی دلسرد نشه از اینکاراکه اگر به دلسردی باشه اقا حمید باید از همه بیشتر باشه...بازم ممنونم ازشون واسه راه اندازی این انجمن و کمک به کسانی که توی اینکار هستن.چه فروشندگان چه حفاران :D
موفق باشید

بر آنچه گذشت ، آنچه شکست ، آنچه نشد ... حسرت نخور ؛

زندگی اگر آسان بود با گریه آغاز نمیشد ...

شنبه 23 فروردین1393 - 11:07am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

من هم با سخنان جاويد جان موافقم :ymapplause: :ymapplause: :ymapplause: :ymapplause:

شنبه 23 فروردین1393 - 11:16am
مدیر سایت
مدیر سایت

مهندس حمید این بخش به نظر بنده باید حذف بشه

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

شنبه 23 فروردین1393 - 11:51am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ALI.D نوشته است:
واقعا این چیزارو میبینم حالم گرفته میشه...نمیدونم بعضی از دوستان چی پیش خودشون فکر میکنن؟؟
اقا حمید بنده خدا اینقدر زحمت کشیده واسه این مدار و حتی این انجمن...خدایی اگر من یکی بودم که فکر کنم همون اوایل ول میکردم میرفتم...واقعا سر و کله زدن با این همه ادم خیلی صبر میخواد :D
به هر حال دوستان این حق ایشون هست که بخوان مدار رو برای فروش بزارن و فکر نکنم کار درستی باشه که بخوایم بگیم اصلا چرا؟؟؟
پس از دوستان خواهش میکنم که دندون اسب پیشکش رو نشمرید دیگه [-X
این مدار توی انجمن هست تا الان هم خیلی ها ساختن خیلی ها هم دارن میفروشن..بعد از گذاشتن چنس واسه فروش هم کسی نگفت که مدار برداشته میشه که همه ناراحت شدید...هر کسی میتونه واسه خودش بسازه...پس خواهشا کسی دلسرد نشه از اینکاراکه اگر به دلسردی باشه اقا حمید باید از همه بیشتر باشه...بازم ممنونم ازشون واسه راه اندازی این انجمن و کمک به کسانی که توی اینکار هستن.چه فروشندگان چه حفاران :D
موفق باشید

من هم با علی جان موافقم

دوستان گلم هیچوقت دلسرد نشین ، همین چنسی که جناب مهندس حمید برای شما ویرایش کردن بسیار قابل قبول هستش

من با همین چنس به نتایج قابل قبولی رسیدم

کمی به خودتون زحمت بدین و خلاق باشین، من خودم گارد رو به 14 رسوندم اگه کاملا به راهنمایی های جناب مهندس حمید گوش کنین

شما هم میتونین بهترین نتیجه رو بگیرین

الان با هدفمندی یارانه ها شما نفس بکشین هزینه داره ، به هر حال داشتن چنین سایتی هزینه داره، باید هزینه این سایت یه جوری دربیاد دیگه

تا چند وقت دیگه یه یو اس پی بهتون وصل میکنن ، مقدار اکسیژنی که استفاده میکنین رو براورد میکنن و هزینه رو ازتون میگیرن :D

ردیاب انجمن-Fpl35 * توباکس ساشو * چنس *کوثر

شنبه 23 فروردین1393 - 12:48pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با سلام خدمت همگی
بنظر من جناب مهندس حمید و مجتبی گرامی اصلا نباید در مورد این قضایا نظری از کسی بپرسند.
شما عزیزان هرچیزی بسازید بنده اولین نفر حاضر به خرید هستم.
شما بسازید هرکسی خواست میخره و هرکسی هم نخواست بره خودش بسازه...
این رو هم مطمئن باشید اگر کسی چیزی در این حد داشت اینجا وقت نمیگذروند و میرفت دنبال کاسبی خودش.
نباید الکی خودمون رو الاف حرفهای چرند آدمهای بیسواد کنیم.

این مملکت بیشتر از دشمن،خائن وطن فروش داره

شنبه 23 فروردین1393 - 12:58pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اصلا من ديگه سيمهام قاطي ميشه
به هيچ كسي ربطي نداره كسي چي ميسازه وچي ميفروشه ويا چي از زمين در مياره
بابا خجالت بكشين چطور قيافه حق به جانب ميگيرين
اگه مهندس حميد يا من يا هر شخص ديگري مداري بسازه به هيچ كس ربطي نداره باهاش چيكار ميكنه ميره كاوش يا ميفروشه
عوض تشكر كردن از مهندس حميده كه زحمت كشيده واين انجمن رو راه انداخته ويا خودمون انجمن ديگه اي راه انداختيم كه دوستان استفاده كنند اصلا اينجا بد فرهنگي شده كه مثلا فلاني مدار ميفروشه ميفروشه نوش جونش حلالش باشه زحمت كشيده
بايد كلي پول به دستگاههاي خارجي بدين اونوقت ميفهمين چي به چيه ؟
هرچي من چيزي نميگم يك عده سواستفاده ميكنند اصلا هيچ كس حق نداره در مورد هيچ فروشنده يا دستگاه سازي اينجا از دهنش حرفي بيرون بياد بابا شما شب تاصبح لحاف رو ميكشي سرت خرو پف ميخوابي طرف شبهاي زيادي روي مدار كار ميكنه تا ازش جواب بگيره حالا يك عده خجالت نميكشند ميان اين حرفها رو ميزنند طلبكار هم هستند
عجب زمانه اي شده X( :-o

شنبه 23 فروردین1393 - 1:11pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 79 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 4 , 5 , 6 , 7 , 8  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 151 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure