انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 27 اردیبهشت1403 - 3:16pm

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 79 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8  بعدی
 ساخت فلزیاب چنس 
نویسنده پیغام

یعنی این mdl اینقد اش دهن سوزیه که ناصر دنبالشه؟الان یدونه خرابش گوشه انبار داره خاک میخوره من که نتونستم درستش کنم البته همچین مالی هم نیست /درسته عمق زیادی میزنه اما دریغ از یک ذره تفکیک /من که چنس مهندس حمید رو ساختم دارم رو لوپش کار میکنم که بنظرم بهتر از ام دی ال 8500 باشه

جمعه 22 فروردین1393 - 11:31pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

آرش جان همه ما از مهرباني ودوستي شما راضي هستيم راستش بايكي از دوستان كه در ياهو چت ميكردم چند نكته بهم گفت كه لازمه من هم به شما وساير دوستان بگم
واقعيتش اينه كه 5 انگشت دست يكسان نيستند هركدوم فرق داره و همه دوستان مثل شما در اين انجمن خوب و آقا نيستند يك عدهاي هستند كه واقعا فرصت طلب ونمك نشناسند يعني اگه انگشتات رو به عسل آغشته كني وبزاري دهن طرف عسل رو ميخره كه هيچ آخرش انگشتت رو گاز ميگيره وميكنه ميندازه زمين
پس نبايد به هر كسي خوبي كرد و از هر كسي انتظار خوبي كردن داشت
در مورد مهندس حميد هم راستش براي خود من هم جاي تعجب هست كه اينهمه روي مدارات تلاش ميكنند و آخرش دسترنجشون رو ميارند دو دستي تقديم يك عده نمك نشناس ميكنند البته اكثر دوستان كه خوبند فقط يك عده هستند كه خوبي بهشون نمياد

در ارتباط با مدارات هم خود من به اين نتيجه رسيده ام كه افرادي كه واقعا ميخواند پيشرفت داشته باشند بايد در فرومهاي خارجي بيشتر فعاليت كنند
تمام از مهندس حميد هم خواهشمندم اين تاپيك رو حذف كنند بهتره

جمعه 22 فروردین1393 - 11:36pm
مدیر سایت
مدیر سایت

حمید نوشته است:
کوهیار عزیز متاسفانه با توجه به اوضاعی که مشاهده میکنین بنده دیگه چنین کاری نخواهم کرد! حتی دیگه بعید میدونم هیچوقت در اینده حتی روی یکی از مدارات عادی دیگر هم کاری بکنم که آخرش عوض تشکر بشینم حرف و حدیثهای مختلف رو بشنوم و نه تنها چیزی گیرمون نیاد بلکه حرص و جوش اضافی هم بخوریم!
تغییرات چنس فعلا در حد جزئیات هستن. اساس کار همونایی بوده که روش کار شد و بنظر من برای انتشار عمومی کافی بوده. اما از الان که تصمیم برای به فروش گذاشتن شده ؛ هر تغییری بخواد صورت بگیره دیگه اعلام عمومی نمیکنم! بنظر من درستش هم همینه. همیشه قصد و نیت در کار مهمه.
با این همه عرض بکنم که چون هدف از ابتدا انتشار بود ؛ توی اون مدت هر چه بنظرمون رسیده پیاده کردیم و اعلام شد. یعنی چیزی کم گذاشته نشد! حالا دیگه تجربه آقا مجتبی هم به کار اضافه شده خب پیشرفتهای جدیدی هم میتونه حاصل بشه.

درود
دلم بازم شکست مهندس جان
متاسفانه من خیلی احساسی هستم و اخلاقیات و احترام و قدرشناس بودن خیلی برام مهمه
این حرفای شما به مولا اشکو تو چشام جمع کرد :((
ولی دوست دارم برای تمام زحمتهایی که توی انجمن کشیدید و میکشید
برای تمام کمکهایی که بی منت به ما کردی
برای طراحی 35
برای ارتقای چنس و توباکس
برای معرفت و مهربونیت
دست بزنم پس به افتخار مهندس حمید عزیز \:d/ \:d/ \:d/ \:d/ :ymapplause: :ymparty: :ymparty:
امیدوارم این احساس غمگینی و ناراحتی که وجود هممون رو گرفته بزودی جاشو بده به شادی عمیق و بی پایان :YMPRAY:
و امیدوارم مهندس جان دوباره با قدرت و با انرژی به تمام آموزشهاتون ادامه بدید
برای ما عزیزی
همیشه
:-*

نگذارید گوشهایتان گواه چیزی باشد که ندیده اید
نگذارید زبانتان چیزی را بگوید که قلبتان باور نکرده
صادقانه زندگی کنید

جمعه 22 فروردین1393 - 11:40pm
مدیر سایت
مدیر سایت

zinteredi نوشته است:
آرش جان همه ما از مهرباني ودوستي شما راضي هستيم راستش بايكي از دوستان كه در ياهو چت ميكردم چند نكته بهم گفت كه لازمه من هم به شما وساير دوستان بگم
واقعيتش اينه كه 5 انگشت دست يكسان نيستند هركدوم فرق داره و همه دوستان مثل شما در اين انجمن خوب و آقا نيستند يك عدهاي هستند كه واقعا فرصت طلب ونمك نشناسند يعني اگه انگشتات رو به عسل آغشته كني وبزاري دهن طرف عسل رو ميخره كه هيچ آخرش انگشتت رو گاز ميگيره وميكنه ميندازه زمين
پس نبايد به هر كسي خوبي كرد و از هر كسي انتظار خوبي كردن داشت
در مورد مهندس حميد هم راستش براي خود من هم جاي تعجب هست كه اينهمه روي مدارات تلاش ميكنند و آخرش دسترنجشون رو ميارند دو دستي تقديم يك عده نمك نشناس ميكنند البته اكثر دوستان كه خوبند فقط يك عده هستند كه خوبي بهشون نمياد

در ارتباط با مدارات هم خود من به اين نتيجه رسيده ام كه افرادي كه واقعا ميخواند پيشرفت داشته باشند بايد در فرومهاي خارجي بيشتر فعاليت كنند
تمام از مهندس حميد هم خواهشمندم اين تاپيك رو حذف كنند بهتره

ناصرجان
قسمت اعظم صحبتهای شما درسته
ولی داشی
خوبی رو نباید برای پاداش انجام داد
و بدی رو نباید بخاطر ترس از مجازات نکرد
خیلی قشنگه اگه همه فقط خوب باشیم و خوبی کنیم و اینجوری ما درست پیش میریم
حالا طرف مقابل اگر اینجوری نیست مشکل از ما نیست و بلکه باید کمک کنیم که این فرهنگ جا بیفته
در یک کلمه به قول کورش کبیر:
باران باش و ببار
نپرس کاسه های خلی از آن کیست
راستش این جمله بنظرم تمام فلسفه زندگی توش خلاصه شده
بهتره تمرین کنیم بدون چشمداشت خوب باشیم
توی غرب بیشتر به اخلاقیات معتقدند و زیر و رو کشی ندارن
اونا خیلی پیشتر متوجه شدند که خیر دنیا و آخرت در کمک کردن به دیگرانه
الان تنها قانونی که در پیشرفت غرب حاکمه قانون WIN WIN هست
یعنی اگر واقعا میخوای پیشرفت کنی و موفق باشی باید به دیگران کمک کنی که پیشرفت کنن و موفق باشن
خب تفسیرش خیلی اسونه و نیازی به توضیح بیشتر نیست
همگی شاد باشید :ymhug:

نگذارید گوشهایتان گواه چیزی باشد که ندیده اید
نگذارید زبانتان چیزی را بگوید که قلبتان باور نکرده
صادقانه زندگی کنید

جمعه 22 فروردین1393 - 11:48pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اسدف جان
من هم تجربه ام رو بهتون ميگم در اينچنين محيطهايي هر چقدر خوب باشي بيفايده هست هر جند بار به همه كمك كني يكبار كمك نكني ديگه آدم بدي ميشي من هيچ نيازي ندارم كسي از من خوشش بياد يا بدش بياد و اصلا هم برام مهم نيست
هر چي باشه كلي وقتمان رو در فرومهاي فلزياب تلف كرده ايم وخوب ميدونيم چي به چيه X_X :D ;) =)) :))

جمعه 22 فروردین1393 - 11:54pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

zinteredi نوشته است:
اسدف جان
من هم تجربه ام رو بهتون ميگم در اينچنين محيطهايي هر چقدر خوب باشي بيفايده هست هر جند بار به همه كمك كني يكبار كمك نكني ديگه آدم بدي ميشي من هيچ نيازي ندارم كسي از من خوشش بياد يا بدش بياد و اصلا هم برام مهم نيست
هر چي باشه كلي وقتمان رو در فرومهاي فلزياب تلف كرده ايم وخوب ميدونيم چي به چيه X_X :D ;) =)) :))

ناصر جان اگه بخوایم اینطور فکر کنیم دیگه همه باید از سایت برن و کسی به کسی کمک نکنه این دلیلی نمیشه
مثلا خود اندی این همه مدار میسازه در اختیار همه میذاره چون همین کمک کردنها باعث پیشرفت میشه

علم را باید در ازمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه
نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است(ادیسون)

شنبه 22 فروردین1393 - 12:02am
مدیر کل
مدیر کل

خیلی ممنون کوهیار عزیز شما لطف دارین.
واقعیت مطلب اینجاست من در عرض این یک سال و خورده ای کم زحمت نکشیدم و کم وقت نذاشتم! نه تابستونی داشتم که اسمش تابستون باشه و نه تعطیلی و نه هیچی! در کل این یکسال شاید منهای 3-4 روز همیشه حواسم به انجمن بوده. زندگی شخصی نداشتم! الانشم ندارم. واقعیت بگم از فروش ردیاب هم سود خاصی نصیب من نشده! اون از توباکس که با اون همه امید و آرزو روش کار کردیم و الان فقط شده مایه اعصاب خوردی! اینم از چنس که اگر تبدیل به لورنز هم میشد باز یه چیز دیگه میخواستن! مشکل ما قانع نبودنه. مشکل ما قدر ناشناسیه. دست رو عسل کنی بذاری دهان طرف آخرش گاز هم میگیره!
جناب آرش خدا رو شکر که شما آزرا دارین! ما فکر میکردیم با این همه داستانی که شما برای بدست اوردن دستگاههای مختلف درست کردی حتی موتور هم نداشته باشی! ولی بنده دنبال یک پراید قراضه باید باشم! من که راضی نیستم شما و امثال شما از مطالب این انجمن استفاده کنین. شخص شما توی این چند ماه کم به من عذاب وارد نکردی! متاسفانه من ادم کم حافظه ای هم نیستم و یادم نمیره. هر کی توی این انجمن بقصد فروش یا خرابکاری اومد شما شدی ابزار دست اون آدم و به ما هم کلی تهمت زدی!!! من یک اخلاق بد دارم و اونم اینه بهیچ وجه نمیتونم بپذیرم به کسی خوبی کنم و ازش بدی ببینم! این مورد رو هرگز نمیتونم ببخشم. خواهشا به خاطر داشته باشین.
در خصوص واکنش بعضیها در مورد تصمیم به فروش مدار چنس توسط خود ما واقعا از دیشب تا الان من شوکه شدم! واقعا مشکل کجاست؟ انتخاب مدار از بین صدها مدار توسط خود من صورت گرفته! تمام مراحل کار روش رو شخصا انجام دادم. خیلیها در این انجمن یا جاهای دیگه اقدام به فروش همین مدار دقیقا با همین وضعیت تغییر یافته توسط بنده کردن. حالا مشکل کجاست که همه میتونن از کنار این قضیه سودی ببرن الا خود من؟ تازه من مگه چقدر سود میتونم ببرم؟ طبق حسابی که با اقا مجتبی داریم کلا 30 درصد مال بنده هست! واقعا باید گفت من این وسط باید چقدر آدم بدبختی باشم که همه حرفها سمت من میاد و توقعات هم از من زیاده و اخرش هم هیچ فایده ای برای من نیست!
حالا جناب آرش اگر من عرض میکنم مدار برای فروش اندکی باید تغییر کنه شما چرا باید ناراحت بشین؟ یعنی این حق وجود نداره؟ تازه مگه قراره چقدر تغییر ایجاد بشه که شما فکر کردین دیگه یک سیستم فوق سری میخواد بشه؟ اگر بگیم همون مداره یه حرفی در میاد! بگیم کمی تغییر داره اینجوری برخورد میکنین! واقعا ادم میمونه چکار کنه با شما.
مشکل اینجاست آدم عاقل و سالم واقعا کم پیدا میشه. توی دنیای به این بزرگی همه فکر میکنن کارشون درسته. هر کدوم هم توجیهی برای خودشون دارن. ولی فقط خدا میدونه کی کارش درسته و کی نادرست.
رک بگم ؛ با این اوضاعی که هست بنده در مورد کلیت وجود انجمن ؛ همکاری با اقا مجتبی یا نوع حضورم در انجمن تجدیدنظر خواهم کرد! اینو مطمئن باشین.

شنبه 22 فروردین1393 - 12:06am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

حميد جان
واقعيت اينه كه اگه بخواي فرد موفقي بشي بايد از اطلاعاتت براي پيشرفت خودت استفاده كني درسته شما هميشه با من خوب تا نكردين ولي خداييش هميشه براي من جاي سواله كه شما چرا يه همچين اخلاقي دارين پسر خوبي هستين ولي زرنگ نيستين
من افرادي رو ميشناسم كه در زمينه الكترونيك يكدهم شما اطلاعات ندارند ولي از راه فروش همين توباكس و چنس و 12 رگولاتور ديجيتالي شده طرف آزرا سوار ميشه
حالا فهميدي من به چه خاطر اون تاپيك 12 رگولاتور رو به اينور واونور ميكوفتم زحمتش رو ما ميكشيم پولش رو يه عده ديگه ميخورند آخرش هم حمبالي طراحي مدار و برنامهنويسي ميمونه واسمون ~X(

شنبه 22 فروردین1393 - 12:21am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

zinteredi نوشته است:

ناصر خان تعجب نکنید شما همه رو به یک چشم نگاه نکنید جناب حمید متمایز از کیوان صحرایی ها و قاسمی ها هستند که تو انجمن خودشون قسمت محرمانه راه انداخته بودند و بخاطر 4تا شکلک به اصطلاح اموزش ردیاب 200 300 هزار تومان پول میگرفتند . چرا به نیکی کسی از اون افراد یاد نمیکنه ؟تعداد بازدید روزانه https://www.felezjoo.com ببین تعداد بازید سایت صحرایی ها و قاسمی ها رو هم ببین
جناب حمید از همین بی عدالتی ها به ستوه امده بود که در اخر تصمیم به تاسیس این انجمن گرفت .
ناصر خان والا ما که تا حالا ندیدیم شما دسترنج خودتو به یتیم یا غنی یا نمک نشناس یا نمک شناس بدی پس در اخر [-X حـضــرت دوســت مــا را به خیـــر تــو امیـد نـیست ، شــر مـرســان [-X .

شنبه 22 فروردین1393 - 12:22am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

masoud0029 نوشته است:
یعنی این mdl اینقد اش دهن سوزیه که ناصر دنبالشه؟الان یدونه خرابش گوشه انبار داره خاک میخوره من که نتونستم درستش کنم البته همچین مالی هم نیست /درسته عمق زیادی میزنه اما دریغ از یک ذره تفکیک /من که چنس مهندس حمید رو ساختم دارم رو لوپش کار میکنم که بنظرم بهتر از ام دی ال 8500 باشه

مسعودجان اگه نخوندى يا توجيح نيستى خيالى نيست هدف صداقت و همكاريه با 8تا پست خوب يا بد نشون ميده تازه واردى اولا خوش اومدى به جمع انجمن فلزجو همونطوركه گفتم هدف فقط تلاش و صميميت و همكاريه mdl آش ده سوزه يا نه بماند اما براى اسم بردن هرشخصى بهتره از پسوند داداش/برادر/يا پيشيد جان استفاده كنى مثلا ناصرجان /آقا ناصر /استادحميد ووو بهترنيست؟ناصرجان آزرا حاصل زحمت و حفاريه داداش نه فروش مدارات كه كسرشأنه

شنبه 22 فروردین1393 - 12:29am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 79 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google , Majestic12 , saw و 108 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure