انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 27 اردیبهشت1403 - 7:43pm

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 79 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8  بعدی
 ساخت فلزیاب چنس 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

كاني جان اگه قرار باشه مداري به كسي داده بشه نميشه كه به يكي مدار رو داد وبه يكي نداد
الان هم ميتونم همين ردياب رو كه كار كردهام وازش راضي هم هستم عموميش كنم ولي باور كنين اگه اين كار رو بكنم يك عده متل مورو ملخ شروع به ساخت وفروشش ميكنند همانطور كه توباكس وچنس مهندس حميد با قيمتهاي بالا دارند ميفروشند @-)
عجب دنيايي شده ~X(

جمعه 22 فروردین1393 - 7:17pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

zinteredi نوشته است:
كاني جان اگه قرار باشه مداري به كسي داده بشه نميشه كه به يكي مدار رو داد وبه يكي نداد
الان هم ميتونم همين ردياب رو كه كار كردهام وازش راضي هم هستم عموميش كنم ولي باور كنين اگه اين كار رو بكنم يك عده متل مورو ملخ شروع به ساخت وفروشش ميكنند همانطور كه توباكس وچنس مهندس حميد با قيمتهاي بالا دارند ميفروشند @-)
عجب دنيايي شده ~X(

نهنه ناصر جان عمومیش نکن میدونی چند نفر زن و بچه دار رو از نون خوردن میندازی بعدش همه باید برن دزدی کنن
فقط ناصر جان اگه همون پالسی رو از پشت پرده فیلم دو دقیقه بذاری عالیه میشه ردیاب رو بی خیال اون کار رو نکن بعدش همه با اسم خودشون ثبت میکنند الکی میگن ما ساختیم دیگه نمی دونن ناصر بنده خدا شبها و روزها بیدار مونده تا این مدار رو را بندازه یه موقع احساساتی نشی بذاری ناصر جان :((

علم را باید در ازمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه
نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است(ادیسون)

جمعه 22 فروردین1393 - 7:41pm
مدیر سایت
مدیر سایت

حمید نوشته است:
خیلی ممنون آقا مجتبی. :ymhug:
خب این پیشنهاد رو من چند ماه پیش هم مطرح کرده بودم. بهرحال موکول به الان شد. ظاهرا اقا مجتبی کارهای جالبی روی مدار چنس تونستن انجام بدن که باید با هم تعامل کنیم و بنده هم باید دوباره مدار رو بسازم تا نکات باقیمونده نهایی بشه و ایشالا مدار از نظر ثبات و قدرت وضعیت حتی بهتری پیدا بکنه.

درود
مهندس جان خدا خیرت بده با ایجاد این تاپیک مارو از شر پیامهای خصوصی راحت کردی =))
مهندس جان این تغییراتی که باعث افزایش ثبات و قدرت میشه رو عنوان میکنید که کسانی که خوشون مدار رو ساختن بتنن اصلاح کنن؟
L-)

نگذارید گوشهایتان گواه چیزی باشد که ندیده اید
نگذارید زبانتان چیزی را بگوید که قلبتان باور نکرده
صادقانه زندگی کنید

جمعه 22 فروردین1393 - 8:53pm
مدیر کل
مدیر کل

کوهیار عزیز متاسفانه با توجه به اوضاعی که مشاهده میکنین بنده دیگه چنین کاری نخواهم کرد! حتی دیگه بعید میدونم هیچوقت در اینده حتی روی یکی از مدارات عادی دیگر هم کاری بکنم که آخرش عوض تشکر بشینم حرف و حدیثهای مختلف رو بشنوم و نه تنها چیزی گیرمون نیاد بلکه حرص و جوش اضافی هم بخوریم!
تغییرات چنس فعلا در حد جزئیات هستن. اساس کار همونایی بوده که روش کار شد و بنظر من برای انتشار عمومی کافی بوده. اما از الان که تصمیم برای به فروش گذاشتن شده ؛ هر تغییری بخواد صورت بگیره دیگه اعلام عمومی نمیکنم! بنظر من درستش هم همینه. همیشه قصد و نیت در کار مهمه.
با این همه عرض بکنم که چون هدف از ابتدا انتشار بود ؛ توی اون مدت هر چه بنظرمون رسیده پیاده کردیم و اعلام شد. یعنی چیزی کم گذاشته نشد! حالا دیگه تجربه آقا مجتبی هم به کار اضافه شده خب پیشرفتهای جدیدی هم میتونه حاصل بشه.

جمعه 22 فروردین1393 - 9:19pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: iran
اينم سرانجام كار / دوستان براى هميشه خدا حافظ هرجا هستيد خوب و خوش و سلامت باشيد بدي هامو حلال كنيد و اما آخرين حرف : خوش باشيد اما رك و رك زندگى كنيد
ياحق

خداوندا چرا؟؟؟
عزت به سگان دادی و نعمت به خران ؟؟؟گويا به تماشاى جهان آمده ايم!!!!!!

جمعه 22 فروردین1393 - 10:16pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

حمید نوشته است:
کوهیار عزیز متاسفانه با توجه به اوضاعی که مشاهده میکنین بنده دیگه چنین کاری نخواهم کرد! حتی دیگه بعید میدونم هیچوقت در اینده حتی روی یکی از مدارات عادی دیگر هم کاری بکنم که آخرش عوض تشکر بشینم حرف و حدیثهای مختلف رو بشنوم و نه تنها چیزی گیرمون نیاد بلکه حرص و جوش اضافی هم بخوریم!
تغییرات چنس فعلا در حد جزئیات هستن. اساس کار همونایی بوده که روش کار شد و بنظر من برای انتشار عمومی کافی بوده. اما از الان که تصمیم برای به فروش گذاشتن شده ؛ هر تغییری بخواد صورت بگیره دیگه اعلام عمومی نمیکنم! بنظر من درستش هم همینه. همیشه قصد و نیت در کار مهمه.
با این همه عرض بکنم که چون هدف از ابتدا انتشار بود ؛ توی اون مدت هر چه بنظرمون رسیده پیاده کردیم و اعلام شد. یعنی چیزی کم گذاشته نشد! حالا دیگه تجربه آقا مجتبی هم به کار اضافه شده خب پیشرفتهای جدیدی هم میتونه حاصل بشه.

استاد عزیز
این که یکی میاد در مقابل شخصی هم نوع خودش اظهار عجز ناتوانی میکنه و گردن خم میکنه به خاک میفته و استمداد یک لقمه نون شب میکنه طرف مقابل اب پاکی رو دستش میریزه و دست رد به سینه او میزنه این دلیل نمیشه بقیه اعضاء انجمن از همین دست باشند حساب این دو شخص از بقیه جداست بقول معروف هر کی سر مزار مرده خودش گریه میکنه ! شما نباید تحت تاثیر حرفها و عملکرد این بابا قرار بگیرید خودتون این شخص بهتر اتز من میشناسید یه روز صحبت از تکنولوژی 2014 میکنه نیم ساعت دیگه صحبت از تکنولوژی 1914 میکنه .
قطعا تو این اوضاع که صحبت از خرید فروش به میان اومده تنها گذاشتن اعضاء اصلا وجه و ذهنیت خوبی نداره خودت میدونی خیلیها چش دیدن انجمن و فعالیتهای مثمر ثمر جنابعالی قطعا ندارن .و سعی میکنن بیشتر به این اختلافات دامن بزنند . @};-

جمعه 22 فروردین1393 - 10:18pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

مهندس جان الان بنده خدا پیام خصوصی داد گفت چرا ناراحت شدید البته بنده خدا خیلی ناراحت بود و اظهار پشیمانی داشت شما به بزرگی خودتون ببخشید ما فقط چشم وامید مون شما هستید مهندس جان هر سوالی رو بی پاسخ نمیذارید. هوای ما فقیر و فقرا رو دارید. استاد ما رو تنها نذارید . ^:)^

آخرین بار توسط asadof در جمعه 22 فروردین1393 - 11:21pm ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

جمعه 22 فروردین1393 - 10:55pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

استاد اگه میشه سایت رو پولی کنید یعنی VIP بذارید مثلا هر سه ماه 50 هزار تومان واریز بشه تا هم هزینه سایت جبران بشه و هم افراد با چند تا کاربری نتونن وارد بشن اگه کسی هم شارژ نکنه نتونه چیزی دانلود کنه به خدا من راضی هستم فکر کنم بقیه دوستان هم راضی باشن چون در مقابل زحمات شما 50 تومان پولی نیست :x

جمعه 22 فروردین1393 - 11:00pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

على جان داداش من ؛ اگه منظورت از گردن خم كردن منم كه خدمت عارض بشم فقط يه نمونش ماشين زيرپام يه آزراست و عنايت خداست و جز خدا محتاج كسى نيستم جز خوده اوس كريم گردن خم نكردم اما ترفند سرخم كردن من از بابت تمام كردن حرف و حديث سوال و جواب از ناصرخان دوست عزيزمون بود كه ايشون آب پاكى رو ريختن تو دست من و شما و امثال ما افتاد داداش يا ميخواى وجود خدا و لطفش رو به من ثابت كنم هرطور دوست دارى پايه ام پس هركى بخواد كمك انجمن و همه دوستان داشته باشه كمك ميكنه يا اينكه نه تا اينجا حله داداش بزرگ من؟ چندبارى هم خصوصى از خودت كمك خواستم و نمكت رو خوردم و نمكدونت رو نميشكنم/ اما آخه تا كى شما يا هركس ديگه ميخواى برفرض از بديهاى ناصر بالا بريد تاكى ميخواهيد از بدى رو با بدى جواب بديد هان درسته خدا چند وقت پيش داده و ندادش رو ازم گرفت و داداشمم كنارش ازم گرفت اما ناشكر نبودم و نيستم بازم شكر كه دارم هنوز و هرچى دارم از همين راهى كه شما توشى دراوردم كم يا زياد خلاصه داده گرفته و بازم ميده و دوباره هم بگيره خيالى نيست پس بياييد يه خورده در قضاوتها تجديد نظركنيم @حالاچرا منو به حميد و حميد رو به ناصر نسبت دادى مرده حسابى چرا از خود حميد جان دليل اين حرف و حركت رو نميپرسى چرا يه دفعه ربطش ميدى به گردن كج كردن من مگه روزى من رو تو يا استاد حميد ميده؟؟

جمعه 22 فروردین1393 - 11:03pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

بازم دوستان ازمن دلخور نباشن
ياحق

جمعه 22 فروردین1393 - 11:16pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 79 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google و 111 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure