انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 27 اردیبهشت1403 - 2:22am

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 79 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 ... 8  بعدی
 ساخت فلزیاب چنس 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

zinteredi نوشته است:
آرش جان
راستش موضوع اينه كه به يكي از دوستان قول داده ام اين مدار كه ميفروشمش بيرون ندم آخه ميترسم نون بيچاره آجرشه چون متاهل هم هست وزن وبچه هم داره
شرمنده ام

قابل توجه دوستان ببینید یاد بگیرید. اخر مردانگی رو :ymhug:

علم را باید در ازمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه
نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است(ادیسون)

جمعه 22 فروردین1393 - 4:19pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: فلزجو
asadof نوشته است:
zinteredi نوشته است:
آرش جان
راستش موضوع اينه كه به يكي از دوستان قول داده ام اين مدار كه ميفروشمش بيرون ندم آخه ميترسم نون بيچاره آجرشه چون متاهل هم هست وزن وبچه هم داره
شرمنده ام

قابل توجه دوستان ببینید یاد بگیرید. اخر مردانگی رو :ymhug:

اینم انصافا لایک داره نه کوروش :D

حاصلضرب توان در ادعا مقداری ثابت است هرچه توان انسان بیشتر باشد ادعایش کمتر است و هرچه توانش کمتر باشد ادعایش بیشتر است.

دکتر حسابی.

جمعه 22 فروردین1393 - 4:41pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

به نظر من بحث هاي بيخودي نكنين بهتره
هركسي هم بره پي كار خودش
من و همه اينجا خوب ميدونيم كه واسه چي دوستان در اينجا جمعند! مطمعن باشين هيچ گربه اي موش رو بخاطر احسان جدش شكار نميكنه
پس دوستان بيجهت به معده شان قول ندهند همين چنس مهندس حميد خوبه ديگه بسازين و لذت ببرين :YMPEACE: :-H

جمعه 22 فروردین1393 - 4:45pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: خراسان
درسته اینم لایک داره

شنیدن کی بود مانند دیدن

جمعه 22 فروردین1393 - 4:53pm
YIM
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

zinteredi نوشته است:
هركسي هم بره پي كار خودش
من و همه اينجا خوب ميدونيم كه واسه چي دوستان در اينجا جمعند! مطمعن باشين هيچ گربه اي موش رو بخاطر احسان جدش شكار نميكنه
پس دوستان بيجهت به معده شان قول ندهند همين چنس مهندس حميد خوبه ديگه بسازين و لذت ببرين :YMPEACE: :-H

پس معلوم شد که کمکی در کار نیست
پس انتظار بیخودی هم نداشته باشید اطلاعات ام دی ال در اختیار تون قرار بگیره!!!

آخرین بار توسط Kani در جمعه 22 فروردین1393 - 5:15pm ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

جمعه 22 فروردین1393 - 4:54pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: فلزجو
zinteredi نوشته است:
هركسي هم بره پي كار خودش

ببین ناصر خان لوده گی هم حدی داره بابا شما یه ساز بزن تا همه ما باهات برقصیم ببین دیگه از این ساده تر نمیشه گفت اگه دسترسی به مداری داری که میتونه کار بچه هارو راه بندازه بگو تا دسته جمعی یه گلریزون واست بگیریم و شما بیای رونمایی کنی تا همه دوستان استفاده کنن پس توجه کن این یک راه L-)

یا خیلی مردونه بیا بگو من میخام این مدارو بفروشم و دیگه این همه بچه هارو به شک و شبه دارم و ندارم ننداز تا همه تکلیف خودشون رو بدونن ولی گفتم اگه میدونی بدرد میخوره نه بقول خودت اسباب بازی و این حرفا دیگه ساده تر از این نمیشه گفت دیگه خود دانی و نه ماها و نه خودت رو مضحکه عام و خاص نکن :-w

حاصلضرب توان در ادعا مقداری ثابت است هرچه توان انسان بیشتر باشد ادعایش کمتر است و هرچه توانش کمتر باشد ادعایش بیشتر است.

دکتر حسابی.

جمعه 22 فروردین1393 - 4:56pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ARASH05550 نوشته است:
ناصر جان به مولا قسم مشگلاتم اونقدر زياد شده و ضرر كردم در مورد چند قضيه در رابطه با همين عالم عجيب و رويايى دفينه و زيرخاكى كه حتى الان زيرخط فقر به سرميبرم و محتاج نون شبم هستم اگه مردانگى كنى و لااقل يك قلم از اين مدارت به صورت رايگان براى ارسال كنى ممنون ميشم و يك عمر دعاگوى خودت و خانوادت ميشم/داداش ناصراز قديم گفتن : مردى نبود فتاده را پاى زدن @ گر دست فتاده اى بگيرى مردى
پس بسم الله

ariana2014 نوشته است:
zinteredi نوشته است:
هركسي هم بره پي كار خودش

:-? :-? :-?

جمعه 22 فروردین1393 - 6:06pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: iran
عجب حكايتى شده ناصرجان بنده عرض كردم كه اونقدر شرف داشته و دارم كه مدار كسى رو بازيچه جيب خودم بكنم كه اگه اينطور بود مدار چنس اندى و يا حميد رو اونقدر شيك و خوشكل در اورده بودم و بازهم تاكيد ميكنم خوشكل موشكيل شركتى كه براى چندنفراز دوستان انجمن هم فرستادم عكسهاشو اما فقط يه دونه واسه يكى از دوستان به اون شكل ساختم با هزينه خودش اما شرف آذريم اجازه نداد قصد ساخت و فروش دادشته باشم /بنابراين ناصرجان بنده با زحمت كسى به پول و پله نرسيدم كه مدار دوستت دوميش باشه بنابراين اين بحث رفاقت و خيانت رو لااقل براى منه آرش رو نكن والله اگه بهم ميگفتى نه بهتراز بهانه بود بازم دم مجتبى و حميد گرم كه با وجود اطلاع از مشكلاتم كه تو اين راه دفينه دچار شدم و زندگيم رو باختم حاضرشدن يه ردياب برام بفرستند و مرامشون و تا عمر دارم فراموش نميكنم/ اما ناصرجان با تمام اين حرف و حديث حاضرم به تنها بچه متولد شدم حسين قسم كه اگه اون مشگل كذايى سرم نمي اومد و سرم رو به سنگ نميكوبيد منت شما و اين دستگاههاى دست ساز رو نميكشيدم داداش باسن كمم به چند بار خوب رسيدم و كردهاى محترم پيرانشهر ماليدن درم اما خداى منم بزرگه كرد يعنى مرد و آذرى يعنى صبرهمچنان خاطرخواه اون كردم كه دست منو گذاشت تو پوست اما ديگه ناصرجان ناصرجان نميكنم
دم كانى و هدايتى و حتى كرمى و اسدجان جان هم گرم كه مرامشون شامل حال من شد

خداوندا چرا؟؟؟
عزت به سگان دادی و نعمت به خران ؟؟؟گويا به تماشاى جهان آمده ايم!!!!!!

جمعه 22 فروردین1393 - 6:52pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

من اصلا مداري ندارم كه تحويل دوستان بدم خيالتون راحت باشه اگر هم داشته باشم نميدم
واله من كه خودم تا بحال از هيچكس خوبي در محيط نت نديده ام هر كس هم باهام رفيق شده سعي كرده ازم اطلاعات بگيره تا اطلاعات بده
دوستان هم سعي نكنند از اين واون مدار جمع كنند كه بنظرم بيفايده هست اين مسائل در واقع سيستمهاي خصوصي هست اگه قرار بود كه هر كسي مداري درست ميكرد واون رو منتشر ميكرد كه الان شركتهاي زيادي ورشكسته شده بود
دوستان بجاي اينكه به اين فكرها باشند بهتره يك مداري را با كمك مهندس حميد وساير اساتيدو دوستان از صفر طراحي كنندو جواب بگيرند X_X

جمعه 22 فروردین1393 - 7:02pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

ناصر جان واقعا دمت گرم
خیلی خیلی ازت ممنونم که رک و راست مشخص کردی قصدت کمک نیست و اگه مداری هم باشه به کسی نمیدی.
تشکر @};-

جمعه 22 فروردین1393 - 7:12pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 79 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 ... 8  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: labridgedjamel , Reza.t و 87 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure