انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 27 اردیبهشت1403 - 11:28pm

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 79 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 8  بعدی
 ساخت فلزیاب چنس 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

zinteredi نوشته است:
حمید نوشته است:
تا جاییکه بنده اطلاع دارم مدار چنس نظر اقا مجتبی رو هم جلب کرده و پس از تقاضاهای زیادی که توی این چند ماه از طرف دوستان شده ؛ ایشون هم تصمیم دارن مدار رو خودشون بسازن و تستهایی ازش بگیرن و با تجربه خودشون تغییراتی رو احتمالا درش لحاظ کنن تا برای ارائه خدمت دوستان مناسب باشه. حالا این پروسه چقدر طول بکشه نمیدونم. بهرحال تا به الان هم چه این مدار و چه سایر مدارات توسط دوستان برای هم ساخته شده و خرید و فروش شده و تا زمانی که مشکل خاصی پیش نیاد لااقل از نظر من مشکلی نیست.
جناب ناصر خدا به داد هوشی برسه اگر بخواد با شما همکاری کنه! شما هر وقت نیاز به یک ناشر برای انتشار کتاب آرزوهای بزرگت پیدا کردی درخواست همکاری کن! وگرنه ما هنوز یه چیز ساخته شده از شما ندیدیم. شرط هم میبندم آخرش خودت میری سراغ مدار چنس! پس این چه کاریه؟ زمان زیادی داشتی که بتونی واقعا یک کار عملی انجام بدی ولی هنوز کسی چیزی ندیده ؛ دیگه چه برسه به نوع تصویری! پس بهتره بی سر و صدا سرتو پایین بیندازی و شکست خودتو قبول کنی! :D

حميد جان من نمونه مداراتم رو بفروش رسانده ام آنهم باقابليت اسكن تصويري وحفره يابي منتها فيلمي نزاشته ام چون هنوز فيلمي نزاشتهام اينهمه متقاضي دارم :-? راستش من در محيط نت تا بحال چيزي نفروخته ام والان هم زياد اشتياقي به فروش در نت ندارم چون اصلا نميشه حدس زد با چه كسي طرف هستي
در مورد ردياب و نقطه زن هم اگه بخوام همين فردا مدار براي فروش وكيت هم ميزارم
ولي راستش به فكر ثبت شركت وفعاليت قانونيش هستم همين

ناصر جان اگه راست میگید چرا یه فیلم یک دقیقه ای نمیذارید؟ [-X ناراحت نشید ها چون خودت میگی من همچین دستگاهی میسازم پس کوه :-o

علم را باید در ازمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه
نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است(ادیسون)

جمعه 22 فروردین1393 - 12:29pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ناصر جان باید به حرفت هم عمل کنی دیگه اینکه نشد. من الان بیام اعلام کنم یه دستگاه ساختم مستقیم طرف رو میبره رو دفینه. به زبانهای کردی و لری و ترکی و فارسی هم مجهزه خوب باید یه فیلمی هم بذارم تا دوستان حرف منو قبول کنند وگرنه اعتماد دوستان نسبت به من از بین میره درسته شما پشت کامپیوتر نشستید همچین ادعایی دارید. ولی ما ها هم برنج میخوریم ربات نیستیم اونور شما همه ادم هستند . که فکر کنم اکثرا سنشون از سی سال بالاتر باشه.

جمعه 22 فروردین1393 - 12:33pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان
مسئله فيلم گزاشتن نيست بعدش همه ميگن مدار رو بزار ما بسازيم در حالي كه هيچكس يك عكس ناقابل از mdl نزاشت
الان من چند تا مشتري دارم كه بايد بهشون مدار تحويل بدم و دارم كار ميكنم اصلا هم وقت واسه فيلم وتست واينجور چيزا ندارم
دوستان ببخشيد :)]

جمعه 22 فروردین1393 - 1:37pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

=)) =))

جمعه 22 فروردین1393 - 2:42pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: iran
ناصر جان به مولا قسم مشگلاتم اونقدر زياد شده و ضرر كردم در مورد چند قضيه در رابطه با همين عالم عجيب و رويايى دفينه و زيرخاكى كه حتى الان زيرخط فقر به سرميبرم و محتاج نون شبم هستم اگه مردانگى كنى و لااقل يك قلم از اين مدارت به صورت رايگان براى ارسال كنى ممنون ميشم و يك عمر دعاگوى خودت و خانوادت ميشم/داداش ناصراز قديم گفتن : مردى نبود فتاده را پاى زدن @ گر دست فتاده اى بگيرى مردى
پس بسم الله

خداوندا چرا؟؟؟
عزت به سگان دادی و نعمت به خران ؟؟؟گويا به تماشاى جهان آمده ايم!!!!!!

جمعه 22 فروردین1393 - 3:05pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

zinteredi نوشته است:
دوستان
مسئله فيلم گزاشتن نيست بعدش همه ميگن مدار رو بزار ما بسازيم در حالي كه هيچكس يك عكس ناقابل از mdl نزاشت
الان من چند تا مشتري دارم كه بايد بهشون مدار تحويل بدم و دارم كار ميكنم اصلا هم وقت واسه فيلم وتست واينجور چيزا ندارم
دوستان ببخشيد :)]

ناصر جان قول میدیم فقط فیلم ببینیم چیزه دیگه نمی خواییم فقط متر هم بذار مشخص باشه چقدر میزنه ذرات هم بگیره اشکال نداره فقط سکه رو تست کن البته میدونم شما چیزی ندارید و اگه هم داشتید مطمعا هستم برای ساخت میذاشتید . یعنی این همه بچه ها به هم کمک میکنن فیلم و عکس میذارند ارزش نداره یه فیلم دو دقیقه ای بذارید؟

جمعه 22 فروردین1393 - 3:55pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

آرش جان
راستش موضوع اينه كه به يكي از دوستان قول داده ام اين مدار كه ميفروشمش بيرون ندم آخه ميترسم نون بيچاره آجرشه چون متاهل هم هست وزن وبچه هم داره
شرمنده ام

جمعه 22 فروردین1393 - 3:56pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

zinteredi نوشته است:
آرش جان
راستش موضوع اينه كه به يكي از دوستان قول داده ام اين مدار كه ميفروشمش بيرون ندم آخه ميترسم نون بيچاره آجرشه چون متاهل هم هست وزن وبچه هم داره
شرمنده ام

من نمیفهمم اومدیم اینجا یه محیط دوستانه و علمی داشته باشیم یا اینکه همه اینجا اطلاعاتی کسب کنیم و بشیم فروشنده @-)
والا اینطوری میترسم خودم هم بشم فروشنده. همه دارن با همدیگه رقابت میکنن که بتونن از دیگری مدار بهتری طراحی کنن ولی در چه راهی ؟ فروشندگی؟ واقعا که متاسفم.
تصور میکردم که میتونیم با این دوستان یه انجمن علمی و تخصصی و حرفه ایی داشته باشیم ولی نخیر کاملا برعکسه.

آقای ناصر خیلی خوب ما سورس مدار رو نمیخوایم یه فیلم از کارکرد همون مدار بزارید دیدیم بدرد میخوره شاید ما هم خریدیم. اینم مشکله؟
یا بازم بهونه اینه که به کسی اعتماد نداری پس به کی میخوای بفروشی. این بنده خدا مگه چقد آدم دور و برش هست که بخواد از راه فروش این مدار زندگیشو بگذرونه؟ تا کی ؟ به ما هم بفروشید نون ایشون آجر میشه؟ والا این از اون حرفاست. یه فیلم از کارکرد مدار که موجب برملا شدن مدار نمیشه.

جمعه 22 فروردین1393 - 4:07pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

کانی جان من گفتم که اصلا رو مدارش پارچه بکشه مشخص نباشه وفقط لوپ معلوم باشه. ولی باز هم اگه میترسه مدار لو بره یه پرده وسط خونه بکشه یه لامپ پشت یرده نصب کنه فقط سایه خودش و لوپ مشخص بشه تست کنه ما همین رو هم قبول داریم

جمعه 22 فروردین1393 - 4:14pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

asadof نوشته است:
کانی جان من گفتم که اصلا رو مدارش پارچه بکشه مشخص نباشه وفقط لوپ معلوم باشه. ولی باز هم اگه میترسه مدار لو بره یه پرده وسط خونه بکشه یه لامپ پشت یرده نصب کنه فقط سایه خودش و لوپ مشخص بشه تست کنه ما همین رو هم قبول داریم

خدایی لایک داره :-BD

ردیاب انجمن-Fpl35 * توباکس ساشو * چنس *کوثر

جمعه 22 فروردین1393 - 4:18pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 79 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 8  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: behzad1363 , Google , yaserey و 93 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure