انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 30 فروردین1403 - 2:38am

پاسخ به موضوع  [ 78 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8  بعدی
 فلزيابي پر قدرت با عمق زني زياد 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اقا ناصر کی اطلاعات دقیق این مدار رو میزارید تو سایت ? چیزی که مهم هستش برای ساخت موجود بودن قطعات این مدار تو بازار که فک کنم موجود باشه تو بازار و بعد پی سی بی درست و بدون اشکال و سیم کشی مدار و چیدمان قطعات همه چیز شفاف باشه من شروع میکنم به ساخت مدار tl12000 که کارش تموم شده و الان وقت ازاد دارم برای ساخت البته یه مدار تا ۲ هفته دیگه قراره دستم برسه که این مدار تو تفکیک خیلی عالی صاحب خود دستگاه ۱۲۰۰۰ دیروز پیشم بود و میگفت من با همین ۱۲۰۰۰ راحت فلز رو از طلا تشخیص میدادم میگفت رو حالت مد g3 سلکتور رو میزاشتم و بعد با ولوم تون عقربه میتر رو وسط میزاشتم و روی لوپ اهن و ظرف مسی میزاشتم و بعد النگو رو از ۶۰ سانت میزد و به اهن ها واکنش نداشت تو این حالت و با حرکت چپ و راست عقربه راحت فلز با طلا رو میشه تشخیص داد فقط باید رو مولتی ترن های بغل ای سی ۴۰۱۳ کار بشه باز من دارم کار میکنم روش تا به اون حالت برسم

جمعه 22 فروردین1393 - 9:25am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

قطعات این مدار تو بقالی سر هر کوچه ای پیدا میشه .

جمعه 22 فروردین1393 - 12:05pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان در كشور ما مداراتي بدرد ميخوره كه عمق زني زيادي دارند
چون اكثر مناطق كوهستاني سنگلاخ و يا مرطوب هستند :-? به همين خاطر مدارات خارجيها بدرد ما نميخورند بايد خودمون يك مدار مناسب بسازيم :ymhug:

جمعه 22 فروردین1393 - 1:33pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

zinteredi نوشته است:
دوستان در كشور ما مداراتي بدرد ميخوره كه عمق زني زيادي دارند
چون اكثر مناطق كوهستاني سنگلاخ و يا مرطوب هستند :-? به همين خاطر مدارات خارجيها بدرد ما نميخورند بايد خودمون يك مدار مناسب بسازيم :ymhug:

بسم الله
شما تواناییشو داشته باشید بسیار هم خوشحال میشیم

جمعه 22 فروردین1393 - 1:58pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ناصر خان ناراحت نشیا ولی خداییش چند میگیری دیگه نیای انجمن؟؟؟ :-?
بابا بسه ول کن دیگه...وعده وعیده سر خرمن میدی تو هم...بزار ملت با این به قول شما اسباب بازیها حال کنن...

بر آنچه گذشت ، آنچه شکست ، آنچه نشد ... حسرت نخور ؛

زندگی اگر آسان بود با گریه آغاز نمیشد ...

جمعه 22 فروردین1393 - 2:00pm
استاد
استاد

ALI.D نوشته است:
ناصر خان ناراحت نشیا ولی خداییش چند میگیری دیگه نیای انجمن؟؟؟ :-?
بابا بسه ول کن دیگه...وعده وعیده سر خرمن میدی تو هم...بزار ملت با این به قول شما اسباب بازیها حال کنن...

درود بر شما
بچه ها خدایش ناصر ادم سر زنده ای هست کدوم یک تا حالا تونستید یک ناپیک را گرم نگه دارید ولی ناصر همه تایپیکهای فلزیابی را در سایت فلز جو با پستهاش رونق بهشون داده در ضمن کدامتون فلزیابی ساختید و توی سایت گذاشتید که ناصر دومی باشه .ناصر جان بدون شوخی بگم که mdl دستگاهی هست که یک سینی 50 سانتی استیل را با لوپ 2در2 نهایت 4 متری میتونه بگیره البته طبق اظهار نظر یکی از دوستان که این دستگاه را داره.پس این دستگاه هم اونچنانی که در موردش تبلیغ میکردند بیش نیست.پس خواهشا دیگه این دستگاه را همه استادها بیخیال شوند.اگه کسی هم از این مدار عکسی نزاشته بدونید که این دستگاه دیگه بدرد نمی خوره که حتی ارزش گذاشتن یه عکس را هم نداره و شما هم اگه واقعا میخواهید کمکی کنید و توانایی این کار را دارید یه مدار خوب و بدرد بخور بزار تا بچه ها با کمک هم بنونن اون را بهینه کنند و اگه خودت هم طراحی مدار میتونی باز هم بچه ها این توانایی را دارند که در این کار تا اخر با شما همکاری کنند و اگه واقعا نمیخواهی مدار خوبی بزاری بزار بچه هابه درد خودشون بنالند و درد بیشتری نداشته باشند و اگه دستگاه خوب و کار امد برای فروش داری البته با جیب مستضعفان بخونه. خوب بیا میدون و اعلام فروش کن البته ردیاب هم اگه بهتر از 35 داری معرفی کن تا ما هم خریدار باشیم ولی این دستگاهها را حدااقل یکی از استادهای این سایت تایید بکنند و نه فقط خودت بگی اینجوری و انجوری هست و بعد که دستگاه خوب کار نکرد بگی فقط خودم میتونم با این دستگاهها کار کنم.در ضمن ردیابی که قولش را به ما دادی چی شد البته هنوز نی به گل ننشسته گویا به اجبار من باید تا اون روز صبر کنم

جمعه 22 فروردین1393 - 3:17pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

جاويد جان در مورد mdl بايد عرض كنم اون دستگاه اصلي كه توليد داخل نيست وماله شركت n2 هست واقعا فلزياب بينظيري هست كه داراي dsp هست منتهي يك عده سودجو در داخل كشور كپي تقلبي زدند وارزشش رو پايين آوردند در مورد ردياب فقط يكي براي خودم ساخته ام دقت فركانسيش خوبه منتها بايد روي فركانسها دقيق كاربشه تا بيرون داده بشه راستش خداييش از اينكه پشت سرم بدو بيرا بگند واقعا ميترسم به همين خاطر ردياب رو فعلا بيرون نميدم تا تمامي آزمايشاتش رو پس بده اصلا خوشم نمياد پشت سرم حرف بزنند بخصوص كه افرادي كه با من لج هستند تعدادشون كم هم نيست
در مورد نقطه زن هم تا بحال چندين عدد فروختهام همون مدار 12 رگولاتور اصلاح شده ويكمي قويترش هست با قابليت اسكن تصويري الان هم دارم روي مدارات متفاوتي كه از تكنيكهاي dsp درش استفاده شده باشه كار ميكنم فقط ميخوام مدار قابلي باشه تا دهن يك عده كه هميشه با من سر جنگ دارند بسته بشه
در مورد ردياب قولم يادم هست :YMPEACE:

جمعه 22 فروردین1393 - 3:49pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: iran
سلام دوستان بلاخره كسى حاضرنشد اين مدارو منتاژ كنه و استارت كارش خورده بشه ؟

خداوندا چرا؟؟؟
عزت به سگان دادی و نعمت به خران ؟؟؟گويا به تماشاى جهان آمده ايم!!!!!!

جمعه 29 فروردین1393 - 6:20pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

آرش جان
من كه نميتونم بسازم آخه رفتم واسه 3 مدار چنس قطعات گرفتم دارم روي pcb ديگه اي براي چنس كار ميكنم بلكه قويترش كنم :YMPRAY:
فعلا كه وقت نميكنم براي اين فلزياب pcb كار كنم فكر كنم آرتين جان و مهندس مهدي بتونن براش pcb بزنن
شرمنده من واقعا از اين بابت معذورم :YMPEACE:

شنبه 29 فروردین1393 - 12:45am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ایول به شماکه اول یه چیزی روتست میکنی اگه خوب بودبعدمیگی ایول ل ل ل ل

شنبه 6 اردیبهشت1393 - 9:20pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 78 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: mzzzzzzz و 89 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure