انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 13 اردیبهشت1403 - 9:16am

پاسخ به موضوع  [ 78 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 ... 8  بعدی
 فلزيابي پر قدرت با عمق زني زياد 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

حمید نوشته است:
نه بهرام جان مداری که جناب ناصر گذاشتن اصل تصاویرش همون 3 تایی هست که جناب ali222 گذاشتن. یک فلزیاب پالسی یا به اصطلاح زبان خودشون ایمپالس هست که در یک مجله قدیمی آلمانی منتشر شده. هیچ ارتباطی هم به دلتاپالس نداره! فیبرش هم تک رو هست و کلا ساختش راحته.

مرصی حمید جان..به نظرم مدار ساده ای داره ولی این قدرتی که دوستمون گفتن فکر نمیکنم

گر داخل خانه‌ات نشستی مردی/ در بر دگران اگر ببستی مردی
مردی نبود سفر در این وضع خراب/ شاخ کرونا اگر شکستی مردی

پنج شنبه 21 فروردین1393 - 11:43am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام خدمت همه دوستان اقا ناصر این دستگاه رو از نزدیک دیدین خودتون? اگه یه فیلم یا یه چیز دلگرم کننده از این دستگاه در اختیار دوستان قرار بدین من خودم میسازمش ولی با نگاهی که به دستگاه کردم فک نکنم تا ۷ متر برد داشته باشه باز منتظر اطلاعات بیشتر میمونم اقا ناصر قطعاتش که همه تو بازار هست چیز پیچیده ای به نظر نمیاد

پنج شنبه 21 فروردین1393 - 2:23pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

فک میکنم قدرتش تو مایعات دلتا پالس ۲ باشه ولی ثباتش به نظرم بالاست فقط ولوم جولوی پنل زیاد داره

پنج شنبه 21 فروردین1393 - 2:26pm
مدیر کل
مدیر کل

ای بابا جناب هدایتی شما هم که اشتباه گرفتین! چند بار عرض کردم مداری که در پست اول این تاپیک و 3 تصویری که علی آقا گذاشتن موضوع بحث این تاپیک هست! به دلتاپالس ارتباطی نداره. هوشی جان تصاویرشون رو اشتباه گذاشتن.

پنج شنبه 21 فروردین1393 - 4:07pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام دوستان
بابررسي اين مدار به اين نتيجه رسيدم كه ترانزيستور قدرتش همان tip 122 ترانزيستور خوبي هست چون hef آن باتوجه به ديتاشيتش 1000 هست از طرفي فركانس مدار پايين هست ونفوذپذيري آن در خاك خوب هست از طرفي طبقه پيشتقويت در چندين مرحله در گيرنده تقويت ميشه و تريشهلد مدار با استفاده از ترانزيستورها تنظيم ميشه كه از 12 رگولاتور بهتر عمل ميكنه نوع طراحيش و همچنين نكاتي كه بهش توجه شده خيلي متفكرانه هست از كريستال خارجي در قسمت نوسان سازش استفاده شده كه اين كريستال خودش كريستال دقيقي هست كه باعث ثبات فركانسي بالايي در مدار ميشه
خطوط مدار پي سي بي هم نازك طراحي شده كه نشان ميده فركانس مدار پايين هست از ميتر در رنج ميكرو استفاده شده كه نشان از دقيق بودن سيستم فركانسيشه و دقيق بود تريشهلد مداره از مولتي ترن 10 دور در قسمت تريشهلد استفاده شده
از دوعدد آيسي لاجيك استفاده شده كه فركانس ارتباطيشون بالا وفركانس خروجيشون پايين هست و بر قدرت ودقت فركانسي مدار افزوده از ترانزيستور درايو با بهره تقويت مناسب هم كه استفاده شده
ساختش آسان هست
اگر از لوپ 1 در 1 در آن استفاده شود يقينا به قدرت مدار افزوده ميشه
خلاصه فلزياب ايمپالسي خوبي هست و ثبات بالايي داره من خودم قصد دارم روش كار كنم
البته در اينجا دوستان دو نوع مدار آپ كردند كه منظور من هم دقيقا همونيه كه آقاي علي222 آپ كرده اند
خلاصه ما از دستمون اين مياد مضايقه نميكنيم اگه دوستان مدار قويتري دارند مطرح كنند تا با هم همفكري كنيم :-?

پنج شنبه 21 فروردین1393 - 11:25pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

به نظرم مدار pi جناب ساشو باید بهتر از این باشه

ردیاب انجمن-Fpl35 * توباکس ساشو * چنس *کوثر

پنج شنبه 21 فروردین1393 - 11:30pm
مدیر سایت
مدیر سایت

درود
ناصرجان آفرین :ymhug:
حالا اگه خودت سکاندار تاپیک بشی و یه آموزش کامل واسش درست کنی و تمام موارد مهم درباره ساخت و استفاده رو بنویسی و خلاصه یه راهنمای ساخت کامل واسه مبتدیها باشه بیشتر ممنونت میشیم
L-)

نگذارید گوشهایتان گواه چیزی باشد که ندیده اید
نگذارید زبانتان چیزی را بگوید که قلبتان باور نکرده
صادقانه زندگی کنید

پنج شنبه 21 فروردین1393 - 11:33pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

كوهيار جان از هفته آينده ميرم واسه خريد قطعات اگه قطعات گيرم بياد كه حتما درستش ميكنم اگه جواب خوبي بده وثباتش از 12 رگولاتور بهتر باشه يقينا بهينه اش ميكنم و ماسفت پر قدرت هم روش ميزارم البته همه چي بستگي به عملكرد مدار بيسش داره اگه جاي كار داشته باشه كه مطمعنم داره با كمي تغييرات وديجيتالي كردنش ميشه به مدار مناسبي دست يافت البته 12 رگولاتور يا همون tl12000 رو هم قصد دارم ديجيتالي كنم البته با قابليت اسكن تصويري :-?

پنج شنبه 21 فروردین1393 - 11:43pm
مدیر سایت
مدیر سایت

zinteredi نوشته است:
كوهيار جان از هفته آينده ميرم واسه خريد قطعات اگه قطعات گيرم بياد كه حتما درستش ميكنم اگه جواب خوبي بده وثباتش از 12 رگولاتور بهتر باشه يقينا بهينه اش ميكنم و ماسفت پر قدرت هم روش ميزارم البته همه چي بستگي به عملكرد مدار بيسش داره اگه جاي كار داشته باشه كه مطمعنم داره با كمي تغييرات وديجيتالي كردنش ميشه به مدار مناسبي دست يافت البته 12 رگولاتور يا همون tl12000 رو هم قصد دارم ديجيتالي كنم البته با قابليت اسكن تصويري :-?

درود
ناصر جان ممنون
قطعا این کارت خیلی ارزشمنده
به اندی ایمیل زدم و چیزایی که خواستی بهش گفتم
البته یکم سر و شکل بهش دادم و یه چیزایی بهش اضافه کردم :D

نگذارید گوشهایتان گواه چیزی باشد که ندیده اید
نگذارید زبانتان چیزی را بگوید که قلبتان باور نکرده
صادقانه زندگی کنید

پنج شنبه 21 فروردین1393 - 11:48pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

كوهيار جان فقط تنها چيزي كه براي من مهمه آشكارسازي كوچكترين تغييرات در پسماند لوپ هست اونهم با dsp
حالا ببينيم چي جواب ميده اينطوري نميشه بايد خودم آستينها رو بالا بزنم و از صفر يك مدار عالي كار كنم كه تانك فلزيابها باشه :D
ديگه از فلزيابهاي اسباب بازي خسته شدم از دنياي نت هم خسته شدم :-w YMWHISTLE

پنج شنبه 21 فروردین1393 - 11:57pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 78 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 ... 8  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 206 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure