انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 15 اردیبهشت1403 - 10:55pm

پاسخ به موضوع  [ 15 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2
 فلزیاب PD3600 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: El.Dorado
mahdi8877 نوشته است:
سلام
این فلزیاب pd3600 مدل ارتقا یافته pd3200 هست که سازندش فردی بنام krasimir که بلغاری هست بعد ارایه کیت pd3200 در سال 2007 برای جذب مشتری و فروشش با میکرو وفایل هگز اصلی که بن به دلایلی این سازنده از شراکت با هکارانش منصرف میشه و مدتی از فروش دست میکشن و ایشون اگه اشتباه نکنم از بلغارستان به یکی دیگر از کشور های اروپایی نقل مکان میکنه و اون تعداد نفرات باقیمانده هم با همکاری هم pd3200 رو ارتقا میدن و برای فروش میشه فلزیاب stinger بعدش ورژن 2 و بعد هم میشه land craft الان هم داره بفروش میرسه
اقای krasimir هم بعد مدتی pd3600 رو طراحی میکنه و همون یدونه رو میسازه و دیگه میره تو کار رادار و gpr اینم سایتش
http://www.pulsediscriminator.net/index.html

در موقعیکه در سال 2007 فلزیاب pd3200 رو میفروختن ادرس سلیتش این بود که الان بسته است
http://www.pulsediscriminator.com/
و در اصل pd3600 همون لند کرفت هست ولی یخورده بهتره از لحاظ ثبات رو میگم و لی از لحاظ برد یکی هستن من قبلا با همین سازندش در ارتباط بودم ولی از فلزیاب بیرون اومده بود و میگفت gpr کار میکنم

ایول مهدی جان :-BD معلومه اطلاعات شما در اینباره کامله حدودا چقدر بردشه و با چه لوپی بنظرتون میشه درستش کرد؟ مثل تاپیک tl12000 نشه 105 صفحه هنوز هیچی :-?

یا علی گفتیم و عشق آغاز شد

چهارشنبه 6 فروردین1393 - 4:18pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ممنونم
والا اون موقع تو سایتش زده بود برای یه سکه 30 تا 50 سانت البته الان سایتش بستس ولی ارشیوش تو نت پیدا میشه یه عکسی ازش داشتم که بردش رو گفته
البته با لوپ 36 سانتی اگه اشتب نکنم

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

چهارشنبه 6 فروردین1393 - 4:27pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: El.Dorado
mahdi8877 نوشته است:
ممنونم
والا اون موقع تو سایتش زده بود برای یه سکه 30 تا 50 سانت البته الان سایتش بستس ولی ارشیوش تو نت پیدا میشه یه عکسی ازش داشتم که بردش رو گفته
البته با لوپ 36 سانتی اگه اشتب نکنم

اوکی دوست عزیز تشکر بابت عکستون :x

یا علی گفتیم و عشق آغاز شد

چهارشنبه 6 فروردین1393 - 5:10pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

مهدي جان شما شماتيك لند كرافت رو دارين؟

چهارشنبه 6 فروردین1393 - 10:26pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

نه ناصر جان
من با خود مدیر شرکتش صحبت کردم میگفت فقط ارتقاش دادیم یبار در حد باز کردنش دیدم قرار بود باز کنیم کپی بزنیم البته لندکرفت بدون لوپ بود اخرش معامله بهم خورد رفیق لندکرفت رو پس داد نزاشت یه کپی بگیرم ولی بردش 2 لایه خیلی قطعه داشت فکر کنم 2 هفته بکوب کار روش میکردی میشد کشید اطلاعاتشو بیرون

پنج شنبه 7 فروردین1393 - 9:29pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 15 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: mksss , Saeidpor2 و 162 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure